0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche 911 Carrera S - Ikona už umí i šetřit

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.01.2012 21:14, Porsche 911 ... ?
Technologický skvost, ostatně jako každá 911, ale ... Neměl jsem možnost se v tomto autě svézt a asi se mi to ani v dohledné době nepodaří, takže nehodnotím jízdní vlastnosti, nicméně při pohledu na fotografie mi přijde, že po usednutí do auta se musíte cítit spíše jak v pěkně udělané Audině, než jako v echtovním Porsche, navíc marně hledám páku ruční brzdy (žeby tlačítko), co ten start-stop systém (chápu,že kvůli emisním normám) atd.. Je jasné, že technika jde vývojem rychle kupředu,ale vidím to spíš jako pseudosporťák pře.s.r.aný elektronikou, která z něj dělá to auto pro každodení ježdění, jak uvádí autor, ale celkově opouští koncept ryzího sportovního (i když luxusního) vozu. Finančními prostředky na nákup takového auta neoplývám, ale i kdyby tomu tak bylo, nevím, jestli bych jakožto současný majitel 996ky o takovém kaufu uvažoval...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 07.01.2012 07:54, RE: Porsche 911 ... ?
honda.vfr napsal:
Technologický skvost, ostatně jako každá 911, ale ... Neměl jsem možnost se v tomto autě svézt a asi se mi to ani v dohledné době nepodaří, takže nehodnotím jízdní vlastnosti, nicméně při pohledu na fotografie mi přijde, že po usednutí do auta se musíte cítit spíše jak v pěkně udělané Audině, než jako v echtovním Porsche, navíc marně hledám páku ruční brzdy (žeby tlačítko), co ten start-stop systém (chápu,že kvůli emisním normám) atd.. Je jasné, že technika jde vývojem rychle kupředu,ale vidím t...
Kupte si 997
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 07.01.2012 11:20, RE: Porsche 911 ... ?
Michal napsal:
Kupte si 997
Uvažuju nad tím ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 07.01.2012 11:40, RE: Porsche 911 ... ?
honda.vfr napsal:
Uvažuju nad tím ;)
Nic ve zlém, nepochybně 996 jezdí stejně dobře jako všechny ostatní, ale ty přední světla to byl prostě krok do ho... pro mně 911 na sedm let úplně umřela... na tu novou jsem zvědavý, měla by být placatější a větší, i když ten zadek á la Aston Martin mi nic neříká...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.