0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Captur 0.9 TCe je především stylový. Obstojí v konkurenci městských crossoverů?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Pondělí 01.04.2019 10:58, Příjemný vůz s velkým ALE
Captur a nebo Clio Grandtour jsem moc chtěl pro svou ženu, kde motor 0,9Tce 66kw mi nepřipadal zase tak špatný, patrně jsem řidič spíše na pohodu, než neustále na někoho přede mnou arogatně najíždět
Bohužel mě spadla čelist, když jsem zjístil(ne od prodejce, ale v manuálu ), že vozy nemají zadní okenní airbag a nedá se ani dokoupit. Tohle má prakticky veškerá konkurence, včetně korejců a tak bylo rozhodnuto a doma je Rapid Spaceback Je to velká škoda, protože jinak se Captur celkově moc povedl a dodnes vyvolává úsměv na tváři, když projede v dvoubarenvé kombinaci..
Přitom logika věci je: když je to malé rodinné MPV, tak občas jede někdo s mimčem právě vzadu a dává na něj pozor. Spánková kost v lebce i dospělého je na tom s odolností velmi špatně a tak jakýkoliv airbag je opravdu vítán při bočním nárazu

Dobrou zprávou je, že Captur dostal nový motor 1.33 Tce, který je 4-válec a zatím to vypadá na velmi vydařenou motorizaci.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.