zpět
 

diskuze k tématu: poptávka-nabídka autoprodejců

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit
Pesci
počet příspěvků1
datum registrace05.12.2016
Pondělí 05.12.2016 18:14, poptávka-nabídka autoprodejců
Dobrý den,

chtěli bychom se zeptat, zda máte někdo zkušenost s prodejci. Hledáme auto pro 6 lidí, zadali jsme stejné požadavky a rozeslali poptávku více prodejcům s žádostí o cenovou nabídku. Přišly nám nabídky v rozpětí cca 635tis. až 662tis. Jelikož nejnižší cenová nabídka je od našeho bydliště trošku dál, zkusili jsme se místních prodejců zeptat, zda lze cenu přiblížit nebo dorovnat. Přišla nám od jednoho odpověď, že to je příliš nízká cena a že pokud na ni přistoupíme bude se jednat o podvodnou koupi, jelikož se tato cena nabízí jen podnikatelům s vozovým parkem min.20aut. Dost nás tato odpověď šokovala, protože to vypadalo, jako, že bychom měli být podvodníci. Rozhodně nechceme napomáhat nějakým podvodům, i přes výhodnou cenu auta. Ale nevíme, jestli to není jen taktika prodejce zastrašit potenciálního zákazníka, aby nebral výhodnější nabídku u konkurence. Nemáte někdo s tímto zkušenosti?

Děkujeme a přejeme pěkný den

PS: jinak si pro auto samozřejmě dojedeme i na konec republiky, pokud bude nabídka v pořádku....
reagovat
Giorgio
počet příspěvků665
datum registrace09.05.2007
Pondělí 05.12.2016 18:36, RE: poptávka-nabídka autoprodejců
Pesci napsal:
Dobrý den,chtěli bychom se zeptat, zda máte někdo zkušenost s prodejci. Hledáme auto pro 6 lidí, zadali jsme stejné požadavky a rozeslali poptávku více prodejcům s žádostí o cenovou nabídku. Přišly nám nabídky v rozpětí cca 635tis. až 662tis. Jelikož nejnižší cenová nabídka je od našeho bydliště trošku dál, zkusili jsme se místních prodejců zeptat, zda lze cenu přiblížit nebo dorovnat. Přišla nám od jednoho odpověď, že to je příliš nízká cena a že pokud na ni přistoupíme bude se jednat o podvodnou koupi, jelikož se tato cena nabízí jen podnikatelům s vozovým parkem min.20aut. Dost nás tato odpověď šokovala, protože to vypadalo, jako, že bychom měli být podvodníci. Rozhodně nechceme napomáhat nějakým podvodům, i přes výhodnou cenu auta. Ale nevíme, jestli to není jen taktika prodejce zastrašit potenciálního zákazníka, aby nebral výhodnější nabídku u konkurence. Nemáte někdo s tímto zkušenosti?Děkujeme a přejeme pěkný den


Pokud si kupujete od autorizovaného prodejce nový, nejetý a neregistrovaný automobil, pak vás musí zajímat akorát to, zda dostanete plnou záruku a budete jeho vlastníky ve velkém TP. Pokud ano, tak se nemusíte trápit tím, jak daný dealer na nabídkovou cenu dosáhnul. Jednotlivá zastoupení nemusejí odebírat od automobilek/importérů za shodné ceny. Je pravdou, že fleetová cenotvorba je ještě někde jinde, ale opakuji - pokud bude auto papírově vaše, ne nějaké firmy, nebude vám omezena záruka (tzn. bude ji moci uplatňovat v síti značky, ne na konkrétním místě), tak nic dalšího neřešte.
reagovat
Reno
počet příspěvků1344
datum registrace30.03.2010
Pondělí 05.12.2016 19:01, sgf ds dsdfg sdfg
když chci ušetřit třicet tisíc tak mi nemůže vadit pohnout prd.elí...
reagovat
kristian2
počet příspěvků240
datum registrace31.03.2015
Pondělí 05.12.2016 20:55, k
mam podobné skušenosti s dealerem ceny se prostě mohou lišit. Někdo to dohání množstvím prodejů obzvláště na konci roku.Anevidím problém jed si pro auto na¨opačný konec republiky spousta věcí jde vyřídit po mailu a pro auto si přijedu klidně vlakem
reagovat
Petr S
počet příspěvků1110
datum registrace28.11.2008
Pondělí 05.12.2016 22:37, Ceny
Občas se dá sehnat auto co nějakou dobu stálo vystavené u dealera v salonu a je nejeté. Na ty bývá dobrá sleva. Doporučuju se mj. podívat i tady na Tipcars, takové nabídky tu občas jsou.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.