0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 308 – stane se lvem salónu nižší střední třídy?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 09:02, 307
Proti stare 307 je pokrok v designu veliky, ale pro faceliftovane 307 z roku 2004 tam uz pokrok je minimalni. Jinak co jsem mel moznost se jednou projet ve faceliftovane 307 tak maximalni spokojenost s prostorem vpredu i vzadu, ergonomie, vzhled parada, jediny co me tam vadilo byl motor 1.6 110 koni, nejak me to prislo slabsi, ale mozna je to tim, ze v aute byli 4 dospele osoby. Jinak ja bych to auto bral s 1.6 HDI 110 hned
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 10:03, veľká huba
Dizajnéry pežotu si dali za cieľ do budúcnosti neprestať s fejsliftom prednej časti, kým im huba nespadne až na zem. Už nemajú ďaleko!...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 10:22, RE: veľká huba
anonym napsal:
Dizajnéry pežotu si dali za cieľ do budúcnosti neprestať s fejsliftom prednej časti, kým im huba nespadne až na zem. Už nemajú ďaleko!...
osobne sa mi ta predna maska nepači, a je čim dalej hnusnejšia
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 10:46, RE: 307
anonym napsal:
Proti stare 307 je pokrok v designu veliky, ale pro faceliftovane 307 z roku 2004 tam uz pokrok je minimalni. Jinak co jsem mel moznost se jednou projet ve faceliftovane 307 tak maximalni spokojenost s prostorem vpredu i vzadu, ergonomie, vzhled parada, jediny co me tam vadilo byl motor 1.6 110 koni, nejak me to prislo slabsi, ale mozna je to tim, ze v aute byli 4 dospele osoby. Jinak ja bych to auto bral s 1.6 HDI 110 hned
Já mám 307 2.0 hdi jako služební a doma máme mondeo oba vozy rok výroby 2003,ale 307 mě velice sklamala zpracováním protože při 130000km vypadá interier hůře jako u jiných aut které mají najeto 250000km.Jinak až na nadměrně rychlé opotřebení interiéru nemůžu zase na vůz nadávat jediná jeho slabina je elektronika pořád mi hlásí chybu airbagu v servisu říkali že je to nejaký čidlo asi za 8000kč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 11:06,
Peugeoty mně nějak neberou, přední maska, to je děs- černá díra jak do pr....! Přední světlomety neustále protahují a za chvilku budou sahat až k čelnímu sklu. Ale na druhou stranu mají bezkonkurenční interiéry- to je nádhera.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 11:29, Někdo zase plete hrušky z jablkama
308ka nemá zavazadlový prostor 348 litrů ale 427 litrů. Hodnota 348 dm3 je měřena dle metody VDA. Litry nejsou dm3 !!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 11:32, Autor ??
Pan Bartoň zase napsal něco co si první neověřil.Litry - dm3 ??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 11:39, RE: Někdo zase plete hrušky z jablkama
anonym napsal:
308ka nemá zavazadlový prostor 348 litrů ale 427 litrů. Hodnota 348 dm3 je měřena dle metody VDA. Litry nejsou dm3 !!!!
jestli dm3 znamena decimetr krychlovy tak to ovsem jeden litr je

s pozdravem prvnacek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 12:10, RE: Někdo zase plete hrušky z jablkama
anonym napsal:
jestli dm3 znamena decimetr krychlovy tak to ovsem jeden litr je

s pozdravem prvnacek
Měřením zavazadlového prostoru litrovou metodou se vždy naměří mnohem více než metodou VDA.O to tady především jde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 13:09, RE: Někdo zase plete hrušky z jablkama
anonym napsal:
308ka nemá zavazadlový prostor 348 litrů ale 427 litrů. Hodnota 348 dm3 je měřena dle metody VDA. Litry nejsou dm3 !!!!
Litry nejsou dm3?????? No potěš kardan.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 13:11, RE: Autor ??
anonym napsal:
Pan Bartoň zase napsal něco co si první neověřil.Litry - dm3 ??
A máš s tím snad problém???? Nejsem si jistý, jaký je to ročník, ale určitě jde o látku ze zákl. školy. Anonymové anomynové, jde to s vámi nějak dolů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 13:24, RE: Autor ??
edmund napsal:
A máš s tím snad problém???? Nejsem si jistý, jaký je to ročník, ale určitě jde o látku ze zákl. školy. Anonymové anomynové, jde to s vámi nějak dolů.
Potěš koště... Dělat ze sebe machra a nevědět, že dm3 je litr... Teď zrovna vezu v kufru 30l sud od Gambrinusu, tam se to přepočítává na piva. Když má tolik lidí problémy s metrickou soustavou, navrhuju zavést soustavu pivovou, té tady určitě každý rozumí nejlíp, ne? Vejde se tam hekťák (škoda že se už nedělá), metr piv atd...
307 Bk má manželka, za 3 a 1/2 roku prakticky žádná závada, kromě tyček stabilizátorů - ty zalehly kolem 20 kkm (řešeno v garanci s participací). Viděl jsem fotky SW, vypadá docela dobře, záď ve stylu 4007... Tak nějak se mi 308 líbí víc než 307 po faceliftu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 20:12, Metodiky měření objemu
Zdravím, většina automobilek pro Evropu používá metodiku VDA, měří objem zav. prostoru pomocí hranolů o velikosti 200x100x50 mm, kterými zav. prostor co nejlépe zaplní. Metodika SAE je založena na vyplnění zav. prostoru sypkým materiálem, někde se uvádí granulátem, pískem, rýží, někdo uvádí vodou. Logicky tedy měření metodikou SAE naměříme vyšší hodnotu, neboť se např. písek dostane do všech záhybů, nepravidelných zakřivení atd. Drtivá většina zdrojů uvádí objem dle metodiky VDA.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 21:16, RE: Metodiky měření objemu
Michal - TipCars.com napsal:
Zdravím, většina automobilek pro Evropu používá metodiku VDA, měří objem zav. prostoru pomocí hranolů o velikosti 200x100x50 mm, kterými zav. prostor co nejlépe zaplní. Metodika SAE je založena na vyplnění zav. prostoru sypkým materiálem, někde se uvádí granulátem, pískem, rýží, někdo uvádí vodou. Logicky tedy měření metodikou SAE naměříme vyšší hodnotu, neboť se např. písek dostane do všech záhybů, nepravidelných zakřivení atd. Drtivá většina zdrojů uvádí objem dle metodiky VDA.
Samozřejmě. Jen tu vznikla debata na téma litr vs dm3. No a náhle se ukázalo, že čím větší napadání a machrování, tím větší absence na pravděpodobně zvláštní škole.



Shodou okolností předpokládám, že ta moudra vyplodil ten stejný anonym, co se tu do mne stále naváží. Ale že po takovém trapasu, což nezládání elementárních převodů jednotek je, nezaleze a ztrapňuje se dál, to je tedy masakr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 22:41, RE: edmund
napsal:
trefil jsem se do co??? jsi hloupý, moc hloupý. ale to by ještě nebylo tak zlé, kdyby jsi byl alespoň slušný. Takhle budeš vždy jen ten anonymní rejpálek, co se na nic jiného nezmůže. jsi narušený jedinec. Samozřejmě to o sobě nevíš, ale je to tak. jako si myslíš, že se mne dotknou pindy krypla co zvládá jen remcat a zkurví i látku 5. třídy základky??? krypl, který mi nesahá ani po kotníky, tak si mne alespoň bere do huby??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 10:57, edmund
Jde to se mno nějak dolů, přitom jsem tak vzdělaný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.10.2007 15:31,
Mi se líbí ta přístrojovka Ale ty předky, tlamy jak mihule mořská nebo díra do pr*ele, to bych nemusel ...Vzhledově se mi nejvíc líbil P406.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.10.2007 10:15, RE: 307
anonym napsal:
Já mám 307 2.0 hdi jako služební a doma máme mondeo oba vozy rok výroby 2003,ale 307 mě velice sklamala zpracováním protože při 130000km vypadá interier hůře jako u jiných aut které mají najeto 250000km.Jinak až na nadměrně rychlé opotřebení interiéru nemůžu zase na vůz nadávat jediná jeho slabina je elektronika pořád mi hlásí chybu airbagu v servisu říkali že je to nejaký čidlo asi za 8000kč.
Máte-li vážnou závadu, zajeďte do Německa. Tady pouze vyměňují. Diagnostika, včetně zkušeností je minimální. Třeba vám tam jenom zatlačí do náké svorkovnice a bude po potížích. Jinak srovnávat Mondeo s 307?? Vlastním 307 provedení Executive r. 06. Skálopevní mondeáři, i posledního modelu, museli uznat, že sedadla 307 executive, nemají u stř.tř. konkurenci. Vyzkoušejte ten komfort. Jinak vím, jak vypadá třeba služební oktávka a domácí stejně stará. Ve služební se stále bydlí (i 10 hod. denně), v domácí pouze jezdí z bodu A do B.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.