0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 203 se ve výrobě udržel 12 let

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.02.2010 12:59, Francouzi
Vozům Pežó a Renó jsem nikdy nepřišel na chuť díky jejich nevalné pověsti, ale pro oba výrobce mám výborný tip. Automatické otvírání kapoty tlačítkem - u některých modelů to bude určitě velmi užitečná a často používaná funkce . Přivedl mě na to tento kratičký článek o retro autě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.02.2010 09:27, RE: Francouzi
David V napsal:
Vozům Pežó a Renó jsem nikdy nepřišel na chuť díky jejich nevalné pověsti, ale pro oba výrobce mám výborný tip. Automatické otvírání kapoty tlačítkem - u některých modelů to bude určitě velmi užitečná a často používaná funkce . Přivedl mě na to tento kratičký článek o retro autě.
U jiných značek by zase měly být ve výbavě vozu špunty do uší a horizontálně odpružené sedačky. Kvůli hluku a nežádoucího turboefektu motoru 1.9TDi. Možná by také bylo fér aby prodejci těchto vozů dávali zdarma kupujícím poukázky na masáže zad, jako kompenzaci za nepohodlné posezení. A tlačítko na automatické otvírání kapoty, co si budeme povídat, by tam mělo být také. Plus jednu nebo dvě váhy vzduchu jakožto rezervu....

Jo holt nevalná pověst je svině a nevynechá snad jedinou automobilku. S tím by měl počítat každý, kdo rád rejpe...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.02.2010 12:59, RE: Francouzi
briketomet napsal:
U jiných značek by zase měly být ve výbavě vozu špunty do uší a horizontálně odpružené sedačky. Kvůli hluku a nežádoucího turboefektu motoru 1.9TDi. Možná by také bylo fér aby prodejci těchto vozů dávali zdarma kupujícím poukázky na masáže zad, jako kompenzaci za nepohodlné posezení. A tlačítko na automatické otvírání kapoty, co si budeme povídat, by tam mělo být také. Plus jednu nebo dvě váhy vzduchu jakožto rezervu....

Jo holt nevalná pověst je svině a nevynechá snad jedinou automobilku. S tí...
Beze zbytku souhlasím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.02.2010 12:17,
...mlčeti zlato... :)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.