0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Murano - Vesmířan

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.03.2009 14:23, Chtěl bych se tomuto vozu omluvit...
... když jsem jej poprvé spatřil na oficiálních foto, tak jsem si říkal - proboha, jak mohli tak krásné auto tak zprznit!!! Ale s postupem času a s příchodem reálných fotek musím uzat, že designéři věděli, co dělají. Momentálně jsem ve stadiu, kdy se mi vůz líbí v současné podobě více než před faceliftem. Klobouk dolů, designové studio. Murano - promiň, že jsem tě měl za ošklivé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.03.2009 14:51, RE: Chtěl bych se tomuto vozu omluvit...
rohYpnol napsal:
... když jsem jej poprvé spatřil na oficiálních foto, tak jsem si říkal - proboha, jak mohli tak krásné auto tak zprznit!!! Ale s postupem času a s příchodem reálných fotek musím uzat, že designéři věděli, co dělají. Momentálně jsem ve stadiu, kdy se mi vůz líbí v současné podobě více než před faceliftem. Klobouk dolů, designové studio. Murano - promiň, že jsem tě měl za ošklivé.
Je to auto ošklivé, pomalé a neuvěřitelně žravé. Jednoznačně bych sáhnul po jeho podařenějším sourozenci, Infiniti FX. Ten je se stejným motorem rychlejší a daleko líp vypadá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.03.2009 17:59, RE: Chtěl bych se tomuto vozu omluvit...
Reno napsal:
Je to auto ošklivé, pomalé a neuvěřitelně žravé. Jednoznačně bych sáhnul po jeho podařenějším sourozenci, Infiniti FX. Ten je se stejným motorem rychlejší a daleko líp vypadá.
Infiniti je kapitola sama pro sebe. Podle mě asi nejhezčí SUV (crossover?). SLyšel jsem ho a musím uznat, že zvuk motoru to má velice zajímavý. Jen mi přišel tón hodně vysoký - tak trochu jak motorová pila. Ale nevím, jestli to bylo origo nebo majitel již zatunil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.03.2009 18:20, RE: Chtěl bych se tomuto vozu omluvit...
rohYpnol napsal:
Infiniti je kapitola sama pro sebe. Podle mě asi nejhezčí SUV (crossover?). SLyšel jsem ho a musím uznat, že zvuk motoru to má velice zajímavý. Jen mi přišel tón hodně vysoký - tak trochu jak motorová pila. Ale nevím, jestli to bylo origo nebo majitel již zatunil.
Infiniti je prakticky totéž, jen v luxusnějším kabátě. Zvuk by to mělo mít stejný...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.03.2009 18:46, RE: Chtěl bych se tomuto vozu omluvit...
Reno napsal:
Infiniti je prakticky totéž, jen v luxusnějším kabátě. Zvuk by to mělo mít stejný...
Nové Murano jsem neslyšel. Staré jsem zas neslyšel tak to solit. Každopádně vyladění výfuku si určitě udělali každý podle sebe ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.03.2009 18:48, RE: Chtěl bych se tomuto vozu omluvit...
Reno napsal:
Infiniti je prakticky totéž, jen v luxusnějším kabátě. Zvuk by to mělo mít stejný...
Infiniti FX35 stejně jako Nis. Murano mají výfukovou soustavu v podstatě shodnou s Nis.350Z, do FX se ještě dával motor V8, 4.5 l, který má výfuk samozřejmě odlišný. Nejpodstatnější rozdíl mezi FX a Muranem je převodovka a nalaďění motoru VQ35DE, Nissan kvůli CVT snížil jeho výkon na cca 240 koní, stejně jako např. v Renaultu VelSatis 3.5V6, tam je to kvůli náhonu na předek. FX 35 má výkon stejný jako první generace 350Z, tedy 280 koní a pětistupňový automat.. Obě auta jsou postavena na stejné platformě jako 350Z, na této je i Infiniti G35 sedan i kupé a GT-R, tzv. FM platforma.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.03.2009 19:34, RE: Chtěl bych se tomuto vozu omluvit...
tomaskrtek napsal:
Infiniti FX35 stejně jako Nis. Murano mají výfukovou soustavu v podstatě shodnou s Nis.350Z, do FX se ještě dával motor V8, 4.5 l, který má výfuk samozřejmě odlišný. Nejpodstatnější rozdíl mezi FX a Muranem je převodovka a nalaďění motoru VQ35DE, Nissan kvůli CVT snížil jeho výkon na cca 240 koní, stejně jako např. v Renaultu VelSatis 3.5V6, tam je to kvůli náhonu na předek. FX 35 má výkon stejný jako první generace 350Z, tedy 280 koní a pětistupňový automat.. Obě auta jsou postavena na stejné p...
dík za info
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.