0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Corsa

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.05.2012 11:36, To vás lituji
a souhlasím, že to auto je střep. Mám taky opla, vectru, starou 15 let. Začala se sypat až teď, při 180 tis. km. To už bych bral, ale ta vaše Corsa je extrém. Jenom se musím pousmát tomu, že někdo kupuje auto podle výše povinného ručení, které dělá jen pár setin procenta celkových nákladů na provoz auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.09.2012 11:10, RE: To vás lituji
rojack napsal:
a souhlasím, že to auto je střep. Mám taky opla, vectru, starou 15 let. Začala se sypat až teď, při 180 tis. km. To už bych bral, ale ta vaše Corsa je extrém. Jenom se musím pousmát tomu, že někdo kupuje auto podle výše povinného ručení, které dělá jen pár setin procenta celkových nákladů na provoz auta.
Jsem doposud uživatelem třídveřové Corsy 1,4 i z roku 1996 a nemohu s Vámi zcela souhlasit. Auto jsem kupoval jako ojeté (asi 60 tisíc), ale pěkně zachované. Najel jsem s ním už přes 150 tisíc km a upřímně řečeno velké problémy přišly až po 200 tisíci km (hlava motoru, řazení,startér, těsnost motoru...). do té doby jsem měnil akorát běžné věci a dvakrát výfuk. Mnohokrát mi posloužila jako stěhovák, ač na to vůbec nevypadá a v prvních letech jsem s ní kolikrát vjel i do terénu. Kdybych nepotřeboval větší auto, asi bych u ní zůstal i nadále.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.