0
zpět
 

diskuze k tématu: Odkládat opravu automobilu se nevyplácí

kategorie zařazení tématu:
petaoldova
počet příspěvků20
datum registrace24.02.2012
Sobota 21.12.2013 17:57, nesouhlasím!
Když jsem si přečetla název článku, myslela jsem že budete psát něco jako že odkládat výměnu rozvodového řemene se nemusí vyplatit, protože v případě jeho porušení může dojít k opravdu nepěknému poškození motoru a podobné případy kdy odkládání opravy za pár set až tisíc může způsobit nárust servisních nákladů na tisíce až desetitisíce, pak rozkliknu článek a vy tu řešíte takový blbosti jako drobný oděrky laku nebo drbnutý alu kola- nezlobte se na mě, ale v 99% případů se vyplatí prodat auto s takovými drobnými oděrkami než investovat několik tisíc do opravy a v případě metalických a perleťových laků s nejistým výsledkem protože trefit správný odstín třeba i 3-4 roky starého auta stojícího na slunci nezvládne kolikrát ani hodně zkušený profesionál, o starších lacích ani nemluvím (a oprava pár oděrek posléze vyvolá dojem opravy po zásadnější nehodě)- to opravdu cenu vozu tak markantně nezvýší.... a já když si kupuji ojeté auto, tak je mi úplně šumafuk jestli má důlky po kroupách, na dveřích pár známek ťukanců od bezohledných lidí vystupujících z okolostojících aut, jestli sem tam někdo drbnul alu kola o obrubník, řeším jak se majitel o auto celkově staral a v jakém je stavu po mechanické stránce a často člověk zpozorní pokud objeví jiný odstín laku a pojme podezření že auto je po nějaké nehodě a to cenu vozu spíše snižuje....
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.