0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 4007 - Nový známý SUV

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 12:57, Tlama
Líbí se vám "tlamy" u nových Peugeotů? mě to přišlo jako dobrý nápad u 407 ale od té doby mi aplikace tohoto designerského prvku na ostatní vozy přijde dost násilná. Nemůžu se srovnat s 207 kde je to opravdu MEGATLAMA a na tak malý vůz mi přijde nepatřičná, kapitolou sama pro sebe je pak instalace této obrovské díry do 307 která působí hodně nepřesvědčivě. No a na závěr toto SUV - áž na ten obrovský kus černého plastu vepředu (rozuměj tlama :o)))) to docela ujde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.11.2006 14:29, RE: Tlama
Figo napsal:
Líbí se vám "tlamy" u nových Peugeotů? mě to přišlo jako dobrý nápad u 407 ale od té doby mi aplikace tohoto designerského prvku na ostatní vozy přijde dost násilná. Nemůžu se srovnat s 207 kde je to opravdu MEGATLAMA a na tak malý vůz mi přijde nepatřičná, kapitolou sama pro sebe je pak instalace této obrovské díry do 307 která působí hodně nepřesvědčivě. No a na závěr toto SUV - áž na ten obrovský kus černého plastu vepředu (rozuměj tlama :o)))) to docela ujde.
S tou tlamou to sedí... Na 407 super, ale na 307 jsem rád, že mám "starý" model. V lednu ji doplatím, ale vyměnit ji za novou mě neláká (na rozdíl od nového Ducata, tam mám ale ještě 11 měsíců čas...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.11.2006 09:48, RE: Tlama
Figo napsal:
Líbí se vám "tlamy" u nových Peugeotů? mě to přišlo jako dobrý nápad u 407 ale od té doby mi aplikace tohoto designerského prvku na ostatní vozy přijde dost násilná. Nemůžu se srovnat s 207 kde je to opravdu MEGATLAMA a na tak malý vůz mi přijde nepatřičná, kapitolou sama pro sebe je pak instalace této obrovské díry do 307 která působí hodně nepřesvědčivě. No a na závěr toto SUV - áž na ten obrovský kus černého plastu vepředu (rozuměj tlama :o)))) to docela ujde.
tlama je fakt obrovska, takže chodci maji smůlu i když asi Ne takovou, jako v připadě dodge calibera...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.