0
zpět
 

diskuze k tématu: Prodeje luxusních aut rostou

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 09:35, Leasing
Můj názor je ten, že kdo si soukromé auto kupuje na leasing, nemá úplně všech pět pohromadě a u drahého korábu to platí dvojnásob. Tam bych očekával buď kufříky s hotovostí, ale přecejen žijeme v digitální telekomunikační době, takže peníze z účtu na účet. Nejvíc je to u toho AUDI, to mě pobavilo, AUDI udává směr, ale kupuje se z 70% (nebo kolik to tam bylo) na leasing, čili na ně lidi prachy nemají.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 09:51, RE: Leasing
David V napsal:
Můj názor je ten, že kdo si soukromé auto kupuje na leasing, nemá úplně všech pět pohromadě a u drahého korábu to platí dvojnásob. Tam bych očekával buď kufříky s hotovostí, ale přecejen žijeme v digitální telekomunikační době, takže peníze z účtu na účet. Nejvíc je to u toho AUDI, to mě pobavilo, AUDI udává směr, ale kupuje se z 70% (nebo kolik to tam bylo) na leasing, čili na ně lidi prachy nemají.
Tyhle kecy miluju - kdo koupí auto na leasing tak na ně nemá. Na splátku musíš taky vydělat. To že kupuješ auto na leasding neznamená že na něj nemáš. I když máš peníze v otovosti je leasing výhodný, hlavně když si auto odepisuješ z daní. Mimo sportaku mám všecny auta na leasing, platim měsíčně několkanásobek průměrného platu. Nedělá mi to problem, ale asi jsem chudas který na ty auta neměl tak to musí splácet.... A Audi, mimo A8, neni luxusní auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 10:51, RE: Leasing
David V napsal:
Můj názor je ten, že kdo si soukromé auto kupuje na leasing, nemá úplně všech pět pohromadě a u drahého korábu to platí dvojnásob. Tam bych očekával buď kufříky s hotovostí, ale přecejen žijeme v digitální telekomunikační době, takže peníze z účtu na účet. Nejvíc je to u toho AUDI, to mě pobavilo, AUDI udává směr, ale kupuje se z 70% (nebo kolik to tam bylo) na leasing, čili na ně lidi prachy nemají.
Daně pane, daně. Nehledě na pohodlí jedné platby místo 3. Auto, zákonná, havarijní všev klidu jedna částka, celá jako nákladová do účetnictví. Auto za hotové znamená zbavit se peněz a do nákladů dát jen část. Ideál je co nejnižší akontace a vyšší splátky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:01, RE: Leasing
anonym napsal:
Tyhle kecy miluju - kdo koupí auto na leasing tak na ně nemá. Na splátku musíš taky vydělat. To že kupuješ auto na leasding neznamená že na něj nemáš. I když máš peníze v otovosti je leasing výhodný, hlavně když si auto odepisuješ z daní. Mimo sportaku mám všecny auta na leasing, platim měsíčně několkanásobek průměrného platu. Nedělá mi to problem, ale asi jsem chudas který na ty auta neměl tak to musí splácet.... A Audi, mimo A8, neni luxusní auto.
Ale pánové, mluvím o soukromém autě, které s z daní neodepisuje!!!!! Asi jsem to nenapsal dost jasně nebo chcete za každou cenu stát v opozici. Na splátku musím vydělat, to je jasné, ale v tu chvíli, kdy vydělávám na splátky, mi auto nepatří, takže tvrdit o něm, že je moje, není úplně košer.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:03, RE: Leasing
edmund napsal:
Daně pane, daně. Nehledě na pohodlí jedné platby místo 3. Auto, zákonná, havarijní všev klidu jedna částka, celá jako nákladová do účetnictví. Auto za hotové znamená zbavit se peněz a do nákladů dát jen část. Ideál je co nejnižší akontace a vyšší splátky.
To nevysvětlíš... máš třeba S klasse na leasing le jsi u něj socka páč on má fabii za hotové.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:28, RE: Leasing
anonym napsal:
To nevysvětlíš... máš třeba S klasse na leasing le jsi u něj socka páč on má fabii za hotové.
Moje názory jsou takové bez ohledu na moje finanční možnosti. To jsou věci, které se tady spojují až v době kdy docházejí argumenty. Slovo socka je tady skloňováno ve všech pádech. Nemám nové auto, nekupoval jsem ho nové, ale za hotové bylo. Já se budu snažit vyhnout tomu, abych auto do rodiny kupoval na leasing, protože mi to připadne nevýhodné, ale zapomínám, že u nás je auto projevem sociálního postavení. Čili jsem socka, ale je mi to úplně jedno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 11:39, RE: Leasing
David V napsal:
Moje názory jsou takové bez ohledu na moje finanční možnosti. To jsou věci, které se tady spojují až v době kdy docházejí argumenty. Slovo socka je tady skloňováno ve všech pádech. Nemám nové auto, nekupoval jsem ho nové, ale za hotové bylo. Já se budu snažit vyhnout tomu, abych auto do rodiny kupoval na leasing, protože mi to připadne nevýhodné, ale zapomínám, že u nás je auto projevem sociálního postavení. Čili jsem socka, ale je mi to úplně jedno.
Nechtěl jsem urazit, byl to jen příklad. Mě osobně je jedno kdo s čím jezdí a jak si to koupil. Vždy mě zajímá jen to co ten člověk umí. Znám lidi co mají každá měsíc nervy aby měli na splátku za svého superba a znám i člověka co si koupil svou pandu za měsíční plat. Investice do běžného auta je vždy ztrátová, a to tak že velmi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 13:26, Porsche sluzby
Kvalita sluzeb u Porsche me opravdu pobavila. Jako vetsina majitelu mam bohuzel se sluzbami v Porsche Praha Smichov ne zrovna dobre zkusenosti. Auta jsou to bajecna, se sluzbami a servisem je to bohuzel podstatne horsi a kdybych nebyl skalni fanda znacky tak si radsi koupim neco jineho. Je pravda, ze muzu take jezdit na servis do Nemecka nebo Rakouska (jako dost majitelu) - je to levnejsi, rychlejsi a kvalitnejsi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 21:04, RE: Porsche sluzby
anonym napsal:
Kvalita sluzeb u Porsche me opravdu pobavila. Jako vetsina majitelu mam bohuzel se sluzbami v Porsche Praha Smichov ne zrovna dobre zkusenosti. Auta jsou to bajecna, se sluzbami a servisem je to bohuzel podstatne horsi a kdybych nebyl skalni fanda znacky tak si radsi koupim neco jineho. Je pravda, ze muzu take jezdit na servis do Nemecka nebo Rakouska (jako dost majitelu) - je to levnejsi, rychlejsi a kvalitnejsi.
A asi by to bylo nejlepší! Dokud se něco zásadního nestane, tak se v té naší podělané republice nedočkáme kvalitních služeb značkových servisů. Kdysi jsem pracoval ve firmě, která měla Fordy a jezdila je servisovat do Německa. Docela zajímavá zkušenost vidět, jak se chovají k zákazníkovi tam a pak to porovnat s tím, co se děje u nás! Ještě že nemám na na nové auto a nemusím to servisovat ve značkovém servisu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.10.2007 23:57, RE: Leasing
David V napsal:
Moje názory jsou takové bez ohledu na moje finanční možnosti. To jsou věci, které se tady spojují až v době kdy docházejí argumenty. Slovo socka je tady skloňováno ve všech pádech. Nemám nové auto, nekupoval jsem ho nové, ale za hotové bylo. Já se budu snažit vyhnout tomu, abych auto do rodiny kupoval na leasing, protože mi to připadne nevýhodné, ale zapomínám, že u nás je auto projevem sociálního postavení. Čili jsem socka, ale je mi to úplně jedno.
nesouhlasim...auto je projevem socialniho postaveni u socek. pokud Vas potkam v Dacii Logan tak je mi to jedno. Taky jezdim v Fabia ale mam pres 10mln EUR v stock exchange a to mi vydelava obcas i pres 500tys. EUR mesicne...ale pro te blbcy co jezdi jako hovada na Cayenne na splatky jsem urcite socka :)))))))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.10.2007 00:21, RE: Leasing
anonym napsal:
nesouhlasim...auto je projevem socialniho postaveni u socek. pokud Vas potkam v Dacii Logan tak je mi to jedno. Taky jezdim v Fabia ale mam pres 10mln EUR v stock exchange a to mi vydelava obcas i pres 500tys. EUR mesicne...ale pro te blbcy co jezdi jako hovada na Cayenne na splatky jsem urcite socka :)))))))))))))))
Jasně, nechápu proč člověk co vydělá 500k euro měsíčně hledá v noci na tipcarsu. Podle pravopisu je to tak 4 třída základky ;) hledám tady nějaké levné auto stejně jako ty, neboj....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.10.2007 09:03, RE: Porsche sluzby
Šakal napsal:
A asi by to bylo nejlepší! Dokud se něco zásadního nestane, tak se v té naší podělané republice nedočkáme kvalitních služeb značkových servisů. Kdysi jsem pracoval ve firmě, která měla Fordy a jezdila je servisovat do Německa. Docela zajímavá zkušenost vidět, jak se chovají k zákazníkovi tam a pak to porovnat s tím, co se děje u nás! Ještě že nemám na na nové auto a nemusím to servisovat ve značkovém servisu
Věřím, že jsi technicky zdatný, takže by si s Tebou v autorizovaném servise zadek nevytřeli. Řek bych, že většinou oškubou nějakou neznalou labuť na nějaké banální závadě, jako například mně chtěli řešit prasklou prachovku na brzdovém třmenu celým repasem třmenu za 6500,- Prachovka stála 300,- a práce mi trvala 2 hodiny. Ještě by se do 1000,- dal koupit nový pístek se sadou těsnění a teprve potom je potřeba repase. Zase na druhou stranu, když jsem jim přesně řekl, co chci udělat, tak mi řekli za kolik to bude, pak to platilo a s kvalitou jsem problém neměl. Ale, jak jsem psal, nejhorší je nechat je řešit problémy, na které v průběhu opravy narazí, to se potom penízky hezky rozkutálí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.10.2007 21:39, RE: Leasing
anonym napsal:
Jasně, nechápu proč člověk co vydělá 500k euro měsíčně hledá v noci na tipcarsu. Podle pravopisu je to tak 4 třída základky ;) hledám tady nějaké levné auto stejně jako ty, neboj....
auto, když koupíte za hotové tak si ho dáte taky do nákladů a je odepsané za 4 roky. A celou tu dobu je Vaše a ne leasigové firmy, které v případě krádeže nezřídka chtěli doplatit leasing v plné výši a Vám jen ...škleb
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.