0
zpět
 

diskuze k tématu: Neplacené povinné ručení a sankce ČKP

kategorie zařazení tématu:
kamil321
počet příspěvků70
datum registrace19.01.2012
Pondělí 10.11.2014 19:08, lichva
Když pominu všechny rozpory kolem fungování ČKP, naprosto tam chybí kategorie pro N1. To znamená, že pokud majitel pikapu N1, který oproti klasickému autu nemá akorát okna vzadu, údajně nezaplatí, ČKP pošle po X letech dopis na penále v řádů X tisíc, protože nejmenší kategorie je kamion na 12 tun! Takže pokud vlastníte jakékoliv malé N1 pozor na to.. A pokud uhradíte, tak Vám za pár dní pošlou klidně další penále na další údajný týden:) Neskutečny.
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Pondělí 10.11.2014 22:30, RE: lichva
kamil321 napsal:
Když pominu všechny rozpory kolem fungování ČKP, naprosto tam chybí kategorie pro N1. To znamená, že pokud majitel pikapu N1, který oproti klasickému autu nemá akorát okna vzadu, údajně nezaplatí, ČKP pošle po X letech dopis na penále v řádů X tisíc, protože nejmenší kategorie je kamion na 12 tun! Takže pokud vlastníte jakékoliv malé N1 pozor na to.. A pokud uhradíte, tak Vám za pár dní pošlou klidně další penále na další údajný týden:) Neskutečny.


před měsícem mi poslali dopis že mám zaplatit 4000,- za nepojištěný vozík (přesně 3.990,- za 133 dní á 30,-Kč přičemž pojištění vozíku stálo 200,-/rok, kde je nějaká přiměřenost?), za měsíce listopad až březen 2013/2014. jenže já ho koupil až letos v dubnu, ihned ho pojistil, opravil, udělal STK a koncem dubna přihlásil na sebe. přesto po mě chtěli povko už za konec minulého roku kdy jsem ho nevlastnil, prý že jim to sdělil registr vozidel. poslal jsem jim kopii TP, naštěstí jim to stačilo ale neomluvili se, že prý oprávněně vycházeli z údajů v registru, které tam ani nebyly a být nemohly. ale když mě naboural před pár lety nějakej hajzl a ujel tak mi nedali ani korunu. připadají mi jako OSA a Integram, taky banda zlodějů posvěcená státem. nechápu jejich presumpci viny, dokaž že to tak nebylo nebo zaplať. na hlavu postavené.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 19.03.2015 21:05, RE: zrušené čpk
martinnovicky napsal:
Dnes už je ČPK zrušené, ale myslím si že se prostě nemohlo vyplatit jezdit bez povinného ručení. díky srovnávačům není tak drahé jako dřív.


Myslet znamená kulové vědět. Prostě propašovat reklamu (odkaz) za každou cenu, co? Bych to bejt adminem máznul
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.