0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra B a zkušenosti uživatele

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2012 13:39, Fotky
To fakt někdo nemohl ty fotky otočit, ať už autor nebo někdo z redakce?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2012 15:07, Takových je málo...
... proto si jich beze srandy vážím. Aby někdo považoval 75hp za dostatečných (v tak velkém autě), nezkusil víc než 140 (v jeho věku)... Vážím si ho i pro jeho skromnost, byť chápu, že z Favorita do Vectry je skok velký. Jen se musím pousmát těm dlouhým trasám, když najede 3tkm za rok...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2012 21:40, RE: Fotky
Koloss napsal:
To fakt někdo nemohl ty fotky otočit, ať už autor nebo někdo z redakce?
Jaký fotky?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2012 21:43, RE: Takových je málo...
Pepe napsal:
... proto si jich beze srandy vážím. Aby někdo považoval 75hp za dostatečných (v tak velkém autě), nezkusil víc než 140 (v jeho věku)... Vážím si ho i pro jeho skromnost, byť chápu, že z Favorita do Vectry je skok velký. Jen se musím pousmát těm dlouhým trasám, když najede 3tkm za rok...
Autor má zbytečný strach. Mám mimo jiné podobně starou Vectru s motorem 1,8 a při 200 (jen zkušebně) jsem se v ní cítil líp, než v Oktávce. Fakt je, že ta moje má 85kW. A i to se mi zdá dost málo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2012 09:50, RE: Fotky
rojack napsal:
Jaký fotky?
No, už jsou fuč. Taky řešení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2012 09:55, RE: Takových je málo...
rojack napsal:
Autor má zbytečný strach. Mám mimo jiné podobně starou Vectru s motorem 1,8 a při 200 (jen zkušebně) jsem se v ní cítil líp, než v Oktávce. Fakt je, že ta moje má 85kW. A i to se mi zdá dost málo.
Já měl 66 kW. Ze začátku mi to přišlo dostatečné, ale nesměla se zapnout klima. Pak přišla rodina a krámy a už to nechtělo jet a když se ještě zapla klima, tak jsem si o předjíždění mohl tak akorát nechat zdát. Město a dálnice byly v pohodě, tak se dosažená rychlost dala udržet, ale nejhorší je státní. Tu se mi v hlavě vylíhla myšlenka, že chci auto, který naložím, zapnu klimu a pohodlně předjedu autobus nebo kamión, který jede +/- 80.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2012 11:52, RE: Takových je málo...
David V napsal:
Já měl 66 kW. Ze začátku mi to přišlo dostatečné, ale nesměla se zapnout klima. Pak přišla rodina a krámy a už to nechtělo jet a když se ještě zapla klima, tak jsem si o předjíždění mohl tak akorát nechat zdát. Město a dálnice byly v pohodě, tak se dosažená rychlost dala udržet, ale nejhorší je státní. Tu se mi v hlavě vylíhla myšlenka, že chci auto, který naložím, zapnu klimu a pohodlně předjedu autobus nebo kamión, který jede +/- 80.
Vždyť mě to přijde taky žalostně málo. Ale evidentně si je vědom, že se s tím závodit nedá, dokonce bych řekl, že ani závodnické choutky nemá. Což se o spoustě šoférů ve feliciích a pod říct nedá. A na ten nájezd... Kéž by takhle klidní na silnici byli všichni...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.