0
zpět
 

diskuze k tématu: Palivové karty – vyplatí se tankovat bez hotovosti?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.10.2009 06:54, Aha
Takže vyplatí se to nebo ne? To byl nadpis, a z toho článku jsem to nějak nepochopil. Nebo spletli nadpis a chtěli jenom napsat přehled druhů CCS?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.10.2009 19:33, nevyplatí se ccs
tam mají poplatek 0,65Kč za litr!! + servisní poplatek a ještě musí být složená jistina. Palivové karty petrolejářských společností jsou zdarma, např. karta shellcard(v článku není zmíněna, proč?), nabízí slevu na litr 0,50Kč, neplatí se žádné poplatky ani se neskládá jistina a může jí mít každej kdo má živnosťák.
Koukám že jsem dal kvalitnější informaci než ten pisálek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.10.2009 08:42, RE: nevyplatí se ccs
papas napsal:
tam mají poplatek 0,65Kč za litr!! + servisní poplatek a ještě musí být složená jistina. Palivové karty petrolejářských společností jsou zdarma, např. karta shellcard(v článku není zmíněna, proč?), nabízí slevu na litr 0,50Kč, neplatí se žádné poplatky ani se neskládá jistina a může jí mít každej kdo má živnosťák.
Koukám že jsem dal kvalitnější informaci než ten pisálek.
Asi bys měl nejprve číst - kartě od Shellu je tam věnovaný celý odstavec. Nevím, jaké jsou konkrétní poplatky nebo slevy, tohle jde tak nějak mimo mě, ale tipuju, že to bude taky nějak závislé na tom, kolik člověk toho paliva bere.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.10.2009 15:13, RE: nevyplatí se ccs
Giorgio napsal:
Asi bys měl nejprve číst - kartě od Shellu je tam věnovaný celý odstavec. Nevím, jaké jsou konkrétní poplatky nebo slevy, tohle jde tak nějak mimo mě, ale tipuju, že to bude taky nějak závislé na tom, kolik člověk toho paliva bere.
čti pořádně, v článku se píše o euroShell a já se zmiňuju o Shellcard, což není totéž a není to závislé kolik člověk bere paliva, pokud se bavíme o průměrném živnostníkovi. Pokud se jedná o velkou autodopravu, tak to už může být jiné. Jinak se slevou 0,50Kč můžeš tankovat i 5L měsíčně do mopedu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.10.2009 15:24, RE: nevyplatí se ccs
papas napsal:
tam mají poplatek 0,65Kč za litr!! + servisní poplatek a ještě musí být složená jistina. Palivové karty petrolejářských společností jsou zdarma, např. karta shellcard(v článku není zmíněna, proč?), nabízí slevu na litr 0,50Kč, neplatí se žádné poplatky ani se neskládá jistina a může jí mít každej kdo má živnosťák.
Koukám že jsem dal kvalitnější informaci než ten pisálek.
vím o případu, kdy jedna velká stavební firma chtěla CCS vrátit její karty a používat jen karty od nejmenované sítě čerpacích stanic. Karty tedy byly od uživatelů staženy a od té doby se začalo řešit to, že řidiči začali nosit účtenky od všemožných čerpaček, protože se nechtěli táhnout x-kilometrů k "povolené" pumpě. Řešilo se i několik odtahů vozidel, protože řidič spoléhal na to, že dojede k "povolené" pumpě a nedojel.
Výsledek je takový, že si CCS karty nechali i když jsou spojené s poplatky.
Co se nezmínilo v článku - výhodou CCS karet je i bezplatné úrazové a životní pojištění a pojištění právní ochrany v souvislosti s provozem vozidla (zatím jsem využil jen telefonické rady). A to se v dnešním provozu může sakra hodit.
Je mi jasné, že pro živnostníka s 5ti auty se ty karty asi moc nevyplatí, ale u větších firem jejich pořízení stojí alespoň za zvážení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.10.2011 07:58, HgiNyvrdCFahVxTox
At last! Someone who understdans! Thanks for posting!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.10.2011 06:32, KCLFrTdSp
I caonnt tell a lie, that really helped.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.