0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 307 1,6 HDi - lev, co málo baští

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2005 09:52, Motor
Ten 110 k. motor bych bral, ale konstrukčně je stejný, ne? Jen má zvednutý výkon. Jinak 307 je už vychytaný auto, rozhodně nekupuješ zajíce v pytli. Jen by mne zajímalo, jak se tyhle motory (1,6 HDi, resp. TDCi) budou chovat po 150 - 200 tis. km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2005 10:30,
Mně osobně se ten novej předek nelíbí! Když se na to auto kouknu zepředu, připadá mi, že je po nehodě! Vím, že je to věcí gusta, ale mě tím Peugeot zklamal!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2005 10:43, RE: bez předmětu
Standa napsal:
Mně osobně se ten novej předek nelíbí! Když se na to auto kouknu zepředu, připadá mi, že je po nehodě! Vím, že je to věcí gusta, ale mě tím Peugeot zklamal!
Stejnou masku má i 407 a bude ji mít i 206, takže ty si Pažouta asi nekoupíš...ale mě se libí. Je o dost sportovnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2005 19:23, vw golf
vw golf se snad s motorem 1,9 TDI 66Kw uz ani nevyrábí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.10.2005 13:20, RE: vw golf
chris napsal:
vw golf se snad s motorem 1,9 TDI 66Kw uz ani nevyrábí...
Motor 1,9 TDI 66 kW je stále v nabídce (alespoň podle nabídky na webu volkswagenu). Jinak motor 1,6 HDi s vyšším výkonem je konstrukčně stejný jako jeho slabší verze. Nás také zajímá, jakou životnost tenhle motor bude mít, od několika automechaniků jsem slyšel obavy, že kvůli malému objemu nejspíš moc nevydrží, ale uvidíme za pár let. Zatím můžete sledovat dlouhodobý test Focusu C-Max 1,6 TDCi...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.