0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Corsa vs. Toyota Yaris

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 00:40, Corsa
Nedávno jsem mezi malými vozy vybíral a volil jsem novou Corsu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 06:08, RE: Corsa
Michal napsal:
Nedávno jsem mezi malými vozy vybíral a volil jsem novou Corsu...
Dobra volba!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 12:53, Cena za klimu
Tak se v tom nějak neorientuji, v článku je u Opelu Corsa uváděn příplatek za sadu Enjoy (klima+mlhovky+rádio s Cd a Mp3) 23900,-Kč, ale v ceníku je uváděna cena 41000,- a to je skoro dvacka rozdíl. Nejlevnější sada s klimou je tam Sada Extra (klima+mlhovky+el.zrcátka) za 32000,-. Jinak ve srovnání 5dv.benzínových aut bych volil Yaris s motorem 1,3 64 kW Terra Cool s klimou a bočními airbagy za 339900,-Kč, vychází mi to levněji než Corsa se srovnatelným motorem a výbavou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.11.2006 16:58, RE: Cena za klimu
lukas.01 napsal:
Tak se v tom nějak neorientuji, v článku je u Opelu Corsa uváděn příplatek za sadu Enjoy (klima+mlhovky+rádio s Cd a Mp3) 23900,-Kč, ale v ceníku je uváděna cena 41000,- a to je skoro dvacka rozdíl. Nejlevnější sada s klimou je tam Sada Extra (klima+mlhovky+el.zrcátka) za 32000,-. Jinak ve srovnání 5dv.benzínových aut bych volil Yaris s motorem 1,3 64 kW Terra Cool s klimou a bočními airbagy za 339900,-Kč, vychází mi to levněji než Corsa se srovnatelným motorem a výbavou.
Ono či to bola dobra volba, sa ukáže až po určitom čase. Ja si myslím že zanedlho si povie hopla kupil som Opla....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 10:43, Corsa vs Yaris
Tak včera jsem se byl podívat na Corsu a dnes na Yaris. Jediná nevýhoda Yarisu je menší kufr, ale jinak v Corse jsem se cítil dost stísněný, Yaris je mnohem prostornější pro cestující. Bohužel ani jedno z těchto aut nemá kufr, kam se pohodlně vejde kočárek, takže zase nic ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 10:46, RE: Corsa vs Yaris
Riccardo napsal:
Tak včera jsem se byl podívat na Corsu a dnes na Yaris. Jediná nevýhoda Yarisu je menší kufr, ale jinak v Corse jsem se cítil dost stísněný, Yaris je mnohem prostornější pro cestující. Bohužel ani jedno z těchto aut nemá kufr, kam se pohodlně vejde kočárek, takže zase nic ...
Já už jsem zralý pro návštěvzu psychiatra ... vždyť já jsem včera byl v Renaultu, takže jsem porovnával s Renaultem Clio !! Já jsem fakt úplně vymatlanej. Už s těma drogama fakt končím ... ) Tak dnes ještě zajdu do Opla ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 11:36, RE: Corsa vs Yaris
Riccardo napsal:
Já už jsem zralý pro návštěvzu psychiatra ... vždyť já jsem včera byl v Renaultu, takže jsem porovnával s Renaultem Clio !! Já jsem fakt úplně vymatlanej. Už s těma drogama fakt končím ... ) Tak dnes ještě zajdu do Opla ...
Zítra napiš jak to dopadlo....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 12:24, RE: Corsa vs Yaris
Riccardo napsal:
Já už jsem zralý pro návštěvzu psychiatra ... vždyť já jsem včera byl v Renaultu, takže jsem porovnával s Renaultem Clio !! Já jsem fakt úplně vymatlanej. Už s těma drogama fakt končím ... ) Tak dnes ještě zajdu do Opla ...
To se stane,proste uz si myslel na Corsu a tak si o ni napsal,i kdyz si byl v Renaultu!
Jinak na kocarek budou vsechny auta asi male,kup Astru G,vozidlo nizsi stredni tridy pod 300t Kc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 12:26, Yaris
Co je to zase za amatéra, píše recenzi na yaris když ani neví, že u přístrojové desky se intenzita měnit dá. Taky bych chtěl bejt placenej za ty canci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 12:52, RE: Corsa vs Yaris
Riccardo napsal:
Já už jsem zralý pro návštěvzu psychiatra ... vždyť já jsem včera byl v Renaultu, takže jsem porovnával s Renaultem Clio !! Já jsem fakt úplně vymatlanej. Už s těma drogama fakt končím ... ) Tak dnes ještě zajdu do Opla ...
Určitě pak poreferuj a z toho, že ses spletl si nic nedělej. Někkteří placají jednu blbost za druhou a stále si to nemohou uvědomit. Ještě by mě zajímalo jseli se díval na 207.
Co se týká volby mezi těmito auty, tak by to bylo pro mě těžké protože Toyota by vítězila hlavou, ale Corsa srdcem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 13:21, RE: Corsa vs Yaris
Falco napsal:
Určitě pak poreferuj a z toho, že ses spletl si nic nedělej. Někkteří placají jednu blbost za druhou a stále si to nemohou uvědomit. Ještě by mě zajímalo jseli se díval na 207.
Co se týká volby mezi těmito auty, tak by to bylo pro mě těžké protože Toyota by vítězila hlavou, ale Corsa srdcem.
Ja vetsinou volim srdcem,jelikoz musi to vzbuzovat nejake emoce,radost,zazitek.Proto bych sel do Corsy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 14:50, RE: Corsa vs Yaris
Falco napsal:
Určitě pak poreferuj a z toho, že ses spletl si nic nedělej. Někkteří placají jednu blbost za druhou a stále si to nemohou uvědomit. Ještě by mě zajímalo jseli se díval na 207.
Co se týká volby mezi těmito auty, tak by to bylo pro mě těžké protože Toyota by vítězila hlavou, ale Corsa srdcem.
Líp bych to neřek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 15:02, RE: netrep Zigi
Zigi napsal:
Ja vetsinou volim srdcem,jelikoz musi to vzbuzovat nejake emoce,radost,zazitek.Proto bych sel do Corsy
No ta to ti Opel dá, požitek z jazdi. Píšeš akoby bol Yaris proti corse nejaký šunt, skús si niekedy japonca jo. Z tvojho príspevku vidno že máš Astru G,takže sa zastávaš Opla. A práve na Astre G vidno že nemci nie sú vždy precízny (vid. pristrojovka). Garantujem ti že japonci ti poskytnu minimálne taký požitek z jazdy ako nemci....Dvojnásobne to platí o najnovších japonských automobiloch, kde je už vidno prevahu nad nemeckými autami.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.11.2006 19:16, RE: Corsa vs Yaris
Riccardo napsal:
Já už jsem zralý pro návštěvzu psychiatra ... vždyť já jsem včera byl v Renaultu, takže jsem porovnával s Renaultem Clio !! Já jsem fakt úplně vymatlanej. Už s těma drogama fakt končím ... ) Tak dnes ještě zajdu do Opla ...
No tak jsem tedy byl v Opelu a skutečně v té nové Corse je víc místa než v Yarisu. Je takový celkově vzdušnější a při troše dobré vůle by se tam dal kočárek dát. Bohužel v rozumné výbavě je to cenově srovnatelné s Yarisem. To co jsem napsal o Cliu v porovnání s Yarisem, by teď platilo na Yaris ve srovnání s Corsou ... tj. v Yarisu se člověk cítí určitě stísněněji.

Co mně ovšem dorazilo, byla návštěva Fiatu a prohlídka Punto Classic. Tam je místa ještě krapet víc než v Corse a přitom stojí pod 300 tis. Pravda, nedá se moc konfigurovat, ale Punto Classic a motor 1.2 8V je všude opěvovaný jako spolehlivý a bezproblémový.

... asi manželka dostane Punťu ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.11.2006 06:51, RE: Corsa vs Yaris
Riccardo napsal:
No tak jsem tedy byl v Opelu a skutečně v té nové Corse je víc místa než v Yarisu. Je takový celkově vzdušnější a při troše dobré vůle by se tam dal kočárek dát. Bohužel v rozumné výbavě je to cenově srovnatelné s Yarisem. To co jsem napsal o Cliu v porovnání s Yarisem, by teď platilo na Yaris ve srovnání s Corsou ... tj. v Yarisu se člověk cítí určitě stísněněji.

Co mně ovšem dorazilo, byla návštěva Fiatu a prohlídka Punto Classic. Tam je místa ještě krapet víc než v Corse a přitom stojí p...
Moje mati ma taky punťu,sice prvni generace,ale je to punťa))
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.