0
zpět
 

diskuze k tématu: Půjčování aut v cizině - základní informace

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2007 08:19, Na letišti nikdy ...
Já se vždycky raději svezu autobusem do centra a auto půjčím tam. Na letištích to bývá dražší ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2007 12:59, Ceny
Nebojte se smlouvat.Zvláště když jedete na dovolenou mimo sezonu tak není problém usmlouvat i 50%.A obejděte si několik půjčoven,bývají mezi nimi velké rozdíly.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2007 14:09, Internet
V dnešní moderní době jsem si půjčovnu našli na internetu a podle ceny si rezervovali auto ještě před odletem, je to lepší než někde běhat a oslovovat 5 půjčoven a ztratit den půjčováním vozu. Všechno proběhlo v pořádku a společnost byla profesionální. Navíc v místě ubytování nabízel dopravu pouze hotel podstatně dražší než, když jsme si ji našli přes internet s kanceláří přímo na letišti. Mimochodem, bylo jich na letišti několik, takže bylo zdravé konkurenční prostředí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2007 20:38, RE: Internet
David V napsal:
V dnešní moderní době jsem si půjčovnu našli na internetu a podle ceny si rezervovali auto ještě před odletem, je to lepší než někde běhat a oslovovat 5 půjčoven a ztratit den půjčováním vozu. Všechno proběhlo v pořádku a společnost byla profesionální. Navíc v místě ubytování nabízel dopravu pouze hotel podstatně dražší než, když jsme si ji našli přes internet s kanceláří přímo na letišti. Mimochodem, bylo jich na letišti několik, takže bylo zdravé konkurenční prostředí.
Svatá pravda!! Moje známý dokonce vyzvedli na letišti, zdarma a to i přes to že firma neměla pobočku na letišti!!
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.