0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche Cayman S: první oficiální fotky a informace!

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.05.2005 10:05, Cena
Na ty parametry, jaké to auto má neni ta cena vůbec špatná. Jinak co se týče vzhledu, tak je to klasické Porsche.. dost podobné Carrere
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.05.2005 11:17, RE: Cena
Vymča napsal:
Na ty parametry, jaké to auto má neni ta cena vůbec špatná. Jinak co se týče vzhledu, tak je to klasické Porsche.. dost podobné Carrere
To je fakt, čekal bych, že za takovou cenu si se stuttgarským koněm ve znaku koupím maximálně podvozek a tři kola :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.05.2005 13:40, RE: Cena
Dalis napsal:
To je fakt, čekal bych, že za takovou cenu si se stuttgarským koněm ve znaku koupím maximálně podvozek a tři kola :)
:) to jo... ještě by mně docela zajímalo, kam vměstnali ten přední zavazadelník.. to jako normálně někam pod kapotu? :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.08.2005 11:12, RE: Cena
Vymča napsal:
:) to jo... ještě by mně docela zajímalo, kam vměstnali ten přední zavazadelník.. to jako normálně někam pod kapotu? :)
Jezdil jsem s novym boxsterem a je tam zavazadelnik ve predu na dva kartony dobry vody a mensi kufr ve predu a v zadu na kufrik,no hodil jsem tam dve bundy a fotak a byl skoro plnej mozna u caymanu nejak vyuzili misto kam se u boxsteru sklada strecha,ale vzniknul by tam akorat tak schod a s trochou mista.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.