0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche 911 - Kultovní sporťák levný nikdy nebude

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.05.2005 13:46, Není se čemu divit
Porsche vždycky bylo jednou z těch nejluxusnějších značek vůbec a je docela logické, že si chce tuto pozici udržet. Kdyby se u starších modelů nějak výrazně snižovala cena, přišli by o prestige. Ferrari taky nekoupíte nikdy levně :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.06.2005 21:00, RE: Není se čemu divit
Vymča napsal:
Porsche vždycky bylo jednou z těch nejluxusnějších značek vůbec a je docela logické, že si chce tuto pozici udržet. Kdyby se u starších modelů nějak výrazně snižovala cena, přišli by o prestige. Ferrari taky nekoupíte nikdy levně :)
A co ten nový Porsche Cayman, dyť to je vozítko za lidovou cenu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.06.2005 15:51, 911
Jen samý keci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.06.2005 16:31, jojo
jojo, hold Porsche, tenhle auťák byl prostě už od svýho stvoření naprostou legendou. Porsche 911. No nezní to nádherně? Z těchhle slov prostě čiší síla, emoce a bohužel i trochu vzpomínka na chrochtání vzduchemchlazených boxerů. Ale i když někteří fanoušci už zanevřeli na tyto skvosty ať už to bylo vinou vodou chlazených motorů, či koncernových dílu na Cayennu, já stále věřím, že tahle automobilka vždy ví co dělala, co dělá a co dělat bude. A i proto já ty auta pořád zbožňuju i když přiznám, že srdíčko mi nejvíc zaplesá, když se kolem mě s uširvoucím zaburácením prožene Porsche 911.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.10.2005 13:47, RE: jojo
coyote napsal:
jojo, hold Porsche, tenhle auťák byl prostě už od svýho stvoření naprostou legendou. Porsche 911. No nezní to nádherně? Z těchhle slov prostě čiší síla, emoce a bohužel i trochu vzpomínka na chrochtání vzduchemchlazených boxerů. Ale i když někteří fanoušci už zanevřeli na tyto skvosty ať už to bylo vinou vodou chlazených motorů, či koncernových dílu na Cayennu, já stále věřím, že tahle automobilka vždy ví co dělala, co dělá a co dělat bude. A i proto já ty auta pořád zbožňuju i když přiznám, že ...
Mě jakožto fanatickému porschistovi samozřejmě třeba cayen moc radost nedělá, ale díky takovýmto autům má Porsche dost peněz na vývoj těch opravdových aut jako je 911:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.04.2007 10:49, Motor
Ako pozeram, tak pozeram, ten motor vyzera ako na Skode 100
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.05.2008 21:49, RE: Motor
Jamate napsal:
Ako pozeram, tak pozeram, ten motor vyzera ako na Skode 100
Chapu Vas nazor. Pochazi od cloveka ktery nema absolutne poneti o historii automobilu. Porsche 911 je myt o kterem sni 95 procent vsech muzu ve vyspelem svete. Jestli nemate rozumnejsi nazor,tak nechapu co tady vubec chcete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 07.06.2008 09:56, RE: Motor
anonym napsal:
Chapu Vas nazor. Pochazi od cloveka ktery nema absolutne poneti o historii automobilu. Porsche 911 je myt o kterem sni 95 procent vsech muzu ve vyspelem svete. Jestli nemate rozumnejsi nazor,tak nechapu co tady vubec chcete.
Už od dětství sním o Porsche 911. A před dvouma rokama jsem si ji přivezl z Holandska, vypadala celkem slušně ale počítal jsem s větší opravou. Teď už je nastříkaná a čeká na ustrojení. Nemůžu se dočkat až vyrazím!!!!!! Mám P 911 86 231pc carrera RZ XXX9110
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.04.2011 11:53, RE: Motor
Jamate napsal:
Ako pozeram, tak pozeram, ten motor vyzera ako na Skode 100
Viděl jsi někdy motor z P 911?? A nebo jsi čobole viděl jen Š 100??
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.