0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra B - jak jezdí při 400 tis. km?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
peterson75
počet příspěvků18
datum registrace07.03.2013
Úterý 09.04.2013 15:07, forever
Malem jsem uronil slzu
reagovat
0007
počet příspěvků29
datum registrace31.07.2012
Středa 10.04.2013 09:33, láska až za hrob
Štastná to rodinka, on, přítelkyně a 16 let stará plechovka, které teď pořídí sestřičku . To mě teda rozsekalo. A ta fotogalerie mě dorazila úplně
reagovat
duch
počet příspěvků57
datum registrace16.12.2008
Středa 10.04.2013 10:02, Ať slouží.
Jednoduchý motor - sice slabý, ale bez dvouhmotových setrvačníků a dalších "radostí" které provětrají peněženku. Design na to že první VB vyjela roku 1995 podle mě pořád velmi slušný. Majiteli se nedivím, auto dokáže být pohodlné. "Chytráky" co píšou o plechovkách bych chtěl vidět v jejich docela jistě zcela nové luxusní limuzíně (pokud tedy auto vůbec mají) po ujetí 400tis km. Potom třeba budou ronit ty slzy Takže majiteli přeju ať nadšení vydrží a auto najede spoustu dalších kilometrů.
reagovat
0007
počet příspěvků29
datum registrace31.07.2012
Středa 10.04.2013 12:43, RE: Ať slouží.
duch napsal:
Jednoduchý motor - sice slabý, ale bez dvouhmotových setrvačníků a dalších "radostí" které provětrají peněženku. Design na to že první VB vyjela roku 1995 podle mě pořád velmi slušný. Majiteli se nedivím, auto dokáže být pohodlné. "Chytráky" co píšou o plechovkách bych chtěl vidět v jejich docela jistě zcela nové luxusní limuzíně (pokud tedy auto vůbec mají) po ujetí 400tis km. Potom třeba budou ronit ty slzy Takže majiteli přeju ať nadšení vydrží a auto najede spoustu dalších kilometrů.


Zjevně jsi nepochopil moji ironii: Vůbec nezpochybňuji stáři jeho vozu, cenu nebo "ego" faktor (který je osobně mě úplně šumák, protože já narozdíl od jiných zde neposuzuji lidi podle toho v čem jezdí).
Spíše mi přišlo dost směšné, že kus plechu považuje za člena rodiny a dokonce mu chce pořizovat sestřičku

reagovat
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Středa 10.04.2013 15:21, RE: Ať slouží.
0007 napsal:
duch napsal:
Jednoduchý motor - sice slabý, ale bez dvouhmotových setrvačníků a dalších "radostí" které provětrají peněženku. Design na to že první VB vyjela roku 1995 podle mě pořád velmi slušný. Majiteli se nedivím, auto dokáže být pohodlné. "Chytráky" co píšou o plechovkách bych chtěl vidět v jejich docela jistě zcela nové luxusní limuzíně (pokud tedy auto vůbec mají) po ujetí 400tis km. Potom třeba budou ronit ty slzy Takže majiteli přeju ať nadšení vydrží a auto najede spoustu dalších kilometrů.
Zjevně jsi nepochopil moji ironii: Vůbec nezpochybňuji stáři jeho vozu, cenu nebo "ego" faktor (který je osobně mě úplně šumák, protože já narozdíl od jiných zde neposuzuji lidi podle toho v čem jezdí).Spíše mi přišlo dost směšné, že kus plechu považuje za člena rodiny a dokonce mu chce pořizovat sestřičku


Lepší mít citový vztah ke kusu plechu než vůbec k ničemu. Možná díky citovému vztahu se to auto dožilo tolika km a ještě poslouží. Osobně na tom nevidím nic špatného, pokud se to nepřehání. Také se dá očekávat, že člověk, který má dobrý vztah ke svému majetku, bude mít úctu i k majetku druhých, což je čím dál vzácnější.
reagovat
peterson75
počet příspěvků18
datum registrace07.03.2013
Středa 10.04.2013 15:49, RE: Ať slouží.
duch napsal:
Jednoduchý motor - sice slabý, ale bez dvouhmotových setrvačníků a dalších "radostí" které provětrají peněženku. Design na to že první VB vyjela roku 1995 podle mě pořád velmi slušný. Majiteli se nedivím, auto dokáže být pohodlné. "Chytráky" co píšou o plechovkách bych chtěl vidět v jejich docela jistě zcela nové luxusní limuzíně (pokud tedy auto vůbec mají) po ujetí 400tis km. Potom třeba budou ronit ty slzy Takže majiteli přeju ať nadšení vydrží a auto najede spoustu dalších kilometrů.


Nadšení mu nikdo nebere. Stará auta mám rád, ale bohužel jsem se z této recenze nedozvěděl skoro nic (..jak se řídí, náklady na provoz, ceny dílů atd.)
reagovat
gablenz
počet příspěvků137
datum registrace12.01.2009
Středa 10.04.2013 18:36, slunce ve vašich duších
Je zajímavé, jak se ta diskuse zvrtla někam do psychologických rozborů pisatele. A smajlíky tvrdí muziku. Ukazuje to jedno: i milovník vylítaných pekáčů a internetu má krásnou a širokou duši, kam se vleze spousta lásky k bližnímu.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Středa 10.04.2013 22:08, RE: slunce ve vašich duších
gablenz napsal:
Je zajímavé, jak se ta diskuse zvrtla někam do psychologických rozborů pisatele. A smajlíky tvrdí muziku. Ukazuje to jedno: i milovník vylítaných pekáčů a internetu má krásnou a širokou duši, kam se vleze spousta lásky k bližnímu.


A já se přidám - taky bych se svezl... teda ne v té Vectře. Když už ten článek není o technických věcech, tak i tu diskuzi vezmem odjinud, né? Asi je to to nejsmysluplnější využítí tohohle vylítanýho pekáče, jak říkáš.
reagovat
gablenz
počet příspěvků137
datum registrace12.01.2009
Středa 10.04.2013 23:38, RE: slunce ve vašich duších
Pepe napsal:
gablenz napsal:
Je zajímavé, jak se ta diskuse zvrtla někam do psychologických rozborů pisatele. A smajlíky tvrdí muziku. Ukazuje to jedno: i milovník vylítaných pekáčů a internetu má krásnou a širokou duši, kam se vleze spousta lásky k bližnímu.
A já se přidám - taky bych se svezl... teda ne v té Vectře. Když už ten článek není o technických věcech, tak i tu diskuzi vezmem odjinud, né? Asi je to to nejsmysluplnější využítí tohohle vylítanýho pekáče, jak říkáš.



Vezmi bibli a modli se nad svoji stoletou Vectrou, alelujá, otevři své srdce osmi ventilům a vykřikni Aláh akbar. Zaplav svoji láskou svět a napiš recenzi o milovaném rodinném členu z plechu, gumy, mosazi, bronzu, z nýtů, uhlíkových vazeb, z hvězdného prachu, z pozůstatků velkého řesku, z nejdmodernějších technologíí jako je fixní časování ventilů a překrásných revolučních aerodynamických zrcátek. Napiš i ty své tři věty na tipcars jako recenzi a otevři své srdce.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 11.04.2013 08:11, RE: slunce ve vašich duších
gablenz napsal:
Pepe napsal:
gablenz napsal:
Je zajímavé, jak se ta diskuse zvrtla někam do psychologických rozborů pisatele. A smajlíky tvrdí muziku. Ukazuje to jedno: i milovník vylítaných pekáčů a internetu má krásnou a širokou duši, kam se vleze spousta lásky k bližnímu.
A já se přidám - taky bych se svezl... teda ne v té Vectře. Když už ten článek není o technických věcech, tak i tu diskuzi vezmem odjinud, né? Asi je to to nejsmysluplnější využítí tohohle vylítanýho pekáče, jak říkáš.
Vezmi bibli a modli se nad svoji stoletou Vectrou, alelujá, otevři své srdce osmi ventilům a vykřikni Aláh akbar. Zaplav svoji láskou svět a napiš recenzi o milovaném rodinném členu z plechu, gumy, mosazi, bronzu, z nýtů, uhlíkových vazeb, z hvězdného prachu, z pozůstatků velkého řesku, z nejdmodernějších technologíí jako je fixní časování ventilů a překrásných revolučních aerodynamických zrcátek. Napiš i ty své tři věty na tipcars jako recenzi a otevři své srdce.


Halelůjááááh!
reagovat
free78
počet příspěvků300
datum registrace19.09.2008
Čtvrtek 11.04.2013 13:42, RE: slunce ve vašich duších
gablenz napsal:
Pepe napsal:
gablenz napsal:
Je zajímavé, jak se ta diskuse zvrtla někam do psychologických rozborů pisatele. A smajlíky tvrdí muziku. Ukazuje to jedno: i milovník vylítaných pekáčů a internetu má krásnou a širokou duši, kam se vleze spousta lásky k bližnímu.
A já se přidám - taky bych se svezl... teda ne v té Vectře. Když už ten článek není o technických věcech, tak i tu diskuzi vezmem odjinud, né? Asi je to to nejsmysluplnější využítí tohohle vylítanýho pekáče, jak říkáš.
Vezmi bibli a modli se nad svoji stoletou Vectrou, alelujá, otevři své srdce osmi ventilům a vykřikni Aláh akbar. Zaplav svoji láskou svět a napiš recenzi o milovaném rodinném členu z plechu, gumy, mosazi, bronzu, z nýtů, uhlíkových vazeb, z hvězdného prachu, z pozůstatků velkého řesku, z nejdmodernějších technologíí jako je fixní časování ventilů a překrásných revolučních aerodynamických zrcátek. Napiš i ty své tři věty na tipcars jako recenzi a otevři své srdce.


Gablenz na hrad!
reagovat
sollik
počet příspěvků1
datum registrace15.08.2011
Pátek 19.04.2013 20:13, Diskuse
Je pravda, že recenze toho o autě samotném moc neřekla, nicméně diskuse která se okolo rozpoutala je víc než ubohá. Už vás pánové někdy napadlo, že existují lidé, kteří nemají potřebu sobě (nebo sousedům) něco dokazovat a tahat do baráku co dva roky jiný "kočár" ??? Že potřebují auto které je přemístí kam zrovna potřebují a takové věci jako dvouhmoťák, proměnlivé časování ventilů, spoustu doplňkové výbavy apod. k tomu nepotřebují? Že peníze které by jinak investovali do koupě novějšího auta použijí drobet smysluplněji? Zkuste se nad tím někdy zamyslet
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.