0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Vectra 1.6 16v

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.02.2006 08:52, Vectra
Je obdivuhodné, kolik km jste s ní najel. Při tolika najetých km by se vyplatil diesel. Opel není moc spolehlivý a to i auta současné produkce. Mám několik známých co mají nové Opeli a již měli několik problémů. Je zajímavé, že všechny žerou olej. Já osobně jsem příznivcem Japonců.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.02.2006 12:27, RE: Vectra
PV napsal:
Je obdivuhodné, kolik km jste s ní najel. Při tolika najetých km by se vyplatil diesel. Opel není moc spolehlivý a to i auta současné produkce. Mám několik známých co mají nové Opeli a již měli několik problémů. Je zajímavé, že všechny žerou olej. Já osobně jsem příznivcem Japonců.
Kilometry jsou opravdu obdivuhodné, ačkoliv se u taxi dají předpokládat. Jestli by se diesel vyplatil, je otázka. Kvalita dieslů u Vectry nicmoc, takže by se náklady asi stejně vyrovnaly. Výčet závad a oprav je velmi poučný, ale přesto si nemyslím, že by byla Vectra nějak extra poruchový model v rámci Opelu. Hodně by mě zajímalo srovnání jiného vozu v podobné službě a kilometráží. Kromě klimy by asi spousta vozů dopadlo podobně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.02.2006 15:52, Náklady???
Ty náklady které uvádíte se mi rozhodně přehnané nezdají. Vždyť máte najeto 400 tisíc. To by většina jiných aut ani nejezdila. I ceny ND mi příjdou více než dobré. Takže až na tu klimu a spotřebu oleje je to dobré.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.02.2006 17:18,
Počet km. je skutečně veliký na to že je to pro vectry nejslabší motor. Jinak ty závady si myslím že jich nebylo zase tolik na tak intenzivní provoz. Šestnáctky 16v se nepovedly a téměř každý motor žral olej, ale u jiných obsehů tento problém není.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.03.2007 22:23, RE: bez predmetu
David napsal:
Počet km. je skutečně veliký na to že je to pro vectry nejslabší motor. Jinak ty závady si myslím že jich nebylo zase tolik na tak intenzivní provoz. Šestnáctky 16v se nepovedly a téměř každý motor žral olej, ale u jiných obsehů tento problém není.
Co sa tyka oleja, problem bol vraj vyrieseny rokom 2000 nastupom motorov Z (pred tym X16XE) Ja mam VB najazdenych 100.000 km a zatial olej OK. Ale tankujem V-POWER a menim olej plnu syntu kazdych 10.000 aj ked su vymeny kazdych 30.000 - 60.000. Pravidelne kontroly u mechanika. Poruchovost je u kazdeho auta ina, nakolko nenajdu sa 2 rovnake kusy...a 400.000 km je sen skoro kazdeho vodica. Podla mna naklady na opravu su vysoke ked su jednorazove ale ked sa to prerata na stav km nie je to vela. Ja som mal na skodovici 120 viac ako 400.000 a to som mal naklady podstatne vyssie takze s oplikom som zatial spokojny, ked to s nim pojde dole vodou, pojde aj oplik a vymenin za nieco ine. Co sa tyka korozie, je to pravda, trpia nim rohy dveri a zadne blatniky, tam je dvojty profil plech, al ten mi jeden kamatat odrezal a navaril novy jednoprofilovany plech, zabalzamoval a triekol, no uvidime...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.