zpět

diskuze k tématu: Pick-up s délkou korby 2300-2500 cm

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit
Reno
počet příspěvků1340
datum registrace30.03.2010
Neděle 13.11.2016 09:36, Pick-up s délkou korby 2300-2500 cm
Někdo by mohl vědět.
Sháním pick-up, na který naložím motorku bez nutnosti mít otevřený nákladový prostor, viz
http://s128.photobucket.com/user/endo71/media/Work/DSCF0271.jpg.html
zatím jsem ze současně prodávaných narazil jen na ISUZU D-MAX ve verzi pro dva pasažéry,
není to špatné, jen je velice málo ojetin, našel jsem snad jen jednu v Rakousku za rozumné peníze.
Je jich víc? většina pick-upů preferuje pět míst na úkor nákladu... Líbí se mi Ranger od Fordu, velké americké pickupy mají ložnou plochu někdy obrovskou, ale taky mají na délku tak sedm metrů, s tím by se mi jezdit nechtělo...
reagovat
Valnoha
počet příspěvků283
datum registrace03.01.2011
Neděle 13.11.2016 20:12, Hhhhhh bbbbbbbb vvvvvvv
Kamarad vozil 4kolku na Dakotě. Peknej pickup a nepotkas to kazdej den
reagovat
Giorgio
počet příspěvků641
datum registrace09.05.2007
Pondělí 14.11.2016 06:02, RE: Pick-up s délkou korby 2300-2500 cm
Reno napsal:
Někdo by mohl vědět.Sháním pick-up, na který naložím motorku bez nutnosti mít otevřený nákladový prostor, vizhttp://s128.photobucket.com/user/endo71/media/Work/DSCF0271.jpg.htmlzatím jsem ze současně prodávaných narazil jen na ISUZU D-MAX ve verzi pro dva pasažéry,není to špatné, jen je velice málo ojetin, našel jsem snad jen jednu v Rakousku za rozumné peníze.Je jich víc? většina pick-upů preferuje pět míst na úkor nákladu... Líbí se mi Ranger od Fordu, velké americké pickupy mají ložnou plochu někdy obrovskou, ale taky mají na délku tak sedm metrů, s tím by se mi jezdit nechtělo...

Hilux se single cabem má délku prostoru 2 315 mm a celkovou délku 5 330 mm.
reagovat
Reno
počet příspěvků1340
datum registrace30.03.2010
Pondělí 14.11.2016 09:48, RE: Pick-up s délkou korby 2300-2500 cm
Giorgio napsal:
Reno napsal:
Někdo by mohl vědět.Sháním pick-up, na který naložím motorku bez nutnosti mít otevřený nákladový prostor, vizhttp://s128.photobucket.com/user/endo71/media/Work/DSCF0271.jpg.htmlzatím jsem ze současně prodávaných narazil jen na ISUZU D-MAX ve verzi pro dva pasažéry,není to špatné, jen je velice málo ojetin, našel jsem snad jen jednu v Rakousku za rozumné peníze.Je jich víc? většina pick-upů preferuje pět míst na úkor nákladu... Líbí se mi Ranger od Fordu, velké americké pickupy mají ložnou plochu někdy obrovskou, ale taky mají na délku tak sedm metrů, s tím by se mi jezdit nechtělo...
Hilux se single cabem má délku prostoru 2 315 mm a celkovou délku 5 330 mm.

Jo, nakonec jsem přišel na to, že když odfiltruju v mobile.de termín "single cab" vyjedou mi pravděpodobní kandidáti a nejvíc se mi asi zamlouvá Ford Ranger s korbou 2.5 metru. Isuzu a Hilux
jsou o něco kratší. Co mně trochu krká je, že ani jeden z kandidátů nemá vepředu tři místa, ale jen dvě, ale nemůžeme mít všechno:)
No a pak jsou ty americké trucky typu F150 v prodloužených verzích, ale s tím už ani nezajedu před barák:ú

reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.