0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Omega 3.0 V6 a zkušenosti majitele po roce

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2012 15:39, Hmotnost
Přeji hodně spokojených km s vozem, ktery se mi vzdycky libil... Jen se ale musim pousmat nad hmotností, kterou každý druhý napíše - 1800 kg je samozřejmě s nejméně dvěma lidmi, protože pohotovostní hmotnost je "jen" 1625kg dle údajů výrobce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2012 16:59, sen
Omegu jsem si přál, ale nenašel jsem odvahu jí koupit. Dle mého názoru pěkné, velké a většinou i výborně vybavené auto. Rád bych věděl, co tenhle konkrétní kus stál a i víc podrobností by nevadilo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2012 17:29, RE: sen
Roman AX napsal:
Omegu jsem si přál, ale nenašel jsem odvahu jí koupit. Dle mého názoru pěkné, velké a většinou i výborně vybavené auto. Rád bych věděl, co tenhle konkrétní kus stál a i víc podrobností by nevadilo.
tak asi to už je jedno,dnes by jí bylo 17,nejspíš bude zhnitá napadrť...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.05.2012 19:46, RE: sen
Roman AX napsal:
Omegu jsem si přál, ale nenašel jsem odvahu jí koupit. Dle mého názoru pěkné, velké a většinou i výborně vybavené auto. Rád bych věděl, co tenhle konkrétní kus stál a i víc podrobností by nevadilo.
já jsem ji měl, dvoulitra benzín v caravanu rv 98, parádní posvez, nedám na ní dopustit, i když jsem do ní nainvestoval tolik, co kupní cena, tehdy 90tis. Variabilita skvělá, odvozila 3 byty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.05.2012 10:49, RE: sen
Roman AX napsal:
Omegu jsem si přál, ale nenašel jsem odvahu jí koupit. Dle mého názoru pěkné, velké a většinou i výborně vybavené auto. Rád bych věděl, co tenhle konkrétní kus stál a i víc podrobností by nevadilo.
Omega se mi taky vždycky líbila. Dnes se tyhle auta téměř dávají zadarmo. Nikdo je nechce. 1) Opel, 2) V6, 3) benzín, 4) zadohrab. Přitom je to škoda. Je to mimořádně pohodlné a prostorné auto a vzhledem k množství dílů na vrakovištích se dá i s menším rozpočtem udržet v provozuschopném stavu. Akorát kdyby ta předfaceliftová verze tolik nerezla :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.05.2012 18:52, RE: sen
Paul napsal:
Omega se mi taky vždycky líbila. Dnes se tyhle auta téměř dávají zadarmo. Nikdo je nechce. 1) Opel, 2) V6, 3) benzín, 4) zadohrab. Přitom je to škoda. Je to mimořádně pohodlné a prostorné auto a vzhledem k množství dílů na vrakovištích se dá i s menším rozpočtem udržet v provozuschopném stavu. Akorát kdyby ta předfaceliftová verze tolik nerezla :(
táta měl ještě Omegu A, rok 1990. Její přední sedadla snad dodnes nic nepředčilo, velká křesla s velkým bočním vedením a mikroplyš. Prodal ji nějakýmu rusákovi, ten s ní odjel do rodné země :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.05.2012 20:40,
na zimu nic moc, poradny kopec s rozjezdem v zime kaput, auto uz dnes prekonane, jako mnoho jinych
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2012 08:19, RE:
krakatit napsal:
na zimu nic moc, poradny kopec s rozjezdem v zime kaput, auto uz dnes prekonane, jako mnoho jinych
No nevim, každej debil umí jezdit s předokolkou, ale koncepce motoru v předu a pohonu vzadu je super.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.