0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Zafira 2.0 Di

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 00:15, zase
Tak opět jste narazili na kousek s krásnými kilometry, škoda že jen na oko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 06:34, RE: zase
Falco napsal:
Tak opět jste narazili na kousek s krásnými kilometry, škoda že jen na oko.
Ona to byla zrovna jediná Zafira v nabídce a tak nás zajímala ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 07:47, Peet
Myslím, že by nebylo naškodu, uvést u článku alespoň základní technická data, když už dle vás není tato motorizace vhodná ke koupi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 09:10, To jwe kvalt!
Vidím, že páni redaktoři o prázdninách spěchají k vodě a tak mají článek odbytý raz dva. Mimochodem, v hodnocení závad TÜV je Zafira na posledních místech. Nebrat ani náhodou, i když docela pěkné autíčko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 15:10, Motorizac
Petr - TipCars.com napsal:
Ona to byla zrovna jediná Zafira v nabídce a tak nás zajímala ...
Bylo by mozne udelat nejakou recenzi soucasnych diesel motoru do Zafiry?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 16:08, hmm
Petře,troška rozepsání se o autě by neškodila. Mě to sice jakžtakž stačilo,ale jsou lidé,kteří o zafiře nevědí nic a tohle je jen utvrdí v tom,aby se ani nic dozvědět nechtěli. Vybrat tank,který zásoboval stavbu rodiného domu,nebo sloužil nějakému ičařovi k podnikání,není to pravé ořechové,chtělo by to pozornější a pečlivější výběr. A zlepši se v tom slohu,neboj se rozepsát. Tykám ti proto,že na netu je to standard. Ahoj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 19:10, RE: hmm
kačer napsal:
Petře,troška rozepsání se o autě by neškodila. Mě to sice jakžtakž stačilo,ale jsou lidé,kteří o zafiře nevědí nic a tohle je jen utvrdí v tom,aby se ani nic dozvědět nechtěli. Vybrat tank,který zásoboval stavbu rodiného domu,nebo sloužil nějakému ičařovi k podnikání,není to pravé ořechové,chtělo by to pozornější a pečlivější výběr. A zlepši se v tom slohu,neboj se rozepsát. Tykám ti proto,že na netu je to standard. Ahoj
Díky za podněty. Bohužel mohu vozy vybírat jen z jednoho autobazaru a zrovna jiná Zafira nebyla v nabídce, proto jsem sáhl po této. Na druhou stranu náš výběr odráží realitu na trhu ojetin. Příště se zkusím rozepsat více... ))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 19:14, RE: To jwe kvalt!
Macho Grande napsal:
Vidím, že páni redaktoři o prázdninách spěchají k vodě a tak mají článek odbytý raz dva. Mimochodem, v hodnocení závad TÜV je Zafira na posledních místech. Nebrat ani náhodou, i když docela pěkné autíčko.
Páni redaktoři i o prázdninách musí připravovat a pracovat na řadě článků. Je to naše práce a baví nás .-) Voda mě čeká maximálně ve vaně .-) Vždy, když se snažím být stručný a jasný, tak článek přijde sešitý horkou jehlou?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.08.2006 22:55, RE: hmm
Petr - TipCars.com napsal:
Díky za podněty. Bohužel mohu vozy vybírat jen z jednoho autobazaru a zrovna jiná Zafira nebyla v nabídce, proto jsem sáhl po této. Na druhou stranu náš výběr odráží realitu na trhu ojetin. Příště se zkusím rozepsat více... ))))))))))
Že motor 2.0 Di nebyl pro Zafiru to pravé je známo. Méně informací je o Zafiře 2.2 a nevím jestli Opel v průběhu výroby ten model vylepšoval resp. odstraňoval chybovost. Diky i za odkaz na zdroj informací
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.08.2006 00:42,
Ideální vůz, lepší než všechny ty sharany, alhambry atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 19.08.2006 20:19, RE: To jwe kvalt!
Macho Grande napsal:
Vidím, že páni redaktoři o prázdninách spěchají k vodě a tak mají článek odbytý raz dva. Mimochodem, v hodnocení závad TÜV je Zafira na posledních místech. Nebrat ani náhodou, i když docela pěkné autíčko.
Se Zafirou jezdim, je to celkem dobre auto, jen ne s dieselem, coz je v dnesni dobe skoda, ale ja stejne vzdy beru benzin. S motorizaci 1,8 - 92kw je to idealni volba...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.08.2006 20:24, RE: hmm
Petr - TipCars.com napsal:
Díky za podněty. Bohužel mohu vozy vybírat jen z jednoho autobazaru a zrovna jiná Zafira nebyla v nabídce, proto jsem sáhl po této. Na druhou stranu náš výběr odráží realitu na trhu ojetin. Příště se zkusím rozepsat více... ))))))))))
no nebudu vyzvídat z kterého žee to je autobazaru
tím je jasné,že výběr je zúžený.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.08.2006 22:14, RE: hmm
kačer napsal:
no nebudu vyzvídat z kterého žee to je autobazaru
tím je jasné,že výběr je zúžený.
no asi extraauto ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.08.2006 22:57, Peet
Dnes jsem byl v Makru na Černém Mostě a byl čas, tak jsem náhodou zaskočil do bazaru Extaauto...............
Když jsem to prošel, tak jsem zjistil, že 90% nabízených aut jsou docela slušný plečky, po zjištění cen jsem šel málem do kolen.
A to jsem se ještě stihnul od srdce zasmát - docela bych chtěl vidět 5 let staré Audi A6 2.5 TDI s 86000 najetými kilometry.........
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.