0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Corsa 1.3 CDTi - Opelova evoluční praxe

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 00:47, kvalitka
Opliky, jsou moje nejoblíbenější a v poslední době uvádí na trh jedno auto hezčí než druhý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 07:27, RE: kvalitka
Pola napsal:
Opliky, jsou moje nejoblíbenější a v poslední době uvádí na trh jedno auto hezčí než druhý.
jj, kvalitka. Oplíky můžu všemi deseti.
Dobře je to nahoře napsané, že konkurenti rostou, tak že musí i samozřejmě Corsa, přeci jen prostor pro posádku je celkem důležitý.
Jen Fabka je vyjímka, když už větší prostor pro všechny, tak mi jsme řekli NE. Vaše Škoda auto)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 07:40, Motor
Chybí mě pár údajů o motoru, například kolik má otáček při různých rychlostech. Kolik točí při 80,100 a 130. Pokud má tak dlouhé převody jak se píše, tak mu přeci dálnice nemůže tolik vadit ne? Taky by mě zajímal test spotřeby na ten se těším. Tenhle motor je všude chválený tak uvidíme
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 07:43, RE: kvalitka
Pola napsal:
Opliky, jsou moje nejoblíbenější a v poslední době uvádí na trh jedno auto hezčí než druhý.
U automechaniků je Oplík taky oblíben alespoń mají pořád co dělat!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 08:06, RE: kvalitka
Zdenek napsal:
U automechaniků je Oplík taky oblíben alespoń mají pořád co dělat!!
Možná máš pravdu, ale dle TUV maj víc práce s VW))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 08:08, RE: kvalitka
zigi napsal:
Možná máš pravdu, ale dle TUV maj víc práce s VW))
Jo a taky škoda:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 08:12, RE: kvalitka
Zed napsal:
Jo a taky škoda:)
Ale Oply cim jsou novejsi tim lepsi. Corsa je hezka. Ale velmi povedeny design ma Vectra - liftback. krasa :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 08:13, RE: kvalitka
anonym napsal:
Ale Oply cim jsou novejsi tim lepsi. Corsa je hezka. Ale velmi povedeny design ma Vectra - liftback. krasa :o)
Podepsat jsem se zapomel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 08:31, Corsa
Copak jsem jediný, komu nová Corsa připadá úplně bez nápadu, šedá myš, design jako korejci, sedačky vypadají jako před 5ti lety. Jediná hezká věc je přístrojový štít. První generace byly povedené, ale tohle je fakt hnus. Nová Kia Ceed, Peugeoti, nová Mazda 2 a o Grande Puntu ani nemluvím, to je design, ale tahle Corsa za ty peníze... Jo fajn, malý diesely do města mají skvělý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 08:49, euro 4
chcel by som upozornit redakciu, ze uz aj starsi motor 1,3multijet v corse starej plnil euro 4.
...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 10:59, RE: Corsa
Martaslover napsal:
Copak jsem jediný, komu nová Corsa připadá úplně bez nápadu, šedá myš, design jako korejci, sedačky vypadají jako před 5ti lety. Jediná hezká věc je přístrojový štít. První generace byly povedené, ale tohle je fakt hnus. Nová Kia Ceed, Peugeoti, nová Mazda 2 a o Grande Puntu ani nemluvím, to je design, ale tahle Corsa za ty peníze... Jo fajn, malý diesely do města mají skvělý.
Pravda, vybírat v tomhle segmentu, asi sáhnu po Grande Puntu 1,3 mjet 66 kW, 4 místa, přestavba na N1 (3 i 5 dveří). Co víc?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 13:01, RE: Corsa
Pepe napsal:
Pravda, vybírat v tomhle segmentu, asi sáhnu po Grande Puntu 1,3 mjet 66 kW, 4 místa, přestavba na N1 (3 i 5 dveří). Co víc?
nová Corsa už je taky v N1...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 13:09, RE: Corsa
kubrt napsal:
nová Corsa už je taky v N1...
Ford Focus2 to je auto, a ne nejaky punťové...:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 13:27, RE: Corsa
David napsal:
Ford Focus2 to je auto, a ne nejaky punťové...:)
Ale taky ta cena...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 15:23, RE: Corsa
zigi napsal:
Ale taky ta cena...
Novy je drahota:) To mas pravdu....Ale ojeta Ghia TDCi se da koupit okolo 320.000.- a je to rok 2005 s najeto 50.000km coz je OK.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 15:25, RE: Corsa
David napsal:
Novy je drahota:) To mas pravdu....Ale ojeta Ghia TDCi se da koupit okolo 320.000.- a je to rok 2005 s najeto 50.000km coz je OK.
Corsa je jinak pekny auto, jako ze bych si pred 5-6 lety koupil z malych aut vyhradne fabii, dneska by to byla corsa nebo 207.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 19:20, RE: Corsa
David napsal:
Corsa je jinak pekny auto, jako ze bych si pred 5-6 lety koupil z malych aut vyhradne fabii, dneska by to byla corsa nebo 207.
Me osobne xe Peugeot 207 pekelne libi, ale bojim se toho sameho co u 307, coz znamena elektrika. Jinak peugeot to je moje, ale starsiho nehci a noveho se bojim. Jinak muj sen by byl peugeot 207 s motorem 1,6 turbo ktery se ted montuje do 307 a 207 ho dostane snad taky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 20:28, RE: Corsa
mufik.martin napsal:
Me osobne xe Peugeot 207 pekelne libi, ale bojim se toho sameho co u 307, coz znamena elektrika. Jinak peugeot to je moje, ale starsiho nehci a noveho se bojim. Jinak muj sen by byl peugeot 207 s motorem 1,6 turbo ktery se ted montuje do 307 a 207 ho dostane snad taky
A co znamená elektrika u 307? Manželka jí má 3 roky, a ok (přitom v el. je tam toho ažaž). Přijde mi, že se některé věci moc nafukujou. Kdo se bojí, nesmí do lesa... Akorát ta cena u 207 1,6 HDI 110 k je pekelná, 90 k by mělo stačit. To ale Corsa i Punto vydoluje z 1,3...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 06.03.2007 23:45, RE: Corsa
Pepe napsal:
A co znamená elektrika u 307? Manželka jí má 3 roky, a ok (přitom v el. je tam toho ažaž). Přijde mi, že se některé věci moc nafukujou. Kdo se bojí, nesmí do lesa... Akorát ta cena u 207 1,6 HDI 110 k je pekelná, 90 k by mělo stačit. To ale Corsa i Punto vydoluje z 1,3...
Nevim presne co s elektrikou, nikdy jsem nemel peugeota. Ale citroen napriklad zacne stahovat sam okenka, odejde central, pak zas funguje, a peugeot ma pry velmi podobne problemy. A cim vice elektriky tim hure, hlavne tedy u francouze. Vetsinou lidi pisou jen opravy s elektrikou a nenapisi konkretne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 09:07, RE: Corsa
mufik.martin napsal:
Nevim presne co s elektrikou, nikdy jsem nemel peugeota. Ale citroen napriklad zacne stahovat sam okenka, odejde central, pak zas funguje, a peugeot ma pry velmi podobne problemy. A cim vice elektriky tim hure, hlavne tedy u francouze. Vetsinou lidi pisou jen opravy s elektrikou a nenapisi konkretne.
no je fakt ze kdyz jsem se v bazaru u kamarada ptal na novou 407 peugeota, tak me to rozmlouval vsema 10. Auto je to dobry, ale sere se priserne, najeto 30.000km a uz blbne....
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.