0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Almera Tino po čtyřech letech provozu

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.07.2008 13:20, Hnus...
no, asi je to dobrá plečka, zřejmě opravdu kvalitní. Nicméně je to snad nejhnusnější auto pod slunce. Teda krom fabia2, hnůjstr, multipla, dracula.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.07.2008 13:52, RE: Hnus...
anonym napsal:
no, asi je to dobrá plečka, zřejmě opravdu kvalitní. Nicméně je to snad nejhnusnější auto pod slunce. Teda krom fabia2, hnůjstr, multipla, dracula.
Nerikam ze je Tino auto, za kterym se lidi ohlidnou. Na druhou stranu ale je to auto, ktere te odveze tam kam potrebujes a to je asi to, co autor od auta potrebuje a vyzaduje. Taky jsem o Almere jeden cas uvazoval, ale nakonec jsem skoncil u starsi Primery P11 2.0 a dodnes nelituju.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.07.2008 15:10, RE: Hnus...
anonym napsal:
Nerikam ze je Tino auto, za kterym se lidi ohlidnou. Na druhou stranu ale je to auto, ktere te odveze tam kam potrebujes a to je asi to, co autor od auta potrebuje a vyzaduje. Taky jsem o Almere jeden cas uvazoval, ale nakonec jsem skoncil u starsi Primery P11 2.0 a dodnes nelituju.
No jasně, zatímco jiná auta člověka odvezou, kam nepotřebuje.

Ještě tu chyběl mr. Šikl se svými úvahami o měkčených plastech...eh čo to táram o linearitě průběhu výkonu, dalším to mystickým idolem motoristických novinářů. To by mě zajímalo, co budou zbožs´tovat v roce 2015.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.07.2008 19:41, RE: Hnus...
anonym napsal:
No jasně, zatímco jiná auta člověka odvezou, kam nepotřebuje.

Ještě tu chyběl mr. Šikl se svými úvahami o měkčených plastech...eh čo to táram o linearitě průběhu výkonu, dalším to mystickým idolem motoristických novinářů. To by mě zajímalo, co budou zbožs´tovat v roce 2015.
Mě vždycky fascinovaly kecy o linearitě motoru.Jestli to někdo chce tak at si pořídí elektromotor.Já miluju nakopnutí u turba a pak další a další 6x za sebou a žádný lineární průběh bych nechtěl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.07.2008 20:34, RE: Hnus...
anonym napsal:
No jasně, zatímco jiná auta člověka odvezou, kam nepotřebuje.

Ještě tu chyběl mr. Šikl se svými úvahami o měkčených plastech...eh čo to táram o linearitě průběhu výkonu, dalším to mystickým idolem motoristických novinářů. To by mě zajímalo, co budou zbožs´tovat v roce 2015.
njn dneska uz treba ne ale ale drive treba zlutobílý BA3 s napisem VB na dvirkach )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.07.2008 20:42, RE: Hnus...
anonym napsal:
Mě vždycky fascinovaly kecy o linearitě motoru.Jestli to někdo chce tak at si pořídí elektromotor.Já miluju nakopnutí u turba a pak další a další 6x za sebou a žádný lineární průběh bych nechtěl
suhlas!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.07.2008 21:36, RE: Hnus...
anonym napsal:
no, asi je to dobrá plečka, zřejmě opravdu kvalitní. Nicméně je to snad nejhnusnější auto pod slunce. Teda krom fabia2, hnůjstr, multipla, dracula.
Souhlas
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.07.2008 14:33, RE: Hnus...
anonym napsal:
no, asi je to dobrá plečka, zřejmě opravdu kvalitní. Nicméně je to snad nejhnusnější auto pod slunce. Teda krom fabia2, hnůjstr, multipla, dracula.
To je Tvůj názor.Apropo člověče,mohl bys zveřejnit svou fotografii,ať Tě můžem vizuálně ohodnotit.Budeš se divit,jak Tě takoví,jak jsi Ty,posoudí.Nazdar,krasavče.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.07.2008 08:44, RE: Hnus...
anonym napsal:
To je Tvůj názor.Apropo člověče,mohl bys zveřejnit svou fotografii,ať Tě můžem vizuálně ohodnotit.Budeš se divit,jak Tě takoví,jak jsi Ty,posoudí.Nazdar,krasavče.
No zepředu to tino není moc hezký to je pravda ale je to kvalita.lepší než znát všechny mechaniky v servisu je vůbec tam nejezdit a to s nisanem jde narozdíl od jiných značek...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.