0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 307 SW

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.09.2006 00:09, spokojený uživatel
Bohužel nejste jediný "spokojený" uživatel a poslední dobou se velmi hromadí stížnosti na francouze a na Peogeot speciálně. No nezbývá než souhlasit, že se spolehlivostí to u Peugeotu asi nebude nejlepší. Ale je to škoda, protože vzhledově jsou to auta velmi pěkná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.09.2006 08:04, RE: spokojený uživatel
Falco napsal:
Bohužel nejste jediný "spokojený" uživatel a poslední dobou se velmi hromadí stížnosti na francouze a na Peogeot speciálně. No nezbývá než souhlasit, že se spolehlivostí to u Peugeotu asi nebude nejlepší. Ale je to škoda, protože vzhledově jsou to auta velmi pěkná.
Jo Peugeoty zacinaji ziskavat skaredou povest a mohl by omylostnit FIAT,ktery posledni dobou vytvari dobre modely!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.09.2006 09:37, Drahá zkušenost
Myslím, že nám ostatním nezbývá než poděkovat těm nešťastníkům, kteří si tyhle auta kupují (307SW, Citroen C5) - ušetří nám hodně starostí a peněz. Přitom kdo by to řekl ještě tak před třema rokama, že se kvalita peugeotu a citroenu tak zhorší ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.09.2006 10:40, RE: Drahá zkušenost
Riccardo napsal:
Myslím, že nám ostatním nezbývá než poděkovat těm nešťastníkům, kteří si tyhle auta kupují (307SW, Citroen C5) - ušetří nám hodně starostí a peněz. Přitom kdo by to řekl ještě tak před třema rokama, že se kvalita peugeotu a citroenu tak zhorší ?
Spíš, že se kvalita nezlepšila, jak tvrdili.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.09.2006 13:01, Hola
No jo, měl jsem ho taky. Pořád se sralo a sralo a sralo. Už je pryč a sem v klidu. Ruce od něj pryč, nenechte se zlákat designem!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.09.2006 15:47, RE: spokojený uživatel
Falco napsal:
Bohužel nejste jediný "spokojený" uživatel a poslední dobou se velmi hromadí stížnosti na francouze a na Peogeot speciálně. No nezbývá než souhlasit, že se spolehlivostí to u Peugeotu asi nebude nejlepší. Ale je to škoda, protože vzhledově jsou to auta velmi pěkná.
Peugeota se sedmickou na konci ani za nic
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.09.2006 16:20, RE: spokojený uživatel
Gravedigger napsal:
Peugeota se sedmickou na konci ani za nic
jj, zlaty 106,306 a 405
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.09.2006 22:22, peugeot 307
mal som 307 novu 2x prepalenie softveru,po 22000 vymena tesnenia pod hlavou,praskajuci stlpik,novy imobilizer (riadiaca jednotka),vsetko riesene v ramci zaruky,uz nikdy taky krasny nepodarok,auto som predal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.09.2006 23:18, RE: peugeot 307
peter napsal:
mal som 307 novu 2x prepalenie softveru,po 22000 vymena tesnenia pod hlavou,praskajuci stlpik,novy imobilizer (riadiaca jednotka),vsetko riesene v ramci zaruky,uz nikdy taky krasny nepodarok,auto som predal.
Taky jsem měl 307 SW.Pěkne auto ale to je asi tak všechno.Při stavu 29000 km mi málem vyhořelo cele auto.Zhořelo ABS+elektroinstalace(oprava u Peugeot by stála 70000 kč).Takže zlata 406
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.03.2007 22:21, RE: Drahá zkušenost
Riccardo napsal:
Myslím, že nám ostatním nezbývá než poděkovat těm nešťastníkům, kteří si tyhle auta kupují (307SW, Citroen C5) - ušetří nám hodně starostí a peněz. Přitom kdo by to řekl ještě tak před třema rokama, že se kvalita peugeotu a citroenu tak zhorší ?
Taky bych chtěl poděkovat; známý mi prodal vw passata a koupil toto. Asi chtěl lepší, on je prostě takovej.Tak má, co chtěl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 22:23, 307SW
Mam Peugeot 307SW 2.0HDi 79kW. Kupoval jsem ho ojeteho z francie, nyni ma 193tis km a krom spojky (na coz uz mela narok) cele dva roky bez zavady. Spolehlive, bezporuchove, tiche, pohodlne. Nemohu si stezovat. Celkem jsem mel uz 13 aut a 307 mi vydrzela nejdele. Asi mam stesti na kus, ale to plati u vsech aut....
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.