0
zpět
 

diskuze k tématu: Pojišťovny lákají řidiče na výhody

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.10.2007 09:26, Zdarma ?
Ne to není tak úplně zdarma - zaplatí to totiž lidi, co si sjednají i havarijní. Snad si někdo nemyslí, že by nám pojišťovny jen tak něco darovaly ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.10.2007 18:30, RE: Zdarma ?
Riccardo napsal:
Ne to není tak úplně zdarma - zaplatí to totiž lidi, co si sjednají i havarijní. Snad si někdo nemyslí, že by nám pojišťovny jen tak něco darovaly ?
Pojištovny nedarují ani úsměv. A když se něco stane, tak ti mnohdy stejně vysvětlí proč to nemůžou zaplatit v plné výši. Těch 800tis aut co pov ruč nemá ale stejně moc nejezdí, to jsou většinou zasloužilé modely s nájezdem do 1000 km / rok. Třeba takový nadšenec co má 3ks Tater 613 je úplný chudák. Ne, pov ruč je jedna velká zlodějina, to říkám rovnou.
Na jednom autě jsem ho taky 2 roky neměl (by mě jedna cesta vyšla na 1000 kč) Teď však mám auto ke kterému se to nehodí tak na něm mám, ale myslím si o tom svoje.... Kdyby to bylo aspoň vázané na řidičák a ne na auto (auta).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 13:26, RE: Zdarma ?
Ráďa napsal:
Pojištovny nedarují ani úsměv. A když se něco stane, tak ti mnohdy stejně vysvětlí proč to nemůžou zaplatit v plné výši. Těch 800tis aut co pov ruč nemá ale stejně moc nejezdí, to jsou většinou zasloužilé modely s nájezdem do 1000 km / rok. Třeba takový nadšenec co má 3ks Tater 613 je úplný chudák. Ne, pov ruč je jedna velká zlodějina, to říkám rovnou.
Na jednom autě jsem ho taky 2 roky neměl (by mě jedna cesta vyšla na 1000 kč) Teď však mám auto ke kterému se to nehodí tak na něm mám, ale mysl...
Moje řeč, auto nemůže za to, jakej kokot ho řídí (a bez ohledu na objem - největší zhovadilost).
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.