0
zpět
 

diskuze k tématu: Nešvary řidičů v Evropě: blinkry nepoužívají hlavně Francouzi a klaksonem vás nejčastěji vytroubí Španělé

kategorie zařazení tématu:
Abík
počet příspěvků93
datum registrace20.01.2009
Čtvrtek 21.07.2016 17:19, Nepoužívání blikače?
To už je běžný nešvar i u nás. Hlavně u těch prémiových značek.
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Čtvrtek 21.07.2016 23:15, česká připosranost
je zajímavé jak je většina těch arogantních čechů maloměštackých a připosraných...Zrovna dnes jsem potkal experta na D1....předjíždím kamion 130km/h..přiřítí se stará B6ka..cca 160kmh...začne na mne blikat at ho rychle pustím....(nevydržel by počkat tech 10sekund..než v klidu odbočím)...no po 500metrech na odpočívadle stál černej superb...já měl furt tempomat 130km/h a dement v B6..najednou předemnou to zašlap na 80km/h....a jel jak připosranej....tak sem jej předjel a krásně vytroubil.(tímto jej zdravím)...dojel mne asi po cca 3minutách,kdy už si byl jistý,že ten superb nevystartoval.......jsem tedy cholerik dle článku???
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Pátek 22.07.2016 10:25, Mně vadí jiné věci
Mně vadí bezdůvodně pomalá jízda (město 40 a státovka 70-80), laxnost ve světelných křižovatkách a nečitelná jízda (v tomto vedou dle pozorování dámy).
Na dálnici zásadní problémy neeviduju.
Nedávání blinkrů je sice nešvar, ale zatím mi tím nikdo vážný problém nezpůsobil.
Pak mi ještě vadí blokování předjíždění ve stoupacích pruzích, to taky asi někteří neví, že mimo obec se jezdí vpravo.
A mnoho řidičů ještě neumí zip.
reagovat
Citroenak
počet příspěvků724
datum registrace13.04.2012
Pátek 22.07.2016 13:21, RE: Nepoužívání blikače?
Abík napsal:
To už je běžný nešvar i u nás. Hlavně u těch prémiových značek.

Podla mna je riesenie jednoduche. Spravit automaticke smerovky, tak ako su automaticke dialkove, automaticke sledovanie mrtveho uhla atd. Potom uz vodici drahsich aut nebudu musiet robit nic, len drzat volant. A ked ich niekto zastavi, ze oslepuju, alebo jazdia bez smeroviek, tak odpoved bude: to nie ja, to auto.

reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.