0
zpět
 

diskuze k tématu: Pravidla, podle kterých bude fungovat česká policie

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 07:44, sto tisíc
Modelová situace: nabourám s člověkem, ze kterého bude táhnout alkohol, bez pojistky, on se se mnou domluví, že všechno nahlásí, a pak se na to vysere. jak mu to potom budu dokazovat? A kdo mi zaplatí škodu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 09:03, RE: sto tisíc
anonym napsal:
Modelová situace: nabourám s člověkem, ze kterého bude táhnout alkohol, bez pojistky, on se se mnou domluví, že všechno nahlásí, a pak se na to vysere. jak mu to potom budu dokazovat? A kdo mi zaplatí škodu?
Všechno je to o dokazování - buď budeš mít svědka, nebo sepíšete mezi sebou doznání viníka, nebo si provedeš fotodokumentaci nehody , můžeš přímo z nehody volat na bezplatné linky pojišťoven a nhlásit škodu a nebo prostě zavoláš policajty... Možností je spousta
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 18:54, RE: sto tisíc
anonym napsal:
Modelová situace: nabourám s člověkem, ze kterého bude táhnout alkohol, bez pojistky, on se se mnou domluví, že všechno nahlásí, a pak se na to vysere. jak mu to potom budu dokazovat? A kdo mi zaplatí škodu?
A jako člověk od fochu ti radím : zavolej policajty VŽDY! Zpoplatněný to nebude a nehoda bude vyšetřena, buď to bude vyřešeno na místě anebo to půjde do komise, hlavně bude určen viník (3 nezávislou osobou), příp. trestný čin. Než se potom handrkovat s viníkem, jestli to nahlásí anebo ne (lidem potom hodně otrne).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 22:33, RE: sto tisíc
anonym napsal:
Modelová situace: nabourám s člověkem, ze kterého bude táhnout alkohol, bez pojistky, on se se mnou domluví, že všechno nahlásí, a pak se na to vysere. jak mu to potom budu dokazovat? A kdo mi zaplatí škodu?
No vzhledem k tomu, že jízda pod vlivem alkoholu je tresným činem a k tomu, že jako občan mám povinost nahlasit, dozvím-li se, že někdo trestný čin páchá, zavolal bych policii, ale né kvůli nehodě (i když tu už můžou vyšetřit taky, když už přijedou), ale kvůli tomu, že někdo řídíl pod vlivem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 14:53,
S vyjímkou odebrání možnosti měřit rychlost měšťákům a soukromým subjektům se vším souhlasím. Jen nevím, kdo bude chodit na ten fotbal:))
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.