0
zpět
 

diskuze k tématu: Nové Porsche 911 GT3!

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.03.2005 14:55, Světlomety
Jak tak koukám, opět návrat ke klasice... Podle mně k tomu autu sedí víc ta optika ze starsiho modelu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.03.2005 14:59, RE: Světlomety
anonym napsal:
Jak tak koukám, opět návrat ke klasice... Podle mně k tomu autu sedí víc ta optika ze starsiho modelu.
Nové GT, nový vzhled :) uz jen tou dvojitou koncovkou ve středu je to docela změna. Ale Porsche bude vzdycky Porsche.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.03.2005 17:21, Nová 911
Každý model se mi zdá uplně stejný jako ten předchozí - už v tom mám zmatek co je carrera, normální 911, pak ještě nějaké zvyšování výkonu, do toho 911 cabrio, přitom to všechno vypadá stejně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.03.2005 11:23, RE: Nová 911
anonym napsal:
Každý model se mi zdá uplně stejný jako ten předchozí - už v tom mám zmatek co je carrera, normální 911, pak ještě nějaké zvyšování výkonu, do toho 911 cabrio, přitom to všechno vypadá stejně.
To mas pravdu ze vypadaj stejne, alespon se ale drzej osvedceny tradice. Navic Porsche je Porsche - vubec by mi nevadilo mit jedno v garazi misto stavajici prorezly bily Feliny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.03.2005 12:33, RE: Nová 911
abaddon napsal:
To mas pravdu ze vypadaj stejne, alespon se ale drzej osvedceny tradice. Navic Porsche je Porsche - vubec by mi nevadilo mit jedno v garazi misto stavajici prorezly bily Feliny
Stejně vypadaji možná trochu z venku. Pod kapotou to podle mně stejně vypadat nebude...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.