0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche Panamera do výroby?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.04.2005 18:23, zase čtyřdvéřák
Co tím automobilky sledují, že začínají vyrábět sporťáky v provedení "čtyřdvéřové kupé"? Já bych teda moc vzadu sedět nechtěl, nejen, že su vzadu při rychlé jízdě docela nervózní, ale asi tam nebude ani moc místa pro nohy...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.04.2005 19:58, RE: zase čtyřdvéřák
Dalis napsal:
Co tím automobilky sledují, že začínají vyrábět sporťáky v provedení "čtyřdvéřové kupé"? Já bych teda moc vzadu sedět nechtěl, nejen, že su vzadu při rychlé jízdě docela nervózní, ale asi tam nebude ani moc místa pro nohy...
Je to modny trend, tak ako kupe-kabriolety, akurat tu mas na jednej strane Maserati Quattroporte - krasny, plnohodnotny sedan s genmi a srdcom cistokrvneho sportiaka a na strane druhej MB CLS - sezonny pokus Mercedsu o "preklepnutie" noveho trhoveho segmentu. Urcite sa najdu ludia ktorym sa CLS paci a ktori so ho aj kupia (predsalen je praktickejsie nez rovnako sportove CLK), ale pri pohlade na BMW M5 mi je toto auto uple volne!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.04.2005 09:06, bez předmětu
ty koki,to je brko
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.04.2005 21:42, RE: zase čtyřdvéřák
Dalis napsal:
Co tím automobilky sledují, že začínají vyrábět sporťáky v provedení "čtyřdvéřové kupé"? Já bych teda moc vzadu sedět nechtěl, nejen, že su vzadu při rychlé jízdě docela nervózní, ale asi tam nebude ani moc místa pro nohy...
Tyhle čtyřdveřový autíčka jsou prostě skvosty. Od Maserati až po Porsche. Prostě všechny. Neni nic hezčího než nízkej sedan s malinkýma okénkama.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.