0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 307

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 00:11,
O ničem, škoda prostoru, který by mohl být využit lépe. Termín výkon díky dotatečnému kroutícímu momentu je dotatečný, mě děsí, výkon a toč. moment jsou úplně jiné údaje. Strašné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 09:49, receze jak noha...
Výkon je součinem točivého momentu a otáček, kdo jezdí jak s hnojem a bojí se motor vytočit, stačí mu dobrý průběh momentu.

Hliníková kapota musí být fakt super, je lehká, dobře se otevírá (u P307 se zřejmě otevírá často...), a to se vyplatí!

Nemáš tam ESP? Chudáčku, a jak bez toho můžeš jezdit? Co kdyby jsi dostal smyk cestou ze servisu? muhehehe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 10:45, RE: receze jak noha...
Ivoss napsal:
Výkon je součinem točivého momentu a otáček, kdo jezdí jak s hnojem a bojí se motor vytočit, stačí mu dobrý průběh momentu.

Hliníková kapota musí být fakt super, je lehká, dobře se otevírá (u P307 se zřejmě otevírá často...), a to se vyplatí!

Nemáš tam ESP? Chudáčku, a jak bez toho můžeš jezdit? Co kdyby jsi dostal smyk cestou ze servisu? muhehehe
:o)))) to je jasný dnes bez ESP ani ránu ty vole :o))))))))))
a na vrzající plasty kašli...s 307 budeš ještě autorizovaný servis otravovat s jinými věcmi :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 11:22, Závist
Vidím, že se tu mezi diskutujícími začíná šířit epidemie závisti. Asi byste taky chtěli mít turbodiesel, co? Nejdřív si na něj vydělejte. Už se těším jak mi hned napíšete, že byste nechtěli P307 ani zadarmo nebo, že máte doma minimálně třílitra. Tímto příspěvkem nechci tvrdit, že já turbodiesel mám nebo po něm toužím. Ani nejsem příznivcem značky Peugeot. Jen mi vadí výše zmíněná závist a mudrování za každou cenu. Co Vám vadí na tom, že člověk, který psal tuto recenzi je se svým autem spokojený?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 12:22, RE: Závist
AndrewN napsal:
Vidím, že se tu mezi diskutujícími začíná šířit epidemie závisti. Asi byste taky chtěli mít turbodiesel, co? Nejdřív si na něj vydělejte. Už se těším jak mi hned napíšete, že byste nechtěli P307 ani zadarmo nebo, že máte doma minimálně třílitra. Tímto příspěvkem nechci tvrdit, že já turbodiesel mám nebo po něm toužím. Ani nejsem příznivcem značky Peugeot. Jen mi vadí výše zmíněná závist a mudrování za každou cenu. Co Vám vadí na tom, že člověk, který psal tuto recenzi je se svým autem spokojený?
Přesně, nedá mě než také zareagovat. Co to s váma lidi je?????
Některé příspěvky, nebo reakce jsou jak z jiného světa, nebo možná z toho současného?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 12:25, RE: Závist
AndrewN napsal:
Vidím, že se tu mezi diskutujícími začíná šířit epidemie závisti. Asi byste taky chtěli mít turbodiesel, co? Nejdřív si na něj vydělejte. Už se těším jak mi hned napíšete, že byste nechtěli P307 ani zadarmo nebo, že máte doma minimálně třílitra. Tímto příspěvkem nechci tvrdit, že já turbodiesel mám nebo po něm toužím. Ani nejsem příznivcem značky Peugeot. Jen mi vadí výše zmíněná závist a mudrování za každou cenu. Co Vám vadí na tom, že člověk, který psal tuto recenzi je se svým autem spokojený?
Ano. Treba si uvedomit, ze nie vsetci motoristi maju cas a zaujem studovat podobne stranky o autach. Nie je to môj pripad- ja sa drzim zasady ze pred tym ako si idem nieco kupit a investovat svoje peniaze (nemusi sa jednat len o auto), dopredu si zistim vsetko co potrebujem aby som pri kupe nebol za debila a hlavne aby som si neskor nebol za debila sam pred sebou. Su aj ludia co riesia aj ine veci a treba to respektovat. Je dost mozne ze nejaky ten Pezot bude aj dobry...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 12:57, krakatit
zavist nezavist ale faktem je ze koupe 307 je rizikova a to plati jak o novem tak starem vozu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 14:10, RE: krakatit
zavist nezavist napsal:
zavist nezavist ale faktem je ze koupe 307 je rizikova a to plati jak o novem tak starem vozu...
Peugeotem tam, vlakem zpet...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 12.06.2006 19:48, RE: krakatit
Objektivni automobilista napsal:
Peugeotem tam, vlakem zpet...
máme Pažouta 9 let vlakem zpět sme opravdu nikdy nejeli vždycky dojel koupenej byl stajej 3 roky a 110tiskm tak nevim ale jestli to heslo nebude na nějaký jiný auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 15:08, RE: krakatit
k napsal:
máme Pažouta 9 let vlakem zpět sme opravdu nikdy nejeli vždycky dojel koupenej byl stajej 3 roky a 110tiskm tak nevim ale jestli to heslo nebude na nějaký jiný auto.
staci se podivat na jine zkusenosti... nerikam ze vsichni s tim autem maj problemy ale lidi co nadava na 307,607 a atd. je dost....Nove renaulty a opely taky nejsou co byvaly....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 16:21, RE: krakatit
anonym napsal:
staci se podivat na jine zkusenosti... nerikam ze vsichni s tim autem maj problemy ale lidi co nadava na 307,607 a atd. je dost....Nove renaulty a opely taky nejsou co byvaly....
A Mercedes už prej taky není co bejval (mejval). Od r. 1998 co máme nový Peugeoty, jsme taky vlakem nejeli - jedině tramvají, a to ještě kvůli požití... At´ si každej koupí co chce, hlavně at´ to po mě nechce zaplatit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.10.2011 07:27, YBDPUpjLcpH
For the love of God, keep wriitng these articles.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.10.2011 07:28, jUmszWChoBoSdZWxrb
Wow! That's a really neat aswenr!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.10.2011 04:36, gboKqflwgOFDnG
These pieces really set a standrad in the industry.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.10.2011 05:21, NNrClUuGZMl
I much pferer informative articles like this to that high brow literature.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.