0
zpět
 

diskuze k tématu: Panamera - Porsche pro rodinu

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.11.2009 13:05,
Já nevím,pro mě je Porsche synonymum pro sportovní vozy typu 911,ale dnešní doba je asi taková,že pokud by se do výroby nedostaly modely jako Panamera nebo Cayen tak by asi nebyli peníze na takové lahůdky jako 911 GT3.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.11.2009 16:13, Krása
Mooc pěkné. Mám rád německou automobilovou technologii
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.11.2009 16:55, RE: Krása
Vendys napsal:
Mooc pěkné. Mám rád německou automobilovou technologii
já ti nevím člověče. Nepřipouštím kecy o tom, že tohle už není porsche, na druhou stranu, už jsem nějaké viděl naživo a není to nic, za co bych dal 4 mega, i kdybych je měl... aspoň tomu mohli dát přední světla z 911...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.11.2009 18:43, RE: Krása
Reno napsal:
já ti nevím člověče. Nepřipouštím kecy o tom, že tohle už není porsche, na druhou stranu, už jsem nějaké viděl naživo a není to nic, za co bych dal 4 mega, i kdybych je měl... aspoň tomu mohli dát přední světla z 911...
já kdybych byl bohatý a mohl si dovolit luxusní auto za 4míče, tak bych volil právě tohle Porsche, mě osobně se líbí a moc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.11.2009 10:19, RE: Krása
Projectigi napsal:
já kdybych byl bohatý a mohl si dovolit luxusní auto za 4míče, tak bych volil právě tohle Porsche, mě osobně se líbí a moc.
Mám úplně stejný názor. Nechápu autora, jak může napsat, že si "neumí představit pozorovatele, jemuž by se jevilo krásným toto velké Porsche". Existovaly modely Porsche, které mě příliš neoslovily, ale tohle je nádhera.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.11.2009 11:09, RE: Krása
Koloss napsal:
Mám úplně stejný názor. Nechápu autora, jak může napsat, že si "neumí představit pozorovatele, jemuž by se jevilo krásným toto velké Porsche". Existovaly modely Porsche, které mě příliš neoslovily, ale tohle je nádhera.
Líbí se mi a už jsem ho viděl v Brně u Olympie. Verze Turbo a na českých značkách. Připadal jsem si jako v ZOO u tygří klece.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.11.2009 15:06, RE: Krása
apo napsal:
Líbí se mi a už jsem ho viděl v Brně u Olympie. Verze Turbo a na českých značkách. Připadal jsem si jako v ZOO u tygří klece.
Ale popravdě bych to auto nepotřeboval s tím nejsilnějším motorem. Něco takového se nekupuje na ježdění po okruzích, jsem zvědavej, co o tom napíšou, až vyběhne ten šestiválec, jestli na něj dojde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.11.2009 10:33, RE: Krása
Koloss napsal:
Ale popravdě bych to auto nepotřeboval s tím nejsilnějším motorem. Něco takového se nekupuje na ježdění po okruzích, jsem zvědavej, co o tom napíšou, až vyběhne ten šestiválec, jestli na něj dojde.
Snad tam nedají ten příšerný 3,2 z VW co se dává i do cayennu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.11.2009 18:53, moc dobré auto
Moc dobré auto Pohodlné to kupodivu je (Bmw 7er F01 hadra). Vzadu se sedět taky dá, v předu pak luxuska. Lítat se s tím dá neuvěřitelně. Je to Porsche, tak by to technicky odbyté být nemělo. Jojo u mě nová hvězda, veni vidy vici....škoda že se Bugatti EB112 slávy nedočkalo
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.