0
zpět
 

diskuze k tématu: První do kombi-boje: Peugeot 207 SW

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 07:01, RE: edmund
napsal:
Dlouho se neukázal Zigi, že by až teď? Tak tohle bych (na rozdíl od fabie), mohl i se základní motorizací...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 07:05, RE: edmund
Pepe napsal:
Dlouho se neukázal Zigi, že by až teď? Tak tohle bych (na rozdíl od fabie), mohl i se základní motorizací...
To už dřív mi někdo předhazoval Opely. No taky mne už napadl Zigi, ale tak nějak jsem tu myšlenku raději zapudil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 08:36, RE: edmund
Pepe napsal:
Dlouho se neukázal Zigi, že by až teď? Tak tohle bych (na rozdíl od fabie), mohl i se základní motorizací...
Ja mam taky rozhodne radeji odvaznejsi design,nez uslapnute tvary fobie,nehlede na tu zakladni motorizaci pro relativne velke kombi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 08:45, RE: edmund
anonym napsal:
Ja mam taky rozhodne radeji odvaznejsi design,nez uslapnute tvary fobie,nehlede na tu zakladni motorizaci pro relativne velke kombi...
No na závody do vrchu to není, ale na běžné ježdění to je úplně v pohodě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 11:05, RE: edmund
edmund napsal:
No na závody do vrchu to není, ale na běžné ježdění to je úplně v pohodě.
do vrchu jezdim na kole,prece jenom sezeni u PC cely den neni moc dobre :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 11:51, edmund
Jmenuji se Steuber, Edmund Steuber!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 12:24, RE: edmund
anonym napsal:
Jmenuji se Steuber, Edmund Steuber!
Ne. Lord Edmund Black Adder.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 17:00, RE: edmund
edmund napsal:
Ne. Lord Edmund Black Adder.
Tak nějak se zatoulaly první příspěvky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 21:19, RE: Peugeot
Pepe napsal:
Tak nějak se zatoulaly první příspěvky...
Nevím, co cpali za motory do 206tky, ale několikrát jsem zažil na silnici, že mi napráskali a to mám 2.0i 100KW Auta se tvářila, jako sériovky a nejevila ani známky nějakého tuzingu, ale objevilo se to za mnou, pak mě to předjelo a bylo to pryč Dělali se nějaký GTI verze, jako starý P205?

Takže co z toho plyne? Bacha na nasraný malý pažouty!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 06:57, RE: Peugeot
Šakal napsal:
Nevím, co cpali za motory do 206tky, ale několikrát jsem zažil na silnici, že mi napráskali a to mám 2.0i 100KW Auta se tvářila, jako sériovky a nejevila ani známky nějakého tuzingu, ale objevilo se to za mnou, pak mě to předjelo a bylo to pryč Dělali se nějaký GTI verze, jako starý P205?

Takže co z toho plyne? Bacha na nasraný malý pažouty!
Dělaly se sportovní verze XS v objemech 1,6 16V a 2,0i 16V, s tužším podvozkem, jinak k rozeznání jen podle nápisu XS na boku. Jel jsem s 1,6, sedla do ruky, až jsem nevěřil. Motor z lehkého auta (mám ho v 307 Bk) dělá pomalu letadlo (110k). Ostaní 206 mají asi více nepřené řízení a možná horší jízdní vlastnosti, ne však XS... Jo ten dvoulitr (pokud není upraven) má 98 nebo 100 kW, takže respekt je na místě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 06:58, RE: Peugeot
Šakal napsal:
Nevím, co cpali za motory do 206tky, ale několikrát jsem zažil na silnici, že mi napráskali a to mám 2.0i 100KW Auta se tvářila, jako sériovky a nejevila ani známky nějakého tuzingu, ale objevilo se to za mnou, pak mě to předjelo a bylo to pryč Dělali se nějaký GTI verze, jako starý P205?

Takže co z toho plyne? Bacha na nasraný malý pažouty!
Jo něco se dělalo. Jenže v tom měli tuším taky 2litr. Snad jsem to ani nikdy v praxi neviděl jen vím, že na tu potvoru byla reklama v Praze na Baranďáku. Ale to je let.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 09:24, RE: Peugeot
edmund napsal:
Jo něco se dělalo. Jenže v tom měli tuším taky 2litr. Snad jsem to ani nikdy v praxi neviděl jen vím, že na tu potvoru byla reklama v Praze na Baranďáku. Ale to je let.
No prostě někdy se nevyplatí dovolovat si na malý auto))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 12:34, RE: Peugeot
Šakal napsal:
No prostě někdy se nevyplatí dovolovat si na malý auto))
Nedávno jsem viděl zápasit na přivaděči Primeru GT a 106 S16 (nebo Saxo VTS) a Primera tahala za kratší konec. Což nic nemění na faktu, že oba piloti jeli za provozu jak ču.áci...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.