0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová pneu Michelin - testování na vlastní kůži

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.05.2010 08:34, hm co jsem čekal...
to je jak opsáno z letáku. Podle nadpisu jsem čekal opravdový test a nějaké dojmy. Zatím mám pocit,že žádný takový test neproběhl, nikde nevidím konkrétní čísla...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.05.2010 09:08, RE: hm co jsem čekal...
Tomi napsal:
to je jak opsáno z letáku. Podle nadpisu jsem čekal opravdový test a nějaké dojmy. Zatím mám pocit,že žádný takový test neproběhl, nikde nevidím konkrétní čísla...
Jo, to je normální reklama, to nemá cenu ani komentovat. Nejvíc mě pobavilo, pro jaké typy vozů jsou pneumatiky určeny. Prakticky pro všechny - to je jasné, přece si nebudou zbytečně ubírat zákazníky, kterým by (očekávám) dražší novinku nemohli prodat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.05.2010 10:33, RE: hm co jsem čekal...
David V napsal:
Jo, to je normální reklama, to nemá cenu ani komentovat. Nejvíc mě pobavilo, pro jaké typy vozů jsou pneumatiky určeny. Prakticky pro všechny - to je jasné, přece si nebudou zbytečně ubírat zákazníky, kterým by (očekávám) dražší novinku nemohli prodat.
Ale co je "sportovní městský automobil" teda fakt nevím, nějaká nová škatulka? Něco jako Qashqai, nebo další typicky městská vozidla např. H2?
Ale na na moje rodinné auto s nejběžnějším rozměrem 185(195)x65/R15 ji nevyrábí (teda né, že bych si ji chtěl koupit).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.05.2010 12:31, RE: hm co jsem čekal...
Tomi napsal:
to je jak opsáno z letáku. Podle nadpisu jsem čekal opravdový test a nějaké dojmy. Zatím mám pocit,že žádný takový test neproběhl, nikde nevidím konkrétní čísla...
V profesionálním testovacím centru poblíž Vídně jsme novou pneu testovali a srovnávali celkem ve třech ohledech. Prvním byla brzdná dráha na mokré vozovce a měření probíhalo pro vyšší objektivitu u každého novináře 2x. S novinkou většina novinářů zabrzdila na vzdálenosti o metr až dva kratší než u konkurenční pneu. Myslím, že padesátka novinářů z Evropy je již solidní vzorek (každý z novinářů bzdil celkově 4x).
Další kapitolou bylo subjektivní posuzování chování pneumatiky na okruhu opět zkropeném vodou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.05.2010 14:35, RE: hm co jsem čekal...
David V napsal:
Jo, to je normální reklama, to nemá cenu ani komentovat. Nejvíc mě pobavilo, pro jaké typy vozů jsou pneumatiky určeny. Prakticky pro všechny - to je jasné, přece si nebudou zbytečně ubírat zákazníky, kterým by (očekávám) dražší novinku nemohli prodat.
Ano, jedná o širokospektrou pneumatiku, čistě sportovní lze očekávat na sklonku léta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.05.2010 08:17, RE: hm co jsem čekal...
Petr - TipCars.com napsal:
V profesionálním testovacím centru poblíž Vídně jsme novou pneu testovali a srovnávali celkem ve třech ohledech. Prvním byla brzdná dráha na mokré vozovce a měření probíhalo pro vyšší objektivitu u každého novináře 2x. S novinkou většina novinářů zabrzdila na vzdálenosti o metr až dva kratší než u konkurenční pneu. Myslím, že padesátka novinářů z Evropy je již solidní vzorek (každý z novinářů bzdil celkově 4x).
Další kapitolou bylo subjektivní posuzování chování pneumatiky na okruhu opět zkropeném vodou.
Jelikož je srovnávací reklama legislativně požehnána, nebylo by špatné uvést, o jakou konkurenční pneu se jednalo. Ono asi bude rozdíl, zda za referenční použijete např. Wan-Li, nebo Continental.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.05.2010 09:09, RE: hm co jsem čekal...
Pepe napsal:
Jelikož je srovnávací reklama legislativně požehnána, nebylo by špatné uvést, o jakou konkurenční pneu se jednalo. Ono asi bude rozdíl, zda za referenční použijete např. Wan-Li, nebo Continental.
GoodYear Eagle F1 - mimochodem je to uvedeno v textu - první odstavec
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.