0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 206 1.4i po prvních 15tis.km

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.06.2009 12:45, Nemohu souhlasit
Předně příliš nerozumím, proč jste chtěl při tak malém nájezdu (tzn. nejspíše příměstský provoz, kratší jízdy - uvádíte, že jezdíte denně), vůz větší nebo stejně velký jako Vectra.
Při porovnání s jinými vozy stejné kategorie (obvzláště těmi dnešními) je tento vůz prostě malinký, vhodný akorát tak pro nějakou sukýnku. Přepravovat více osob není problém? Možná pro vietnamce či somálce. Dojem z většího vozu díky palubní desce? Pán je asi veliký optimista.
Napsal bych to asi tak, že daný vůz je vhodný pro příměstský provoz pro osoby max. průměrného vzrůstu, s průměrnými jízdními vlastnostmi. Jediné, co bylo v době vzniku významné plus, byl design. A ten prodává. Ano, je to městské vozítko. u nás bohužel tyto vozy plní funkce rodinných vozů a pro to se P206 podle mě absolutně nehodí. Zatímco Fabie je schopná tuto funkci nějak pobrat, pak P206 podle mě ne. P206 je podle mě alternativa k tehdejšímu Cliu (také pidivozík).
Celkově se prostě s hodnocením neztotožňuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.06.2009 12:52, RE: Nemohu souhlasit
rohYpnol napsal:
Předně příliš nerozumím, proč jste chtěl při tak malém nájezdu (tzn. nejspíše příměstský provoz, kratší jízdy - uvádíte, že jezdíte denně), vůz větší nebo stejně velký jako Vectra.
Při porovnání s jinými vozy stejné kategorie (obvzláště těmi dnešními) je tento vůz prostě malinký, vhodný akorát tak pro nějakou sukýnku. Přepravovat více osob není problém? Možná pro vietnamce či somálce. Dojem z většího vozu díky palubní desce? Pán je asi veliký optimista.
Napsal bych to asi tak, že daný vůz je vho...
I když proti :"Cestování na delší vzdálenosti je vcelku pohodlné, ideální v obsazení dva průměrně rostlí dospělí a vzadu jedno nebo dvě děti mladšího školního věku" asi nelze nic namítnout. Asi jsem se nechal trochu unést ;) Mě totiž tenhle vůz přišel extrémně nepohodlný. Ale jsem vyšší postavy. Jak jsem psal - pro slečnu do města dobrý. Jako "čr rodinný vůz" zcela nevhodné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.06.2009 15:11, RE: Nemohu souhlasit
rohYpnol napsal:
Předně příliš nerozumím, proč jste chtěl při tak malém nájezdu (tzn. nejspíše příměstský provoz, kratší jízdy - uvádíte, že jezdíte denně), vůz větší nebo stejně velký jako Vectra.
Při porovnání s jinými vozy stejné kategorie (obvzláště těmi dnešními) je tento vůz prostě malinký, vhodný akorát tak pro nějakou sukýnku. Přepravovat více osob není problém? Možná pro vietnamce či somálce. Dojem z většího vozu díky palubní desce? Pán je asi veliký optimista.
Napsal bych to asi tak, že daný vůz je vho...
Nějak to nechápu. P 206 ani clio jako český rodinný vůz nestačí, ale fabia ano? Vždyť je stejně velká jak uvnitř tak venku! Temto úvahám opravdu nemůžu přijít na kloub...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.06.2009 15:20, RE: Nemohu souhlasit
Pavlik napsal:
Nějak to nechápu. P 206 ani clio jako český rodinný vůz nestačí, ale fabia ano? Vždyť je stejně velká jak uvnitř tak venku! Temto úvahám opravdu nemůžu přijít na kloub...
Taky mi to drobatko nesedi, je to stejna trida, i kdyz faktem je ze vnitrni rozmery se muzou lisit. Ja mam zkusenost s jednou 206, kterou mel znamy, a byl z ni nestastny, porad mu blbnula elektrika, auto x-krat v servisu. Nerikam ze to delaji vsechny, ale videl jsem to na vlastni oci. Snad bude majiteli jeho 206 slouzit lepe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.06.2009 15:25, RE: Nemohu souhlasit
Pavlik napsal:
Nějak to nechápu. P 206 ani clio jako český rodinný vůz nestačí, ale fabia ano? Vždyť je stejně velká jak uvnitř tak venku! Temto úvahám opravdu nemůžu přijít na kloub...
Právě že prostorností je Fábia citelně dál než P206/Clio. Navíc uvnitř se vepředu pohodlně usadí i vzrostlejší jedinec. To je podle mě největší rozdíl. Na druhou stranu Fabia a její motorizace - žádná sláva.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.06.2009 12:58, Recenze
Moc pěkně napsaná recenze a pěkná je i P 206.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.06.2009 06:18, Silvestrovská recenze
Zřejmě si nikdo z respondentů neuvědomil, že se jedná o recenzi, jež měla vyjít na Silvestra. Věta: "Pocit v autě - jako byste seděli ve voze o dvě třídy větším," to snad jasně dokazuje. Po 2-3 promile se dostavuje dvojité vidění a to nám spolehlivě vytvoří z P 206 Mazdu 6
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.06.2009 17:13, RE: Nemohu souhlasit
rohYpnol napsal:
Právě že prostorností je Fábia citelně dál než P206/Clio. Navíc uvnitř se vepředu pohodlně usadí i vzrostlejší jedinec. To je podle mě největší rozdíl. Na druhou stranu Fabia a její motorizace - žádná sláva.
táraš...len neviem či zámerne klameš alebo si len..

v peugeote 206 ako v každom inom aute b segmentu tej doby sa pohodlne odvezú 4 osoby bežného vzrastu...núdzovo na kratšie trasy 5 ľudí... fábia nie je žiadnou žiarivou výnimkou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.06.2009 18:26, RE: Nemohu souhlasit
gld napsal:
táraš...len neviem či zámerne klameš alebo si len..

v peugeote 206 ako v každom inom aute b segmentu tej doby sa pohodlne odvezú 4 osoby bežného vzrastu...núdzovo na kratšie trasy 5 ľudí... fábia nie je žiadnou žiarivou výnimkou
Neklamu, nemám ani proč. Kdo nevěří, ať se podívá na naměřené hodnoty min./max. prostornosti (podélné). Jinak to nemá cenu ani rozebírat. Fabia je zdaleka nejprostornější z mnou uvedených vozů. Neříkám, že to je bůhví co, ale oproti tehdejším francouzům to jsou cenné centimetry navíc. Stačí se podívat. A nebo vozy vyzkoušet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.06.2009 23:20, RE: Nemohu souhlasit
rohYpnol napsal:
Neklamu, nemám ani proč. Kdo nevěří, ať se podívá na naměřené hodnoty min./max. prostornosti (podélné). Jinak to nemá cenu ani rozebírat. Fabia je zdaleka nejprostornější z mnou uvedených vozů. Neříkám, že to je bůhví co, ale oproti tehdejším francouzům to jsou cenné centimetry navíc. Stačí se podívat. A nebo vozy vyzkoušet.
veď práve, sedel som v obidvoch a netuším o čom hovoríš
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.06.2009 14:07, RE: Nemohu souhlasit
gld napsal:
veď práve, sedel som v obidvoch a netuším o čom hovoríš
Pokud máte 160-170 cm, pak asi nevíte, o čem hovořím. Doporučuji pohledat na internetu vnitřní rozměry vozidel. Fabia je v podélném směru jednoznačně nejprostornější. Klidně se stavte na hlavu, je to prostě tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 18:45, RE: Nemohu souhlasit
rohYpnol napsal:
Pokud máte 160-170 cm, pak asi nevíte, o čem hovořím. Doporučuji pohledat na internetu vnitřní rozměry vozidel. Fabia je v podélném směru jednoznačně nejprostornější. Klidně se stavte na hlavu, je to prostě tak.
mám 177 cm čo je myslím taký európsky štandard...ale ak je niekto fanatik škodovky tak s tým nič nenarobím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.07.2009 11:08, RE: Nemohu souhlasit
rohYpnol napsal:
Právě že prostorností je Fábia citelně dál než P206/Clio. Navíc uvnitř se vepředu pohodlně usadí i vzrostlejší jedinec. To je podle mě největší rozdíl. Na druhou stranu Fabia a její motorizace - žádná sláva.
To si děláš srandu kokote jezdím jak v 206 tak ve fabii pravidelně a fabie není rozhodně větší.. a pohodlnější je peugeot asi 100x... s těch tvrdých sedaček mě akorád bolí prdel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.07.2009 11:11, RE: Silvestrovská recenze
robinx napsal:
Zřejmě si nikdo z respondentů neuvědomil, že se jedná o recenzi, jež měla vyjít na Silvestra. Věta: "Pocit v autě - jako byste seděli ve voze o dvě třídy větším," to snad jasně dokazuje. Po 2-3 promile se dostavuje dvojité vidění a to nám spolehlivě vytvoří z P 206 Mazdu 6
ty seš debil, nic netvoří jen jde o pocit.. mě to tak příjde taky, čelní sklo je daleko od volantu.. sedni do škodovky a odjeť
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.