0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 607 2,2 HDI

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 01:10, reklamace
no mozno by nobolo zle od pana autora pripojit sa napr. na www.reklamace.vyrobce.cz a pridat tam svoje ucelenejsie postrehy o poruchovosti vozidla P. 607... Inac nic neobvykle, zazil som pred 2 rokmi jednu stastnu 607 2,2 HDi ktoru majitel po kupe o dva dni vratil a normalne mu vratili plnu kupnu sumu pretoze s tym autom sa nedalo normalne jazdit, autorizov. servis to potom opravoval skoro mesiac, islo hlavne o zlu elektroniku, motor sa stale prepinal do nudzoveho rezimu atd... podotykam ze slo o uplne nove auto s vybavou za cca 1,7 mega SKK...
P.S.: mila predstava ak sa to auto raz dostane do bazaru a nejaky nadsenec si nan zacne brusit zuby s pocitom usetrenych penazi ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 07:09, RE: reklamace
marko napsal:
no mozno by nobolo zle od pana autora pripojit sa napr. na www.reklamace.vyrobce.cz a pridat tam svoje ucelenejsie postrehy o poruchovosti vozidla P. 607... Inac nic neobvykle, zazil som pred 2 rokmi jednu stastnu 607 2,2 HDi ktoru majitel po kupe o dva dni vratil a normalne mu vratili plnu kupnu sumu pretoze s tym autom sa nedalo normalne jazdit, autorizov. servis to potom opravoval skoro mesiac, islo hlavne o zlu elektroniku, motor sa stale prepinal do nudzoveho rezimu atd... podotykam ze slo...
držím pěsti, aby jste byl úspěšný, je to docela nehoráznost co popisujete !! (že je peugeot shit vím už dávno) určitě sem pak písněte, jak vše pokračuje
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 07:46, Peugeot
Známej má nový P 307 a v záručním servisu má auto víc než v provozu. Nějak se jim ty nový auta nedaří.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 07:50, RE: Peugeot
Martin napsal:
Známej má nový P 307 a v záručním servisu má auto víc než v provozu. Nějak se jim ty nový auta nedaří.
nojo, mají tam spoustu elektronikcy, ale nejsou to Japonci...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 08:08, 607
Nějak nechápu důvod proč si autor kupoval 607 novou když před tím užíval ten samý model.Zřejmě si chtěl polepšit ale nějak se to nepovedlo..ale jinak moc pěkný kočár ale jak se zdá nijak spolehlivý...ikdyž popravdě řečeno u vozidla (nového) této třídy se mi těch poruch zdá být nějak priveľa.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 09:50, nic
Alex napsal:
Nějak nechápu důvod proč si autor kupoval 607 novou když před tím užíval ten samý model.Zřejmě si chtěl polepšit ale nějak se to nepovedlo..ale jinak moc pěkný kočár ale jak se zdá nijak spolehlivý...ikdyž popravdě řečeno u vozidla (nového) této třídy se mi těch poruch zdá být nějak priveľa.
nevim ale mne se zdala recenze hodne odflakla - na to kolik je s tim problemu + navic se autor nezminil ani o tolik diskutovane financni narocnosti vymeny filtru u 2.2 hdi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 11:41, 307
Asi před rokem jsem viděl v televizi, i Občanské judo nebo Na vlastní oči, reklamace majitele nového Peugeot, typ 307. Při jízdě brnění, vibrace volantu - nepříjemné, nepřirozené apod. Pánové od Peugeotu se k tomuto problému postavili na můj vkus velice diletantsky. V podstatě není stroj na zjištění závady, měření, limity apod. Lze hodnotit dle subjektivního dojmu řidiče. Tím autem jelo více lidí. Lidi z nezávislého servisu, známí apod. Problém je v tom, že majitel Peugeota nemá doklad o měření, není to možné změřit. Jen mě zaráží hloupost, touha po zisku za každou cenu pánů od Peugeotu. Už z tohoto důvodu peugeot ne. Přeji úspěch v jednání a pevné nervy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 12:51, Famko
Jsem příznivcem zn. Peugeot a vůbec PSA. Několik Peugeotů jsem už vlastnil. Starší modely, ojetiny dovezené ze zahraničí, některé jsem dovezl osobně. A plná spokojenost. Až na běžné závady a opotřebení nic zásadního a neřešitelného. Problém vidím u našich kvalitních autorizovaných prodejců. Vlastní zkušenost s Famko Brno: potřeboval jsem bovdeny ruční brzdy na P309, u Famka skladem originál za přijatelnou cenu. Teprve doma jsem si všimnul, že originální obal je už jednou rozbalený a bovdeny které jsem koupil jako originální byly z druhovýroby. Jiný příklad: byl jsem v prodejně ložisek na Dornychu, přede mnou muž ve firemních monterkách Famko kupoval běžná ložiska, chtěl bych vidět fakturu za opravu toho auta které s nima dneska jezdí, určitě má "originály"!!!
A podobné zkušenosti mám i s Citroenem Carling s. r. o. na Vídeňské.
Asi i nový auta kupují naši autorizovaní prodejci z druhovýroby nebo 2. jakost?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 14:54, MCAR
No jsou to všecko kurvy bezcenný. Já mam podobnou zkušenost s bazarem M car v Olbrachtově ul. v Praze. Loni jsem tam koupil Primeru, frajer mi řiká, že byla lehce ťuknutá nejspíš na parkovišti před supermarketem. Dal jsem to na kontrolu známýmu do servisu a on řikal, že leda by někdo parkoval ve stopadesáti. Já jsem si potom zapátral a zjistil, že to bylo bořený čelně a hned dvakrát a protože jsem laik, tak jsem jim uvěřil. Potom jsem si začal psát s tim sráčem co má ten bazar, tušim, že se jmenuje Nápravník, ale bylo to o ničem. Soud bych vyhrál, ale auto by muselo bejt do vyřešení v úschově a všichni víme jak to chodí s těma soudama na to taky hřešil ten hajzl. Z toho ale plyne poučení - nikomu nevěř a hlavně si nekupuj auto v MCARu !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 16:20, RE: Famko
Karel napsal:
Jsem příznivcem zn. Peugeot a vůbec PSA. Několik Peugeotů jsem už vlastnil. Starší modely, ojetiny dovezené ze zahraničí, některé jsem dovezl osobně. A plná spokojenost. Až na běžné závady a opotřebení nic zásadního a neřešitelného. Problém vidím u našich kvalitních autorizovaných prodejců. Vlastní zkušenost s Famko Brno: potřeboval jsem bovdeny ruční brzdy na P309, u Famka skladem originál za přijatelnou cenu. Teprve doma jsem si všimnul, že originální obal je už jednou rozbalený a bovdeny kter...
pro koncern PSA vyrabime nahradni dily kdybys videl jakym stylem od peugeota das ruce pryc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 16:40, RE: Famko
cer napsal:
pro koncern PSA vyrabime nahradni dily kdybys videl jakym stylem od peugeota das ruce pryc.
hehe, my zase robime pre VW group - komplet a tiez je to pletenie bica z hovien!
Ide len o prachy, kvality je na poslednom mieste. Hlavne mat kopu paierov a noriem ale v reale je to na prd!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 17:53, RE: Famko
cer napsal:
pro koncern PSA vyrabime nahradni dily kdybys videl jakym stylem od peugeota das ruce pryc.
S kvalitou dílů a materiálu je to u evropských aut asi všude stejný. Snaží se ušetřit za každou cenu. Mě ale štve, že ti prodejci vydávají neoriginální díl za originální. Když si koupím levnější díl z druhovýroby, tak nějak počítám s tím, že bude asi o něco míň kvalitní, než ten orig. Oni prodávají neorig. za cenu a v obalu orig. Když jim stojí za to dělat ze zákazníka blbce kvůli součástce za pár stovek, jak asi prodávají nový auta? A jak potom řeší opravy a reklamace? Odrbávají zákazníka jak se dá! V západní evropě by si takové chování žádný prodejce nedovolil! Je to o lidech!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 17:55, Kvalita
Ačkoliv fandím Koncernu PSA, musím říct že mě celtem překvapilo, když u P106 v roce 1996 (kupován nový) byly nedotažené asi 4 šrouby na vaně a dva chyběli, protože tam nebyl závit. Další závady na Peugeotech jsem měl jen sporadicky, naštěstí to nebyly "přeelektronizované" verze. Jinak co jsem v únoru kupoval nové Berlingo v DE a stím prodejcem, kterého znám jsem se bavil, říkal mi, že auta pro Německý trh jsou kvalitnější než pro trhy východní. Vzhledem k tomu, že už kdysi dávno se auta na lince u Škodovky třídila do skupiny A,B a C dle místa určení bych tom u snad i věřil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 18:13, RE: MCAR
bestdrifter napsal:
No jsou to všecko kurvy bezcenný. Já mam podobnou zkušenost s bazarem M car v Olbrachtově ul. v Praze. Loni jsem tam koupil Primeru, frajer mi řiká, že byla lehce ťuknutá nejspíš na parkovišti před supermarketem. Dal jsem to na kontrolu známýmu do servisu a on řikal, že leda by někdo parkoval ve stopadesáti. Já jsem si potom zapátral a zjistil, že to bylo bořený čelně a hned dvakrát a protože jsem laik, tak jsem jim uvěřil. Potom jsem si začal psát s tim sráčem co má ten bazar, tušim, že se jmen...
dost podobnou zkusenost mam s autobazarem HP AUTO u Říčan u Prahy. Nasel jsem Mazdu 626 - podle inzeratu 1.majitel,najeto 130.000km,neharovana,pravidelny servis,velmi dobry.Nebudu zabihat do detailu,nicmene prvni majitel v CR (v DE kolem peti),na tachometru 220.000km,nenasel jsem jedinou nalepku ohledne vymeny oleje,cely predek byl zbourany (coz se prodavajici snazil zatajit). Interier roztrhany, exterier koroze,spostu mist prestrikanych naprosto jinym odstinem. Secteno a podtrzeno auto v horsim stavu sem dlouho nevidel, nicmene inzerat i fotky vypadaly dobre.Tak doufam, ze nekomu usetrim cas...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 19:24, RE: Kvalita
HonzaV. napsal:
Ačkoliv fandím Koncernu PSA, musím říct že mě celtem překvapilo, když u P106 v roce 1996 (kupován nový) byly nedotažené asi 4 šrouby na vaně a dva chyběli, protože tam nebyl závit. Další závady na Peugeotech jsem měl jen sporadicky, naštěstí to nebyly "přeelektronizované" verze. Jinak co jsem v únoru kupoval nové Berlingo v DE a stím prodejcem, kterého znám jsem se bavil, říkal mi, že auta pro Německý trh jsou kvalitnější než pro trhy východní. Vzhledem k tomu, že už kdysi dávno se auta na lince...
uz to davno neni pravda. napr. audi TT se vyrabi v audi Hungaria pro V.Britanii. Nemecko,Francii a to je prece zapad ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 14:49, RE: MCAR
bestdrifter napsal:
No jsou to všecko kurvy bezcenný. Já mam podobnou zkušenost s bazarem M car v Olbrachtově ul. v Praze. Loni jsem tam koupil Primeru, frajer mi řiká, že byla lehce ťuknutá nejspíš na parkovišti před supermarketem. Dal jsem to na kontrolu známýmu do servisu a on řikal, že leda by někdo parkoval ve stopadesáti. Já jsem si potom zapátral a zjistil, že to bylo bořený čelně a hned dvakrát a protože jsem laik, tak jsem jim uvěřil. Potom jsem si začal psát s tim sráčem co má ten bazar, tušim, že se jmen...
Nechci tady dělat nějakou reklamu, ale třeba v Auto ESAS Motors Val. Meziříčí ti ukážou auto tak jak ho dovezli - nabourané a poškrábané atd. Řeknou, co vymění a kolik to pak bude stát. Třebaže jsem si tam auto nekoupil, zdá mi to jako velmi férový přístup k zákazníkovi. Jinak můžu potvrdit, že ostatní autobazary se takto svinsky chovají.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.04.2006 19:12, RE: MCAR
Mára napsal:
Nechci tady dělat nějakou reklamu, ale třeba v Auto ESAS Motors Val. Meziříčí ti ukážou auto tak jak ho dovezli - nabourané a poškrábané atd. Řeknou, co vymění a kolik to pak bude stát. Třebaže jsem si tam auto nekoupil, zdá mi to jako velmi férový přístup k zákazníkovi. Jinak můžu potvrdit, že ostatní autobazary se takto svinsky chovají.
A vy se divíte proč bazary takhle lžou a natahují zákazníky když mají z jednoho auta min.10000kč-často i 50tis?za to přece stojí těch pár keců co nejsou pravda...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 09.04.2006 22:58, RE: reklamace
marko napsal:
no mozno by nobolo zle od pana autora pripojit sa napr. na www.reklamace.vyrobce.cz a pridat tam svoje ucelenejsie postrehy o poruchovosti vozidla P. 607... Inac nic neobvykle, zazil som pred 2 rokmi jednu stastnu 607 2,2 HDi ktoru majitel po kupe o dva dni vratil a normalne mu vratili plnu kupnu sumu pretoze s tym autom sa nedalo normalne jazdit, autorizov. servis to potom opravoval skoro mesiac, islo hlavne o zlu elektroniku, motor sa stale prepinal do nudzoveho rezimu atd... podotykam ze slo...
taktéž držím palce aby se reklamace a povedla a soud netrval moc dlouho,607 je krásné auto,neodolal jsem a přes varování všech známých jsem koupil ojetinu 2,2HDi,levně-s tím že se povozím a ještě něco vydělám.Bohužel-to auto je prostě extrémně poruchové,v den kdy jsem ho koupil tak jsem začal žít ve strachu co se rozbije ted a kdy to přestane jet úplně.Takže jsem ho levně prodal dál a od té doby na 607 jen se zalíbením koukám.Od ojetiny se tohle prostě nechá čekat,ale u nového auta je to fakt síla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.08.2007 21:23, RE: reklamace
Honza napsal:
taktéž držím palce aby se reklamace a povedla a soud netrval moc dlouho,607 je krásné auto,neodolal jsem a přes varování všech známých jsem koupil ojetinu 2,2HDi,levně-s tím že se povozím a ještě něco vydělám.Bohužel-to auto je prostě extrémně poruchové,v den kdy jsem ho koupil tak jsem začal žít ve strachu co se rozbije ted a kdy to přestane jet úplně.Takže jsem ho levně prodal dál a od té doby na 607 jen se zalíbením koukám.Od ojetiny se tohle prostě nechá čekat,ale u nového auta je to fakt síla.
Taky jsme neodolali a pres varovani vsech koupili 2,2hdi.Nadherna ojetina,ale mame ji pul roku a na opravach nas uz stala pres 70.000kc.Taky ji hodlame prodat a vratit se k nemcum.To svezeni je paradni,ale poradne drahe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.10.2007 17:45, RE: reklamace
anonym napsal:
Taky jsme neodolali a pres varovani vsech koupili 2,2hdi.Nadherna ojetina,ale mame ji pul roku a na opravach nas uz stala pres 70.000kc.Taky ji hodlame prodat a vratit se k nemcum.To svezeni je paradni,ale poradne drahe.
ZDRAVÍM VÁS, 607 mám již 3 roky a zatím bez problému, investice se týkaly pouze brzdových destiček a provozních náplní. A jinak je to 3,0 v6
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.