0
zpět

diskuze k tématu: Oslnění - brýle sluneční?

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, zábava, život za volantem
Jarabak
počet příspěvků6
datum registrace17.07.2013
Pátek 14.03.2014 14:17, Oslnění - brýle sluneční?
Ahoj, chtěl bych se zeptat na zkušenosti. Ve služebním autě je dost poškrábané sklo (od škrábání námrazy) a i před tím, když nebylo, tak pokud mi svítí slunce pod určitým úhlem (šikmo proti mě, nízko nad obzorem), tak vidím vše, jen ne silnici a je to opravdu špatný, nevidím vůbec, kam jedu, přestože sklo je vypucovaný do čista. Protože nosím dioptrické brýle, tak pro mě není tak snadné si vyzkoušet alternativy, proto bych se chtěl zeptat, zda na to pomáhají sluneční (tmavé) brýle nebo třeba polarizační brýle?

Děkuju.
reagovat
David V
počet příspěvků1863
datum registrace16.05.2007
Pátek 14.03.2014 15:15, RE: Oslnění - brýle?
Jarabak napsal:
Ahoj, chtěl bych se zeptat na zkušenosti. Ve služebním autě je dost poškrábané sklo (od škrábání námrazy) a i před tím, když nebylo, tak pokud mi svítí slunce pod určitým úhlem (šikmo proti mě, nízko nad obzorem), tak vidím vše, jen ne silnici a je to opravdu špatný, nevidím vůbec, kam jedu, přestože sklo je vypucovaný do čista. Protože nosím dioptrické brýle, tak pro mě není tak snadné si vyzkoušet alternativy, proto bych se chtěl zeptat, zda na to pomáhají sluneční (tmavé) brýle nebo třeba polarizační brýle?Děkuju.

Já v autě používám polarizační brýle a je to velká úleva pro oči, co se týká různých odlesků apod.
Ale sklo poškrábané nemám, takže nemohu říci, zda pomohou i na to.
reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.