0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan 350Z Coupe - dostupný sportovec (3D model)

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.05.2008 00:08, Kvalita?
Pěkné autíčko, ale vzhledem k tomu že renault vlastní nissana, tak kdo ví jak to bude s kvalitou. Raději bych koupil za ty samé peníze 335 coupé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.05.2008 08:37, RE: Kvalita?
anonym napsal:
Pěkné autíčko, ale vzhledem k tomu že renault vlastní nissana, tak kdo ví jak to bude s kvalitou. Raději bych koupil za ty samé peníze 335 coupé.
A no jo. Jenze muzest rict ze Volvo, Jaguar a Ford je jedno a to same. Ze Skoda, VW a SEAT je jedno a to same.... ze TPCA je jedno a to same...
Nemluve o tom, ze se spousta dilu nakupuje od tretich stran (svetla do aut vyrabi snad jen jedna firma na svete).
Spis zalezi kde to smontujou - a tady bych sikovnejm klukum sikmookejm dost veril
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.05.2008 10:45, obdivunehodný češtin
Auto je obdivuhodné, pohledy okolních kolemjdoucích jsou obdivné.
Obdivuhodné by byly, kdyby jim oči třeba světélkovaly. Autíčko je to pořád pěkný, ale vůz snů je GTR.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.05.2008 18:32, RE: Kvalita?
anonym napsal:
A no jo. Jenze muzest rict ze Volvo, Jaguar a Ford je jedno a to same. Ze Skoda, VW a SEAT je jedno a to same.... ze TPCA je jedno a to same...
Nemluve o tom, ze se spousta dilu nakupuje od tretich stran (svetla do aut vyrabi snad jen jedna firma na svete).
Spis zalezi kde to smontujou - a tady bych sikovnejm klukum sikmookejm dost veril
Jedním slovem nádhera.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.05.2008 20:57, Kobyla
Kvalita je velmi vysoké úrovni a nevím kolik aut od renaultu jste vyzkoušel,že tak haníte.Já mám docela dost za sebou a nejvíc mě zklamal vw,mimo audi.Proč píšou v rec.,že má málo odkládacích míst nechapu,je snad porsche stěhovák,pokud ano tak pěkně předražený.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.05.2008 00:28, RE: Kobyla
anonym napsal:
Kvalita je velmi vysoké úrovni a nevím kolik aut od renaultu jste vyzkoušel,že tak haníte.Já mám docela dost za sebou a nejvíc mě zklamal vw,mimo audi.Proč píšou v rec.,že má málo odkládacích míst nechapu,je snad porsche stěhovák,pokud ano tak pěkně předražený.
Mám vyzkoušené tři renaulty a pořád něco na zpravování, prostě auta k ničemu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.05.2008 16:24, RE: Kobyla
anonym napsal:
Kvalita je velmi vysoké úrovni a nevím kolik aut od renaultu jste vyzkoušel,že tak haníte.Já mám docela dost za sebou a nejvíc mě zklamal vw,mimo audi.Proč píšou v rec.,že má málo odkládacích míst nechapu,je snad porsche stěhovák,pokud ano tak pěkně předražený.
Myslí že Z350 je dělaná v japonsku.v anglii při nejhorším.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.05.2008 03:09, RE: Kobyla
anonym napsal:
Myslí že Z350 je dělaná v japonsku.v anglii při nejhorším.....
No když jsem vyhledal VINy Nissanů 350Z, tak začínaj na "JN.." Takže jde o Japonskou výrobu (nebo tzv. distribuční kanál) S ostatníma nissanama to ovšem je často jinak, narozdíl od Mazdy, nebo Toyoty, který až na vyjímky (třeba Aygo...) dělaj všechno v Japonsku a na spolehlivosti je to znát.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.07.2008 13:03, RE: Kobyla
anonym napsal:
No když jsem vyhledal VINy Nissanů 350Z, tak začínaj na "JN.." Takže jde o Japonskou výrobu (nebo tzv. distribuční kanál) S ostatníma nissanama to ovšem je často jinak, narozdíl od Mazdy, nebo Toyoty, který až na vyjímky (třeba Aygo...) dělaj všechno v Japonsku a na spolehlivosti je to znát.
ani náhodou, montujou se ve Francii!!!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.