0
zpět
 

diskuze k tématu: Paříž 2006 - fotogalerie hostesek

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.10.2006 12:06, formát
Ale jo, snaha byla Jen by to chtělo trochu větší formát
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.10.2006 12:41, To čumím
Nó to asi semeno teklo proudem .... eště že jsem tam nebyl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.10.2006 14:04, FOTO
Pan Jirouš by se měl v první řadě naučit fotografovat. Za takové fotky bych se i jako amatér musel stydět!! Neostré, tmavé...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.10.2006 14:53,
No nic moc. V brně na autosalonu bývají hezčí baby. Češky jsou češky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.10.2006 16:59, RE: formát
Ráďa napsal:
Ale jo, snaha byla Jen by to chtělo trochu větší formát
Jde to
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.10.2006 19:08, hérečky
Musím říct že ač Škodovku příliš nemusím, tak tady u mě velice zabodovala. Fiata bych nekoupil ale to co předvádí tady jsou skutečně zajímavé exponáty. No a jako vlastník Subaru musím zkonstatovat že to je fakt bída... :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.10.2006 08:28, RE: formát
Ráďa napsal:
Ale jo, snaha byla Jen by to chtělo trochu větší formát
Na tak to mi ho teda vyndej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.10.2006 11:05, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No nic moc. V brně na autosalonu bývají hezčí baby. Češky jsou češky.
Ještě rád by si sis líznul....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.10.2006 12:00, RE: hérečky
Figo napsal:
Musím říct že ač Škodovku příliš nemusím, tak tady u mě velice zabodovala. Fiata bych nekoupil ale to co předvádí tady jsou skutečně zajímavé exponáty. No a jako vlastník Subaru musím zkonstatovat že to je fakt bída... :o)))
...aj Subaru malo super kočky, hlavne pri modeli Tribeca...inak ten chudák, čo tu porovnáva Brno s Parížom asi frčí na nejakom spíde, nie? Blava je úplny odpad a v Brne ste mi predviedli, čo znamená výstava v ČR: vo všetkých otvorených autách ukradnutý zapalovač, popolník, v Mazde 5 aj hlavica radiacej páky....l´Mondial!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.10.2006 12:58, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No nic moc. V brně na autosalonu bývají hezčí baby. Češky jsou češky.
Jo jo,uz se tesim na pristi rok!!
Brno uz klepe na dvere!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.10.2006 21:17, RE: hérečky
jerry napsal:
...aj Subaru malo super kočky, hlavne pri modeli Tribeca...inak ten chudák, čo tu porovnáva Brno s Parížom asi frčí na nejakom spíde, nie? Blava je úplny odpad a v Brne ste mi predviedli, čo znamená výstava v ČR: vo všetkých otvorených autách ukradnutý zapalovač, popolník, v Mazde 5 aj hlavica radiacej páky....l´Mondial!!!!
Slováku pičo, nevyskakuj. Zajed do Brna a uvidíš ty kočky. Kam se hrabe paříž. A zaonanuj si u Léa. Ukradené zapalovače a popelníky, to možná frčí na slovensku, ale ne v Brně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 07.10.2006 09:52, RE: hérečky
Pola napsal:
Slováku pičo, nevyskakuj. Zajed do Brna a uvidíš ty kočky. Kam se hrabe paříž. A zaonanuj si u Léa. Ukradené zapalovače a popelníky, to možná frčí na slovensku, ale ne v Brně.
asi som fakt pičo, ovládam 3 jazyky, pracujem ako doktor, cestujem po svete....máš pravdu, nedokázal som nič......nechápem kde sa vo vás Čechoch berie nenávisť voči Slovákom
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.10.2006 12:15, RE: hérečky
Pola napsal:
Slováku pičo, nevyskakuj. Zajed do Brna a uvidíš ty kočky. Kam se hrabe paříž. A zaonanuj si u Léa. Ukradené zapalovače a popelníky, to možná frčí na slovensku, ale ne v Brně.
Ukradený zapalovače - každý prodejce v autosalonu je pro jistotu vyndavá ze všech předváděných aut. Když si holt nemůžou lidi koupit auto, odnesou si alespoň zapalovač. Smutná realita západních Čech. Pochybuju ale, že jinde v republice je to jiné. Ach jo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.10.2006 22:26,
Tady nejde o nenávist, když už, tak nenávidím rakušáky, ato pořádně. slováci jsou mi nejblíž, nic proti nim nemám. Ale holt nemáš provokovat. A ty nesmysly, co napsal Pepe, že každý prodejce vytahuje zapalovače, to vůbec není pravda, to dělají možná u nich v dědině v autobazaru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.02.2007 22:52, TO POLA
Pola napsal:
Tady nejde o nenávist, když už, tak nenávidím rakušáky, ato pořádně. slováci jsou mi nejblíž, nic proti nim nemám. Ale holt nemáš provokovat. A ty nesmysly, co napsal Pepe, že každý prodejce vytahuje zapalovače, to vůbec není pravda, to dělají možná u nich v dědině v autobazaru.
Pola je mi luto musim ta sklamat ......ale je to pravda, zapalovace sa bohuzial kvoli nenechavcom s aut vytahuju von. Je jedno ci je to vystava na Slovensku alebo v Cechach:(
Inak silne mi to pripomina rok 1990 kedy sa na rakuskych obchodoch objavolali napisy v slovencine vyzyvajuce obcanov aby nekradli. To iste bolo v pohranicnej oblasti v nemecku....len to uz bolo v cestine.
Hold aj to je kultura naroda ked na kleptomanov doplacaju aj slusny ludia a je s prdele jedno ci slovak,cech,poliak alebo madar .
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.