0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Astra F - jak slouží s benzínovou jednašestkou?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2012 22:48, Tam i zpátky 600 km?!
Dobrý den, to mě docela překvapilo, že i zpáteční cesta byla 600 km dlouhá. Člověk by řekl, že když třeba zpátky pojede rychleji, že to bude kratší!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2012 22:52, RE: Tam i zpátky 600 km?!
Wasserfort napsal:
Dobrý den, to mě docela překvapilo, že i zpáteční cesta byla 600 km dlouhá. Člověk by řekl, že když třeba zpátky pojede rychleji, že to bude kratší!
Mimochodem á jsem jezdil půl roku po Španělsku s Formanem, kdy nalítal za 5 měsíců 17.000 km. Odešel pouze palec v rozdělovači. Klima by se sešla (akorát Formanů, které šly na vývoz do Německa a měly klimatizaci v našich bazarech moc není, ono v nich už není vlastmě ani moc těch Formanů samotných :) Autí bylo k nezaplacení, hotový expediční vůz. Bezproblémů 5 lidí a bagáž a to byl ještě v kufru bojler na teplou vodu ... LPG
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2012 08:22, Závady?
Závady nevidím. Říkám tomu výměna spotřebního materiálu, která je u ojetin naprosto běžná a z mé zkušenosti pro Opely levná a všude dostupná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2012 13:22, Ale hlavně to přítlačné křídlo
Buďte autore rád, že tam je, jinak byste mohl s tím trhačem asfaltu vzlétnout.
Ale vážně. Hodnotit auto bez jakékoli výbavy, jako že je to plus a nemá se co pokazit..... to snad nemyslíte vážně. Co alespoň nastavení volantu? Nebo vyhřívání zrcátek? Což má i felda. A ABS? To se mi na žádném autě nepokazilo.
Ano, elektrické stahování oken, to může být na zlost. Zrovna nedávno manželka sjela na doraz s elektrickým oknem a volala mi, co má dělat, okno nejde nahoru, ona na parkovišti v centru a potřebuje někam od auta odejít. Okna tedy beru.
Celkově jako nouzovka, za cca 50k max, se to auto dá.........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2012 14:53, RE: Závady?
David V napsal:
Závady nevidím. Říkám tomu výměna spotřebního materiálu, která je u ojetin naprosto běžná a z mé zkušenosti pro Opely levná a všude dostupná.
U auta s najetými 47tkm prasklé zadní pružiny a tlumiče v háji nejsou závada? Teď jsem měnil potenciometr u sání. Ve 261 tkm to asi taky nebude závada. Vlastně pardon, je to žabožrout, takže to je křáp...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.06.2012 14:59, RE: Ale hlavně to přítlačné křídlo
rojack napsal:
Buďte autore rád, že tam je, jinak byste mohl s tím trhačem asfaltu vzlétnout.
Ale vážně. Hodnotit auto bez jakékoli výbavy, jako že je to plus a nemá se co pokazit..... to snad nemyslíte vážně. Co alespoň nastavení volantu? Nebo vyhřívání zrcátek? Což má i felda. A ABS? To se mi na žádném autě nepokazilo.
Ano, elektrické stahování oken, to může být na zlost. Zrovna nedávno manželka sjela na doraz s elektrickým oknem a volala mi, co má dělat, okno nejde nahoru, ona na parkovišti v centru a ...
Taky jsem se chytil za hlavu... Kolik může stát nějaké čidlo na ABS v porovnání se zvýšenou bezpečností? A to nemluvím o komfortu - jak uvádíš - vyhřívání zrcátek. I když tam to s bezpečností taky souvisí. Klima - jaká je pravděpodobnost, že odejde kompresor? Ok, desinfekce každej rok, občas doplnění média. Tyhle náklady jsou vzhledem k celkovým zanedbatelné...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2012 08:48, RE: Závady?
Pepe napsal:
U auta s najetými 47tkm prasklé zadní pružiny a tlumiče v háji nejsou závada? Teď jsem měnil potenciometr u sání. Ve 261 tkm to asi taky nebude závada. Vlastně pardon, je to žabožrout, takže to je křáp...
No psal myslím v 90, ale to je fuk. Potenciometr u sání je taky spotřební díl a 261 tkm je na takový díl velmi slušná životnost i na žabožrouta
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.06.2012 11:59, RE: Závady?
David V napsal:
No psal myslím v 90, ale to je fuk. Potenciometr u sání je taky spotřební díl a 261 tkm je na takový díl velmi slušná životnost i na žabožrouta
Jde o to, jak dlouho jezdil, než na to přišel
Začíná mi něco nehezky klepat na nápravě, mám podezření na klouby. Asi negativní následek velkého množství Nm. Jedu k lékaři, uvidíme...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.