0
zpět
 

diskuze k tématu: ojete LPG - velke riziko?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit
Bzencan
počet příspěvků17
datum registrace26.10.2017
Čtvrtek 26.10.2017 22:28, ojete LPG - velke riziko?
Dobry den,
mam dotaz na ojete LPG. Sem tam najdu nabidku, jako tuto:
http://autobazarextra.cz/nabidky/378168.html
Jako nekdo, kdo autum nerozumi a hleda ojete auto do 40 000kc (s co nejmensi spotrebou), toto se jevi velmi slusne. Co si myslite?
Obecne,je to velke riziko kupovat ojete auto na LPG?
Budu vdecny za odpovedi.

ps. ta fabia nema posilovac rizeni - kdysi jsem s takovym autem jel, ale je to uz davno. Je to moc velky pruser pro parkovani apod. jak se clovek nadre?
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pátek 27.10.2017 07:37, lpg
nějak mi uniká význam dávat lpg do litrového nebo jiného maloobjemového motoru
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Pátek 27.10.2017 08:11, RE: ojete LPG - velke riziko?
Bzencan napsal:
Dobry den, mam dotaz na ojete LPG. Sem tam najdu nabidku, jako tuto: http://autobazarextra.cz/nabidky/378168.htmlJako nekdo, kdo autum nerozumi a hleda ojete auto do 40 000kc (s co nejmensi spotrebou), toto se jevi velmi slusne. Co si myslite?Obecne,je to velke riziko kupovat ojete auto na LPG?Budu vdecny za odpovedi. ps. ta fabia nema posilovac rizeni - kdysi jsem s takovym autem jel, ale je to uz davno. Je to moc velky pruser pro parkovani apod. jak se clovek nadre?


Ahoj, věc se má tak, že když si pořídíš v dobrém stavu např. Citroen Saxo 1.1 bez LPG, tak budeš jezdit do 5,5l na okreskách, servis bude levnější a tohle auto jde sehnat i se serverm, klimou atd, zkrátka za mě mnohem lepší volba než Fa I 1.0 MPI, kde sice motor je opravdu držák, ale s LPG nevím, ten výkon je už tak malý, výbava žalostná....
reagovat
wumpy
počet příspěvků69
datum registrace26.02.2010
Pátek 27.10.2017 10:11, No nevím
U tohoto auta mě zaráží už ten volant, jel jsem v pár Fabiích, ale takový volant neměla žádná. Že by nějaká skládačka? Nebo se pletu? Jinak to musí být pořádná zdechlina, obdivuju lidi co s tím najezdili tuto porci kilometrů.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pátek 27.10.2017 11:26, RE: No nevím
wumpy napsal:
U tohoto auta mě zaráží už ten volant, jel jsem v pár Fabiích, ale takový volant neměla žádná. Že by nějaká skládačka? Nebo se pletu? Jinak to musí být pořádná zdechlina, obdivuju lidi co s tím najezdili tuto porci kilometrů.


to je origo - fabia junior neměla posilovač, tak tam vrazili větší volant z oktávky, ale měla by mít černé nárazníky, jinak je to auto očesané co to šlo
reagovat
capslock
počet příspěvků354
datum registrace28.07.2007
Pátek 27.10.2017 12:26, RE: ojete LPG - velke riziko?
Bzencan napsal:
Dobry den, mam dotaz na ojete LPG. Sem tam najdu nabidku, jako tuto: http://autobazarextra.cz/nabidky/378168.htmlJako nekdo, kdo autum nerozumi a hleda ojete auto do 40 000kc (s co nejmensi spotrebou), toto se jevi velmi slusne. Co si myslite?Obecne,je to velke riziko kupovat ojete auto na LPG?Budu vdecny za odpovedi. ps. ta fabia nema posilovac rizeni - kdysi jsem s takovym autem jel, ale je to uz davno. Je to moc velky pruser pro parkovani apod. jak se clovek nadre?


Jestli auto jezdí na obě paliva (přepíná bez chcípnutí), brzdí, za jízdy neplave, neprokluzuje spojka a není zespodu shnilé, za ty peníze není co řešit ... Motor je čtyřválec MPI (variace na to, co jezdí ve feliciích a fabiích 1.3/1.4), nemusíš tedy řešit rozvody.

Hmotnost auta je jen ~1000 kg, takže dynamika bude podobná Škodě 105/120, což nemyslím zle, na přískoky ve městě a okolí to stačí.

Posilovač není nutný, pokud nemáš svalovou atrofii.



reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.