0
zpět
 

diskuze k tématu: Polovina z nás nedodržuje rychlost

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.04.2008 00:06, edmund
Já rychlost dodržuji, jsem totiž socka a jezdím výhradně na kole. A povolenou devadesátku překročím jen zřídka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.04.2008 06:51, RE: edmund
anonym napsal:
Já rychlost dodržuji, jsem totiž socka a jezdím výhradně na kole. A povolenou devadesátku překročím jen zřídka.
ja taky, ale jezdim pozadu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.04.2008 07:01, MOGULt
takový průzkum je na dvě věci-na hovno a na nic
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.04.2008 10:45, RE: MOGULt
anonym napsal:
takový průzkum je na dvě věci-na hovno a na nic
Tak to máš sakra pravdu. Věta "Naopak nejukázněněji jezdí Maďarové a Rumuni, kde se k přísnému respektování pravidel hlásí devět řidičů z deseti." mě fakt pobavila. Výsledkem tohoto průzkumu je jen zjištění, že zatímco Němci se ke svým prohřeškům proti pravidlům dokáží přiznat, tak Maďaři a Rumuni lžou, jak když tiskne.
Když vidím na dálnici auto s rumunskou nebo nedej bože maďarskou značkou, tak se mu raději klidím z cesty, protože to jsou ty největší prasata v EU.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.04.2008 13:42, tak jsem se nad tím zamyslel
a musím konstatovat, že jezdím víceméně v toleranci 10-15km. Samozřejmě, že na to občas doplatím, jako když jsem jel lesoparkem 61km a ono to bylo ve městě. Nějak jsemvíc sledoval provoz než tachometr! Platil jsem! Na druhou stranumě štve, že se policajti starají o bezpečnost provozu až na posledním místě. Tak dochází k tomu, že pokuty zásadně vybírají za rychlost u tabule konec (liduprázdné)obce což z je z prévního hlediska oprávněné, ale spíš by se mělo vybírat při vjezdu a nebo uprostřed obce! Onehdá jsem dostal parkovačku v Motole u nemocnice, kde se mi po dlouhém hledání podařilo nalézt pod nemocnicí jedno volné místo. Když jsem se vrátil, tak měli všichni parkovačku! Ale ještě jsem neviděl se ochomýtat policajta v Žitné ulici pod Sokolskou, kde neustále někdo parkuje v levém pruhu a auta jedoucí shora ve třech pruzích se musí smrsknout do dvou! Neustálá kolizní situace po dlouhou řadu let!Prostě policajti vybírají na "zaručených" místech a ne tam, kde by prospěli bezpečnosti provozu. Pak se není co divit, že nachytají tolik řidičů bez vlivu na snížení nehodovosti!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.04.2008 14:36, Souhlasím
Jedno moje já by předpisy dodržovalo, ale druhá polovina to někdy bojkotuje. Zejména 40-ky 100 dlouhý mi dělají problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.04.2008 10:50, Stav značení
Vzhledem k bordelu na našich silnicích se překračování povolené (neplést s přiměřenou!) rychlosti není co divit. Kdy jste třeba naposled viděli úsek práce na silnici, který by byl řádně a smysluplně označen? A v kolika případech tam byla třicítka i po tom, co se tam už týden nekoplo? A jak často je ta třicítka zrušena další značkou? Kolik dopravních omezení upravuje smysluplně rychlost, a kolik jich je naopak dimenzovaných na shnilé nebrzdící stodvácy s rozjetou geometrií a sjetými diagonálkami, a to ještě jen za deště nebo náledí? A v neposlední řadě - kde se měří překračování rychlosti častěji? Na nebezpečných úsecích nebo před školami? Nebo na čtyřproudých výpadovkách bez chodců, nebo pár metrů před koncem vesnice, někde mezi poli?
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.