0
zpět
 

diskuze k tématu: Petr Görlich: S účinností nového zákona je na všechny stejný metr

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 04:03, PRVNÍ!
Tak jsem tu a zase jsem první! Ani ten homosexuál mufík není rychlejší!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 07:45, Houbeles,
pane, vubec vam nejde o nasi bezpecnost, ale o nase prachy. Muj znamej policajt se na zavedeni tohoto paskvilu tenkrat tesil uz pul koku predem jak malej kluk, jak se bude pakovat. A s 18b. systemem zkusenosti jsou, napr. v Nemecku a tam je taky zkusenost s nenulovou hranici alkoholu. Za jizdu "pod vlivem" jsou 3b.+pokuta, za jizdu "ve vozralstvi", tj pres 1promile je 7b+pokuta. A taky jsou tam PRIMO V ZAKONE, ne v nejakych podzakonnych normach, stanovena tolerancni pole pro rychlost. A policajti tam (skoro vubec) nekasirujou na silnicich, ale prijde vam postou vymer s fotkou a neprustrelnym zduvodnenim. Takze: (skoro) zadna buzerace, na soferech se nelze pohodlne nakapsovat. Ale to by u nas neslo, kam byste prisli, ze....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 09:51, Mirek
měl ujasnit, jak bude trestat a koho - tedy buď body, nebo peněžitý trest, ale jinak je řidič trestán jednou peněžitým trestem a podruhé ve správním řízením přidělením trestných bodů a následně odebráním řidičského průkazu. O tohle se snažili již komančové (štípali kupony) a když to dali někteří řidiči k soudu, tak to vyhráli, protožepodle našeho práva trest může být pouze jeden.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 10:09, RE: PRVNÍ!
Šakal napsal:
Tak jsem tu a zase jsem první! Ani ten homosexuál mufík není rychlejší!
táááákkkkk....jdu se osprchnout...bylo to zas prima kluci, zas jsem si udělal mooooc dobře...nechce někdo pusu? :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 10:27, RE: PRVNÍ!
zloděj nicků napsal:
táááákkkkk....jdu se osprchnout...bylo to zas prima kluci, zas jsem si udělal mooooc dobře...nechce někdo pusu? :o)
Jááááá, prosííím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 10:29, RE: PRVNÍ!
mufik.martin napsal:
Jááááá, prosííím.
no a vidíte to hoši nejen, že jsem homosexuál, ale i chodící schýza..:o) chci pusu sám po sobě:o)))) to je sranda co? miluji se pánové....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 10:52, RE: PRVNÍ!
zloděj nicků napsal:
no a vidíte to hoši nejen, že jsem homosexuál, ale i chodící schýza..:o) chci pusu sám po sobě:o)))) to je sranda co? miluji se pánové....
chce se mi blejt velebnosti....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 18:45, RE: PRVNÍ!
herin napsal:
chce se mi blejt velebnosti....
Docela by mě zajímalo, co přinesl bodový systém. Myslím, že vůbec nic, na silnicích umírá stále víc lidí, policajti odcházej, protože některým sebrali až 4 000,- z platu, díky novému služebnímu zákonu. Policie musí dělat trapnou reklamu jako například "hledám parťáka" Silnice stojej za h.... a řidiči jsou čím dál víc buzerovaný. Když pak přdjedu dědu ve felicii, co ve městě jede necelých 40, tak na mě troubí a bliká, jako kdybych mu sežral snídani. Cikáni tady jezdí bez pojistky a bez papírů a nikoho to taky nezajímá, benzín stojí už zase 30,-Kč, tak já už fakt nevím, stojí to tady čím dál víc za h.... Už mě ani nebaví, že si tady občas někdo hraje na Šakala,Davida_Loginse, nebo Mufíka. Prostě hrůza svrab a neštovice.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 21:08, ?
Tak jak říká pan nadporučík (dle foto). Policajtů nepřibilo a administrativa narostla. Takže je jich na silnici vlastně míň. Někdo tu administrativu musí dělat. Mě přijde situace na silnici stejná jak před přijetím novýho zákona. Já osobně se teda žádnejch bodů nebojím. Policajti mě zastaví tak max. jednou do roka. A navíc jezdím celkem slušně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 21:42, Kecy
To že ubylo dopravních nehod jsou kecy, jak tady před časem psal ten borec z pojišťovny. Lidi přestali menší nehody hlásit, protože se bojí o body, takže nevolají policajty,ale na pojišťovnu to nahlásí, takže policejní statisky jsou jiné, než pojšťovácké. Vypadá to, že nehod ubylo,ale je to pořád stejné jen pitomí zastáncí boďáku se ohánějí snížením.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 07:15, RE: ?
Vepř napsal:
Tak jak říká pan nadporučík (dle foto). Policajtů nepřibilo a administrativa narostla. Takže je jich na silnici vlastně míň. Někdo tu administrativu musí dělat. Mě přijde situace na silnici stejná jak před přijetím novýho zákona. Já osobně se teda žádnejch bodů nebojím. Policajti mě zastaví tak max. jednou do roka. A navíc jezdím celkem slušně
Máte pravdu a dobré oči, pan Görlich je nadporučík. Doplnil jsem tuto informaci i do medailonku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 08:25, Tak co primitivové
Už se bojíte pokut, co ? Vaše nářky ohledně dvojího trestání, přílišné přísnosti a podobně jsou k smíchu. Raději držte hubu a krok a začněte se chovat podle pravidel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 08:26, RE: Tak co primitivové
Riccardo napsal:
Už se bojíte pokut, co ? Vaše nářky ohledně dvojího trestání, přílišné přísnosti a podobně jsou k smíchu. Raději držte hubu a krok a začněte se chovat podle pravidel.
Jo a aby nedošlo k omylu: já se taky nechovám vždy podle pravidel, ale jsem schopen za to nést odpovědnost a případný trest.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 12:42, To Ricardo
Riccardo napsal:
Jo a aby nedošlo k omylu: já se taky nechovám vždy podle pravidel, ale jsem schopen za to nést odpovědnost a případný trest.
No víš,ono to není tak jednoduché,taky se snažím na cestě chovat slušně a jsem ochoten nést následky apřece už jsem nachytal 2x2 body,jednou za 58 a jednou za 61.A nejhorší na tom bylo že to vždycky bylo na úsecích kde bych nikoho nemohl ohrozit ani kdybych letěl 150(široko daleko jen já a vítr),ale bengám se tam prostě dobře vybírá.Problém je to,že oni nevychovávají řidiče,jsou to jen výběrčí jakých je u nás ve státě víc než dost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 14:08, RE: To Ricardo
Tonny napsal:
No víš,ono to není tak jednoduché,taky se snažím na cestě chovat slušně a jsem ochoten nést následky apřece už jsem nachytal 2x2 body,jednou za 58 a jednou za 61.A nejhorší na tom bylo že to vždycky bylo na úsecích kde bych nikoho nemohl ohrozit ani kdybych letěl 150(široko daleko jen já a vítr),ale bengám se tam prostě dobře vybírá.Problém je to,že oni nevychovávají řidiče,jsou to jen výběrčí jakých je u nás ve státě víc než dost.
Máš recht, v úsecích, kde bývají problémy, bílou čepici nevidíš, na úsecích, kde se dobře vybírá si skoro rezervujou fleky jak šlapky u kuplíře.... Nedávno jsem projel hodně zahoustlou křižovatku kde nešla světla (kolony ze všech stran), o kus dál dopravka vesele vybírala nešťastníky na 4proudovce. Ale že by se sebrali a šli to tam řídit, to ne. Za to jim nikdo dýško nestrčí, že, tak proč bejt aktivní....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 14:28, RE: To Ricardo
Pepe napsal:
Máš recht, v úsecích, kde bývají problémy, bílou čepici nevidíš, na úsecích, kde se dobře vybírá si skoro rezervujou fleky jak šlapky u kuplíře.... Nedávno jsem projel hodně zahoustlou křižovatku kde nešla světla (kolony ze všech stran), o kus dál dopravka vesele vybírala nešťastníky na 4proudovce. Ale že by se sebrali a šli to tam řídit, to ne. Za to jim nikdo dýško nestrčí, že, tak proč bejt aktivní....
Je to bohužel pravda, ale na druhou stranu vidím, že nejsou všichni policajti stejní. Je i spousta takových, kteří se snaží jít příkledem sami a vychovávat řidiče, ale těch je bohužel sakra málo. Za ty peníze co berou se jim skoro ani nedivím. Kdejaký pako v kolbence si dnes vydělá víc, než policajt co má odslouženo 10 let a denně se na ulici musí s někým hádat a někdy i strkat. Mám pár kámošů, co tuhle práci dělaj, ale u nich je spíš jenom o tom, že tu práci prostě mají rádi, jinak to tam stojí za prd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 15:51, RE: To Ricardo
Šakal33 napsal:
Je to bohužel pravda, ale na druhou stranu vidím, že nejsou všichni policajti stejní. Je i spousta takových, kteří se snaží jít příkledem sami a vychovávat řidiče, ale těch je bohužel sakra málo. Za ty peníze co berou se jim skoro ani nedivím. Kdejaký pako v kolbence si dnes vydělá víc, než policajt co má odslouženo 10 let a denně se na ulici musí s někým hádat a někdy i strkat. Mám pár kámošů, co tuhle práci dělaj, ale u nich je spíš jenom o tom, že tu práci prostě mají rádi, jinak to tam stojí za prd.
A navíc je to takovej začarovanej kruh - lidi se pořád dívají na PČR zkrz prsty, protože tam kdysi šel hlavně ten, komu se nechtělo makat rukama a hlavou to nešlo. Takže se i dnes spousta dobrých příslušníků pomalu stydí za to, že u pol. jsou. A lepším se tam nechce, protože.... Prostě pár let potrvá, než si vybudujou u lidí přirozený respekt a úctu. Na druhou stranu - vtipy o policajtech nevznikají jen tak pro nic za nic...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 20:55, RE: To Ricardo
Šakal33 napsal:
Je to bohužel pravda, ale na druhou stranu vidím, že nejsou všichni policajti stejní. Je i spousta takových, kteří se snaží jít příkledem sami a vychovávat řidiče, ale těch je bohužel sakra málo. Za ty peníze co berou se jim skoro ani nedivím. Kdejaký pako v kolbence si dnes vydělá víc, než policajt co má odslouženo 10 let a denně se na ulici musí s někým hádat a někdy i strkat. Mám pár kámošů, co tuhle práci dělaj, ale u nich je spíš jenom o tom, že tu práci prostě mají rádi, jinak to tam stojí za prd.
Bodejť by se jim chtělo dělat. Za 15 tisíc měsíčně se votravovat s lidma. Několik policajtů znám a tu práci jim vůbec nezávidím. Lidi sou drzí jak vopice a respekt k policii nemají skoro žádnej. Kdo trošku zná jejich práci, tak ví, že ti kluci co jsou na ulici si taky nemůžou dělat co chtěj. Mají od nadřízených přesně dáno, kdy, kde a co mají dělat. Když má nařízeno zastavovat auta an určitým místě, tak to prostě musí dělat. To že je kousek dál zácpa na křižovatce ho celkem nezajímá. Dokud ho tam nadřízenej nepošle, nemá tam co dělat. Představ si situaci, kdy se policajt sám od sebe rozhodne řídit křižovatku a na tý křižovatce dojde k nehodě. Jeden z řidičů, to začne svalovat na poldu (vydával špatně signály pro řízení křižovatky, držel špatně směrovku, nepískal u toho na píšťalku.......). Dovedeš si představit ten pojeb, co by polda dostal od nařízenýho "Cos tam dělal, když si měl bejt jinde. Kdyby ses do tho nesral, tek není problém....." A nedivte se, takhle to prostě funguje
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.05.2007 23:32, RE: Tak co primitivové, Riccardo
Riccardo napsal:
Jo a aby nedošlo k omylu: já se taky nechovám vždy podle pravidel, ale jsem schopen za to nést odpovědnost a případný trest.
Vždy se chovám podle pravidel, nikdy nejedu více jak 90 nebo 50, vemte si ze mně příklad, jsem ohleduplný a zodpovědný řidič. Kdyby bylo na mně, tak za 91 už bych bral papíry, to by byl pořádek, co?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.