0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Primera WP11 2,0 TD

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 00:11, podarila sa..
Primera je veľmi dobré ale nedocenené auto. Ma to však aj výhodu. Za fakt nízku cenu dostaneme aspoň poriadny KUS auta, ktoré poteší jazdnými vlastnosťami, výbavou a spoľahlivosťou. Hlavne s benzínovými motormi napr. 2.0 103 Kw je to super tiché, rýchle a pohodlené zvezenie. Aj keď je to 16v dá sa ísť plynule na 5-tom stupni od 50km/h.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 00:14, Román
Neřekl bych že sem se nic nedozvěděl ale je to takový moc spisovný jako z časopisu, chybí mi tam takové ty laické zkušenosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 00:16, Poslední poctivý Nissan
Nejprve pochvala za pěknou recenzi.
O tomto autě jsem sám kdysi uvažoval, líbilo a stále se mi líbí.
Z motorizací bych zvolil ale asi 1.8, což považuji za vyrovnaný motor ve všech směrech. Bohužel pisatel má pravdu, že na posledních Nissanech je již patrný vliv Renaultu a je v nich použitá i jejich ne příliš kvalitní technika (motory).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 00:52,
Fuj, primeru nikdy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 06:56, RE: Poslední poctivý Nissan
Peet napsal:
Nejprve pochvala za pěknou recenzi.
O tomto autě jsem sám kdysi uvažoval, líbilo a stále se mi líbí.
Z motorizací bych zvolil ale asi 1.8, což považuji za vyrovnaný motor ve všech směrech. Bohužel pisatel má pravdu, že na posledních Nissanech je již patrný vliv Renaultu a je v nich použitá i jejich ne příliš kvalitní technika (motory).
Pěkná recenze. Já mám P11C 1.8 benzín a jsem naprosto spokojen. Před tím jsem měl P10 2.0 a to rozhodlo právě o koupi další Primery. Ale s těmi motory je to jinak. Nissan převzal jen naftové 1.5 a 1.9 dci. 2.2 dci a benzíny má prozatím svoje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 09:08, RE: bez předmětu
Pola napsal:
Fuj, primeru nikdy.
Polo, škoda že jsou tví rodiče sourozenci - mohl jsi poznávat svět i jinak, než očima debila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 09:46, RE: Poslední poctivý Nissan
Mashur napsal:
Pěkná recenze. Já mám P11C 1.8 benzín a jsem naprosto spokojen. Před tím jsem měl P10 2.0 a to rozhodlo právě o koupi další Primery. Ale s těmi motory je to jinak. Nissan převzal jen naftové 1.5 a 1.9 dci. 2.2 dci a benzíny má prozatím svoje.
Presne tak, Nissan má svoje benzínové motory a nepreberá ich od žiadneho Renaultu. Dokonca som čítal, že 2.2 dCi je tiež z produkcie Nissanu. Od Renaultu pochádza len 1.5dCi....Mimochodom, neviem odkiaľ pochádzajú tie fámi že Renault Nissanu poškodil, pretože ja som esšte nepočul od majiteľa aj novších Nissanov žiadne sťažnosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 11:35, Spokojenost
Mám P11 Kombi rv98, 10 měsíců a zatím max. spokojenost najel jsem s ní asi 20 t km a nyní budu měnit ložisko v kole jinak jen náplně, a to má najeto 170 tkm, motor 1,6 bez zatížení je super, spotřeba 7,5 l, ale občas tahám vlek 700 kg s větroněm a tam už je znát chybějící výkon, příští auto bude asi P11 ve 2,0 l po faceliftu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 12:01, RE: Spokojenost
Marty napsal:
Mám P11 Kombi rv98, 10 měsíců a zatím max. spokojenost najel jsem s ní asi 20 t km a nyní budu měnit ložisko v kole jinak jen náplně, a to má najeto 170 tkm, motor 1,6 bez zatížení je super, spotřeba 7,5 l, ale občas tahám vlek 700 kg s větroněm a tam už je znát chybějící výkon, příští auto bude asi P11 ve 2,0 l po faceliftu.
Fakt pěkná recenze! Primera se mi hodně líbí a je to nejžhavější kandidát na mé budoucí auto. Protože pořád něco převážím tak bych se chtěl zeptat jestli je kufr (kombi) při sklopených sedadlech opravdu tak velký jak udává výrobce, protože když sem se díval na kufr tak mi přišel opravdu dost mělkej. Jestli to může někdo kdo má zkušenost s "konkurencí " porovnat (Laguna,406,...) předem díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 13:47, RE: Spokojenost
Přemek napsal:
Fakt pěkná recenze! Primera se mi hodně líbí a je to nejžhavější kandidát na mé budoucí auto. Protože pořád něco převážím tak bych se chtěl zeptat jestli je kufr (kombi) při sklopených sedadlech opravdu tak velký jak udává výrobce, protože když sem se díval na kufr tak mi přišel opravdu dost mělkej. Jestli to může někdo kdo má zkušenost s "konkurencí " porovnat (Laguna,406,...) předem díky
Má P11 2.016V kombi a kufr při složených sedadlech plně vyhovuje.Oproti autům s hlubokým kufrem aspoň nemusíte všechno tahat přes nakládací hranu a náklad krásně vyjede z auta do ruky.měl jsem předtím omegu combi a pro ti ní samozřejmě primera je menší ale zase je to technologicky hodně nahoře-hlavně sedí jak přibitá a 2 litrový benzín jede na trojku až 160km/h-což mi zatím jiné z aut co jsem měl nedokázalo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 15:14, RE: Spokojenost
bruno napsal:
Má P11 2.016V kombi a kufr při složených sedadlech plně vyhovuje.Oproti autům s hlubokým kufrem aspoň nemusíte všechno tahat přes nakládací hranu a náklad krásně vyjede z auta do ruky.měl jsem předtím omegu combi a pro ti ní samozřejmě primera je menší ale zase je to technologicky hodně nahoře-hlavně sedí jak přibitá a 2 litrový benzín jede na trojku až 160km/h-což mi zatím jiné z aut co jsem měl nedokázalo
To dokáže i moje 1,6, ale to je fuk... Nejsme děti na pískovisti... Ale máš zajímavý měřítka pro hodnocení aut...To jako azse ano... Nissan je fajn auto a fajn značka ať už se Renaultem a nebo bez něj...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 16:18, RE: Spokojenost
wolff napsal:
To dokáže i moje 1,6, ale to je fuk... Nejsme děti na pískovisti... Ale máš zajímavý měřítka pro hodnocení aut...To jako azse ano... Nissan je fajn auto a fajn značka ať už se Renaultem a nebo bez něj...
Ne nejsme děti na pískovišti-tady jde spíš že tento motor autu uděluje velmi dobré dynamické vlastnosti a když se roztočí přes 4000tis ot.min budoumít všechny ty čtyrválcové turbodiesly sakra co dělat.tento motor se nissanu povedl a navíc když s ním budete jezdi plynule s lehkou nohou bude spotřeba 7.5 l/100km
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.11.2006 23:46, RE: Spokojenost
Přemek napsal:
Fakt pěkná recenze! Primera se mi hodně líbí a je to nejžhavější kandidát na mé budoucí auto. Protože pořád něco převážím tak bych se chtěl zeptat jestli je kufr (kombi) při sklopených sedadlech opravdu tak velký jak udává výrobce, protože když sem se díval na kufr tak mi přišel opravdu dost mělkej. Jestli to může někdo kdo má zkušenost s "konkurencí " porovnat (Laguna,406,...) předem díky
Přemku jestli chceš převážet náklad kup si nákladák.......ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.11.2006 10:37, bestdrifter
Super recenze na super káru. Já mam P11, 2,0i 96kw, sedan a taky jsem sem psal recenzi a tak se vším co je psáno souhlasím. Neodpustím si ale konstatování, že jestli si měl sešlapaný pedály a hladkej věnec ve 175 tis, tak to má tak o 100 tis víc. Interiér v Primeře patří k těm nejodolnějším vůbec. Já mam navrkáno 250tis a interiér vypadá tak na 100tis - žádný prosezeniny, volant i šalcka OK a to je kůže co nevydrží to co umělá hmota, pedály nejsou sešlapaný...Anebo v tom před tebou jezdil nějakej dvoumetrákovej německej vepř, jinak nevim.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.11.2006 14:12, RE: bestdrifter
malinká výtka napsal:
Super recenze na super káru. Já mam P11, 2,0i 96kw, sedan a taky jsem sem psal recenzi a tak se vším co je psáno souhlasím. Neodpustím si ale konstatování, že jestli si měl sešlapaný pedály a hladkej věnec ve 175 tis, tak to má tak o 100 tis víc. Interiér v Primeře patří k těm nejodolnějším vůbec. Já mam navrkáno 250tis a interiér vypadá tak na 100tis - žádný prosezeniny, volant i šalcka OK a to je kůže co nevydrží to co umělá hmota, pedály nejsou sešlapaný...Anebo v tom před tebou jezdil nějake...
No nevim já mám najeto taky 170 tisíc, dovoz ze SRN mnou osobně, se serviskou a ošoupanej volant mám taky a mám i lehce natrženou sedačku řidiče, takže asi 100 kg vepř s drsnýma rukama
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.