0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche 911 jde vlastní cestou

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.10.2008 12:50, P 911
To je asi sen většiny mužů a možná i některých žen. Léta to byl i můj sen až jsem si ho před dvěma lety splnil. Můžu se pochlubit že mám Porsche 911 carrera r.v.1986 231PC
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.10.2008 15:42, RE: P 911
SADAM napsal:
To je asi sen většiny mužů a možná i některých žen. Léta to byl i můj sen až jsem si ho před dvěma lety splnil. Můžu se pochlubit že mám Porsche 911 carrera r.v.1986 231PC
zkus se prosím rozepsat o stavu tvého auta a jak jezdí?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.10.2008 16:11, 911
Musím souhlasit se zmínkou v článku o zvuku faceliftované 997, jako majitel předchozí řady 996 C2 motor 3.6l jsem na dni servisní prohlídky zdarma v Porsche řídil novou 997 ,také zadokolka, a zvuk je opravdu méně sonorní než u mé 996. Na druhou stranu začíná díky přímým vstřikům pěkně táhnout již od 2tis otáček, obě 911 se ale opravdu probouzí k životu až úderem 4-5tis otáček kdy je zvuk sytý a zátah brutální.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.10.2008 16:13, P 911
Nemyslím že to tady někoho zajímá ale když chceš rád se pochlubím. Koupil jsem ji v holandsku , podle fotek jsem věděl že má nějaké kosmetické vady a ten borec co mi ji prodával byl fakt poctivej. Po telefonu řek pravdivě všechny vady a tak nebylo co řešit. Na mistě pak ještě slevil, takže paráda. Největší problém byl s přihlášením ale to jsem zvládnul. V současné době už je komlet hotová a jezdí super.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.10.2008 20:11, nic moc
jako, ja sic nikdi nmel porsche ze jo, nybrz prej ten jich kajman jezdi lepe jk tadle carera, ponevadz kajmeny maji motor za sedadlama, jsou jako lepe vyvazeni ze jo. Skusenosti z jizdou zadokolek mam az moc ze jo, jezdil jsem skodu 110 r jako, to bylo docela hrozny jako, toz si neumim predstavit kdyby mela ta rapidka trista kobyl ze jo, a tydlety porsaky jsou presne takovi, vice nez trista koni jako a motor az za zadni napravou, to nemuze jet dobre, to se musi furt pretacet a byt nestabilni. Ja jsem na ty my 110r boural skrz tohle trikrat, potreti jiz byla totalka, takze tam to nastesti skoncilo to me trapeni, ze jo. Kdyz porse tak mozna to Cayene nebo ten sportovni cayman, to jeste de, ale 911 bych nechtel jako.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.10.2008 23:21, RE: nic moc
Stejskal Jarda napsal:
jako, ja sic nikdi nmel porsche ze jo, nybrz prej ten jich kajman jezdi lepe jk tadle carera, ponevadz kajmeny maji motor za sedadlama, jsou jako lepe vyvazeni ze jo. Skusenosti z jizdou zadokolek mam az moc ze jo, jezdil jsem skodu 110 r jako, to bylo docela hrozny jako, toz si neumim predstavit kdyby mela ta rapidka trista kobyl ze jo, a tydlety porsaky jsou presne takovi, vice nez trista koni jako a motor az za zadni napravou, to nemuze jet dobre, to se musi furt pretacet a byt nestabilni. Ja...
Slyšeli jsme slovo odborníka, amen.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.10.2008 06:35, RE: P 911
SADAM napsal:
Nemyslím že to tady někoho zajímá ale když chceš rád se pochlubím. Koupil jsem ji v holandsku , podle fotek jsem věděl že má nějaké kosmetické vady a ten borec co mi ji prodával byl fakt poctivej. Po telefonu řek pravdivě všechny vady a tak nebylo co řešit. Na mistě pak ještě slevil, takže paráda. Největší problém byl s přihlášením ale to jsem zvládnul. V současné době už je komlet hotová a jezdí super.
Ale to víš,že to tady někoho zajímá. a hodně. Rozepiš se víc. Jaký to mělo ty kosmetický vady,kolik najeto a jaká byla konečná cena? ( jestli to tedy není tajemství). Kolik si do ní ještě pak musel vrazit a za co a co si teďžádá na údržbě?
A jak jezdí - kolik dá na trojku,o kolik se ti zvýšil průjezd zatáčkou v porovnání s .....co spotřeba, atd....
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.