0
zpět
 

diskuze k tématu: Pojištění bonusu za bezeškodní průběh - novinka v ČR

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.06.2010 08:39, Super trik
Tomu říkám nápad, jak z lidí, kteří nebourají, vytáhnout ještě další prachy.
Pojištění bonusu; už sám o sobě ten název je absurdní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.06.2010 09:29, RE: Super trik
David V napsal:
Tomu říkám nápad, jak z lidí, kteří nebourají, vytáhnout ještě další prachy.
Pojištění bonusu; už sám o sobě ten název je absurdní.
A co čekáš? Dyť veškeré pojišťovny byly založeny jen za účelem zisku !!!! Proč by je jinak zakládali??? Stejně jak banka. Stará se o tvé peníze a ty jí ještě platíš za každý byť sebemenší úkon. Styl podnikání, nač vydělávat peníze. Lepší pracovat přímo s penězma. Jak se to nazývá nebo tváří je už vedlejší. ... Navíc bohužel "nebourat" se už dneska už považuje za vzácnost, ne jako přirozený jev. To vidím kolem sebe. Není týdne abych neviděl nehodu. A z 90% jsou to fakt úplně zbytečnosti zaviněné blbostí. Hlavně že to všichni platíme a zhruba půlku si nechá pojišťovna. Navíc když jezdíš 20 let bez nehody a pak pár let nemáš auto. Tak ti to propadne a jedeš odznova. Jeden velký nepořádek. Pojistka má být na řidičák a tečka. Dokud to nebude, budu tuto položku krátit jak nejvíce to půjde. Loni mi zdražila pojistka z 10,3 na 10,5 tak jsem se naštval, udělal pár méně obvyklých, leč legálních kroků a rázem to mám za 5,2.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.06.2010 12:22, plnění pojistek
taky jsem se nechal zlákat touto pojišťovnou a jiným PR článkem, ale až dojde na placení, tak se začnou dít věci: ťukl jsem do auta, Direct neproplatil celou částku a došel mě od poškozeného, od jeho právníka dopis, ať uhradím rozdíl, dopis jsem nechal přešíst mému právníkovy a ten řekl, ať zaplatím, že život jde dál. poté jsem přešel k jiné pojišťivně, protože ušetřená tisícovka ročně u levné pojišťovny, která pak nemá na placení, za to nestojí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.06.2010 12:33, RE: plnění pojistek
Milan napsal:
taky jsem se nechal zlákat touto pojišťovnou a jiným PR článkem, ale až dojde na placení, tak se začnou dít věci: ťukl jsem do auta, Direct neproplatil celou částku a došel mě od poškozeného, od jeho právníka dopis, ať uhradím rozdíl, dopis jsem nechal přešíst mému právníkovy a ten řekl, ať zaplatím, že život jde dál. poté jsem přešel k jiné pojišťivně, protože ušetřená tisícovka ročně u levné pojišťovny, která pak nemá na placení, za to nestojí.
A rovnou změň i právníka!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.06.2010 21:57, RE: plnění pojistek
Milan napsal:
taky jsem se nechal zlákat touto pojišťovnou a jiným PR článkem, ale až dojde na placení, tak se začnou dít věci: ťukl jsem do auta, Direct neproplatil celou částku a došel mě od poškozeného, od jeho právníka dopis, ať uhradím rozdíl, dopis jsem nechal přešíst mému právníkovy a ten řekl, ať zaplatím, že život jde dál. poté jsem přešel k jiné pojišťivně, protože ušetřená tisícovka ročně u levné pojišťovny, která pak nemá na placení, za to nestojí.
Tak jsi blbej, protože Direct LŽE už v první větě. Že ti to dá (teď nevím o kolik) to procent levněji než to a to. Prdlajs, Direct vyšel drahooo, jsem se na to ptal. Zadruhé jsi blbej podruhé, že jsi někoho ťuknul, srry.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.06.2010 15:41, RE: plnění pojistek
Ráďa napsal:
Tak jsi blbej, protože Direct LŽE už v první větě. Že ti to dá (teď nevím o kolik) to procent levněji než to a to. Prdlajs, Direct vyšel drahooo, jsem se na to ptal. Zadruhé jsi blbej podruhé, že jsi někoho ťuknul, srry.
Můžeš to trochu rozvést. Má Direct postavenou smlouvu jinak než většina ostatních konvenčních pojišťoven? Mají definovanou spoluúčast při pojistné události nebo jsou výrazně jiné podmínky pro plnění? A mluvíme pouze o povinném ručení?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.