0
zpět

diskuze k tématu: Odborná prohlídka vozu.

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.04.2015 21:54, Odborná prohlídka vozu.
Dobrý den,
chci koupit ojetý automobil a nejsem znalec. Prodávající vůz chválí, (jak jinak), ale já nemám žádnou jistotu.
Prosím o radu, na koho se mohu o odborný posudek auta obrátit a kolik taková důkladnější prohlídka stojí.
Děkuji Vám za odpověď.
J. Chrostek
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Středa 01.04.2015 22:42, RE: Odborná prohlídka vozu.
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den,chci koupit ojetý automobil a nejsem znalec. Prodávající vůz chválí, (jak jinak), ale já nemám žádnou jistotu. Prosím o radu, na koho se mohu o odborný posudek auta obrátit a kolik taková důkladnější prohlídka stojí.Děkuji Vám za odpověď.J. Chrostek

ač nerad doporučím pana Zicha AZ auto consulting. nebo auto i s prodejcem dotáhnout do autorizáku a cca za dvojku ho nechat proklepnout
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků651
datum registrace23.11.2007
Středa 01.04.2015 22:56, odkaz
dejte sem odkaz na vozidlo..spousta věci lze dnes už zhodnotit z fotek a z VINu
reagovat
Citroenak
počet příspěvků546
datum registrace13.04.2012
Čtvrtek 02.04.2015 09:38, Hodnotenie auta
Na internete ma vacsinou kazde auto nejake fanusikovske stranky. NA tychto strankach sa vacsinou pohybuju ludia, ktory tieto auta dobre poznaju a za par korun vam to auto pojdu obhliadnut. Nevravim ze odhalia uplne vsetko, ale vacsinou vam povedia co vas presne caka za oprava, kolko do toho este date a ci sa to oplati kupit. Takze staci najst forum urcene pre auto, ktore ste si nasli.
reagovat
cubec
počet příspěvků87
datum registrace28.04.2010
Čtvrtek 02.04.2015 10:54, Cebia
Když budeš prověřovat auto na Cebii dle VIN, tak se tam dá koupit varianta s odbornou prohlídkou technikem...cca 1500,- Kč včetně certifikátu Cebia. Podle mě slušná nabídka, jen nevím co vše prověřuje ten technik.
reagovat
Albi1
počet příspěvků90
datum registrace26.01.2009
Čtvrtek 02.04.2015 12:44, RE: Odborná prohlídka vozu.
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den,chci koupit ojetý automobil a nejsem znalec. Prodávající vůz chválí, (jak jinak), ale já nemám žádnou jistotu. Prosím o radu, na koho se mohu o odborný posudek auta obrátit a kolik taková důkladnější prohlídka stojí.Děkuji Vám za odpověď.J. Chrostek

Jestli to není dovoz, ale původ ČR, lze spoustu informací o vozidle zjistit od stolu přes mobil či email. Dále taky hodně napoví samotný model auta nebo i co je to za prodejce či bazar. Jak píše stréc od piva - hoďte sem ten odkaz.
reagovat
Ne321
počet příspěvků192
datum registrace02.07.2013
Čtvrtek 02.04.2015 14:26, CEBIA
Cebia je na proklepnuti nekdy dobra, ale nikoliv samospasitelna. Bohuzel nejenom ze ji chybi historie spousty vozu vcetne tech co nikdy neopustily (servisne) CR, ale i tam kde historie je dostupnu tak je casto plna chyb.
reagovat
Albi1
počet příspěvků90
datum registrace26.01.2009
Čtvrtek 02.04.2015 15:01, RE: CEBIA
Ne321 napsal:
Cebia je na proklepnuti nekdy dobra, ale nikoliv samospasitelna. Bohuzel nejenom ze ji chybi historie spousty vozu vcetne tech co nikdy neopustily (servisne) CR, ale i tam kde historie je dostupnu tak je casto plna chyb.

Pak už zbývá jen jedna možnost, kterou tu kdysi někdo psal. vzít sebou mechanika a údaj o počtu km přelepit černou páskou a počkat co řekne mechoš, kolik to má najeto.
reagovat
Karel - TipCars.com
počet příspěvků1089
datum registrace09.05.2007
Středa 08.04.2015 16:22, RE:
Dobrý den. Nejlépe uděláte, pokud s sebou vezme nějakého mechanika, nebo vůz necháte při zkušební jízdě důkladně prohlédnout v nějakém autoservisu. S tím by čestný prodejce měl bez výhrad souhlasit.
reagovat
blesk69
počet příspěvků1
datum registrace20.05.2015
Středa 20.05.2015 14:22, odborná prohlídka vozu
Ahoj,

já mohu doporučit www.provermiauto.cz. Kupoval jsem auto v Praze a celé mě to vyšlo na necelých 2,5 tisíce. Ve smluvenou dobu přijel technik přímo do bazaru a pomohl mi na kupované auto sjednat 17 tisíc slevu, takže se mi to sakra vyplatilo.

Tonda

reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.