0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra 1.7 TD - zkušenosti po dvou letech a 50 tis. km

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2012 12:32, "I když jsem původem Hondař, okolnosti a cena mne přinutili "
Já jsem tedy původem Čech, je-li autor původem ze země vycházejícího slunce, tak se dá slabá čeština odpustit. Ale jen doufám, že mi nikdo nebude držet pistoli u hlavy proto, abych si koupil starej dýzlovej Opel (motor Isuzu?). Možná bych se radši nechal zastřelit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2012 12:41, něco nehraje
r.v. 1996 a 13 let starý vůz? pár roků mi chybí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2012 17:01, RE: něco nehraje
No nebo to spíš bude tím, že milému tipcarsu trvalo neuveritelne dlouho zverejneni recenze. takze si to dopocitejte, protoze i ja jsem koukal kdyz mi prislo ze uverejnili az teprve ted clanek ktery jsem psal skoro pred 3mi lety.
za tudobu jsem toho na aute menil od klempiriny po motor.
ale jezdim s nim do ted.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2012 20:58, RE: něco nehraje
patrik30 napsal:
No nebo to spíš bude tím, že milému tipcarsu trvalo neuveritelne dlouho zverejneni recenze. takze si to dopocitejte, protoze i ja jsem koukal kdyz mi prislo ze uverejnili az teprve ted clanek ktery jsem psal skoro pred 3mi lety.
za tudobu jsem toho na aute menil od klempiriny po motor.
ale jezdim s nim do ted.
já měl tohle autí taky, dal jsem do toho tolik, co nákupka /děs/, vyměnil uplně vše a pak prodal, protože se zase to, co jsem dal na začátku, začalo kazit znova. Ale pojezd hezký, klidný. Přesně o té teplotě, stačí sundat nohu z plynu a je klid. Není to pro závodníky. Spíš než motor bych řekl, že to bylo o tehdejší kvalitě opelu /3x mi praskly pera pružiny např, ložiska atd/.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.