0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche v novém: Vyšší výkon, nižší spotřeba

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.04.2012 11:40, U nás
Na ty naše silnice je to úplná škoda.
Nevíte někdo, jak je to s klimatizací a topením u toho systému stop/start? A co akumulátor, ten musí mít taky větší kapacitu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.04.2012 14:20, RE: U nás
David V napsal:
Na ty naše silnice je to úplná škoda.
Nevíte někdo, jak je to s klimatizací a topením u toho systému stop/start? A co akumulátor, ten musí mít taky větší kapacitu...
já zatím vyzkoušel jen jedno auto s tímhle, podle mě, přiblblým systémem-BMW 116i, a okamžitě jsem ho vypnul. možná kdybych jezdil po městě, v zácpách atd., ale na normální život s ním bych si nezvykl. klimu jsem nezkoušel, moc jí nepoužívám, akumulátor mi přišel standartní. je to jen jedna z řady pí.ovin které mají papírově snížit spotřebu, to´t dle mého vše, reálný dopad nulový.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.04.2012 15:38, RE: U nás
tomaskrtek napsal:
já zatím vyzkoušel jen jedno auto s tímhle, podle mě, přiblblým systémem-BMW 116i, a okamžitě jsem ho vypnul. možná kdybych jezdil po městě, v zácpách atd., ale na normální život s ním bych si nezvykl. klimu jsem nezkoušel, moc jí nepoužívám, akumulátor mi přišel standartní. je to jen jedna z řady pí.ovin které mají papírově snížit spotřebu, to´t dle mého vše, reálný dopad nulový.
Máš pravdu, reálný dopad nulový. :)))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.04.2012 11:21, RE: U nás
Dolly napsal:
Máš pravdu, reálný dopad nulový. :)))))
O chvilu sa bude motor vypinat aj dolu kopcom, a ked budeme udrziavat rychlost, pojde na jeden valec :) To bude ekologia. A mohli by este sklapat spetaky, nech ma mensi odpor..
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.